1

@Wychowanek Ja obstawiam, że Real ich wyeliminuje.

0

@pt9 A czemu niby nie mogą grać dobrze tam gdzie są? Moim zdaniem, jak ktoś jest świetny to się odnajdzie w różnych zespołach. Taki Ronaldo, Ibra czy Suarez nie mieli z tym problemu. Przykładów jest oczywiście więcej, ale oni zaliczyli dużo zespołów.

0

@pt9 Ja się zastanawiam, czy oni po prostu nie są postrzegani przez pryzmat tego świetnego seoznu w LM. Pomijając, że troszkę frajersko dali sobie odebrać grę w finale.

7

Tak się człowiek zaczął zastanawiać i doszedł do wniosku, że zawodnicy którzy odeszli z Ajaxu i mieli zwojować Europę - wcale tego nie zrobili. De Jong, De Ligt, Van der Beek, H. Ziyech nie zostali gwiazdami swoich ekip.

1

@HypeR No i przez Mascherano były czasem kłopoty w grze w powietrzu. Puyol głową grał świetnie.

0

@kaamil1910 Ja tak miałem z Twitterem. Niemuzywam już chyba z 3 miesiące i to była dobra decyzja. Potrafiłem się wkurzać na jakieś debilne komentarze. Pełno tam było lekarzy, polityków czy ludzi wolnych. Oczywiście tak o sobie myśleli. FB mi został ze względu na grupy, ale loguje się raz na kilka tygodni jak mam coś konkretnego do sprawdzenia. Jedynie La Rambla mi została do takiego pisania chco czasem też krótkie przerwy robię.

0

@Kusco15 Przecież on nie będzie przedłużał, więc co mu to robi za różnice. Jak wyskoczył z wymaganiami z kosmosu to negocjacje zerwane i elo.

0

@Kurkmen Dokładnie. Ja np miałem do uzupełnienia pit-2 przy zatrudnieniu.

0

@DonMatteo901 Nam z drogich vwyszedl Neymar i Suarez.

6

@Deeespacito Szkoda, że go nie kupiliśmy. Chyba była rozważana jego kandydatura. Modric w sumie też kawał piłkarza.

1

@swiergol2 W sumie może masz racje. Skoro jest to rozgrywane u bogatych gospodarzy to może rzeczywiście jakaś fajna sumka leży na stole.

1

@xeniu Nie miał operacji. Zalecali mu ją klubowi lekarze, a on wolał leczenie zachowawcze. Miał poważna operacje w wieku chyba 18 lat i stąd jego strach przed kolejną.

0

@swiergol2 Nie bawię się w lekarza. Były newsy na stronie, że będą chcieli, żeby Araujo grał z ręką po operacji. Będzie musiał uważać na upadki i kontakt z przeciwnikiem bo może ja uszkodzić. Zgadzam się, że awans nie musi od niego zależeć, ale jest ważnym elementem drużyny i dluzsza absencja może się odbić czkawką. Oby wszystko ułożyło się po myśli.

0

@mindbender84 Kiedy była ta ciężka operacja kolana?

5

@swiergol2 Ile do wygrania przyjmując, że wydłużenie absencji Araujo może kosztować nawet brak awansu do LM?

0

@Gappeq Superpuchar? Nie wiem. Bo inne rozgrywki to inna para kaloszy.

4

Szkoda Chiesy. Z resztą każdego, kto zewie ACL. Oby doszedł spokojnie do pełnej sprawności i formy sprzed kontuzji.

1

@paulbruno Dembele? W jaki sposób. Typ nie przedłuży kontraktu.

1

@Tomix_83 Plus może odejdzie za większą kasę w międzyczasie.

0

@Feniks_37 W artykule masz po co przedłużenie. Jak nie rozumiesz to już gorsza sprawa.

0

@AlvaroHanso Nic nowego na tej stronie niestety. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich.

8

@TadeuszK czym? Według mnie jest dość jasno napisane w jakim to celu.

0

@cat_r37 Teraz Barca się nie bije o najwyższe cele i pewnie nieprędko to nastąpi. Także raczej jest tu dla kasy, skoro jest gotów siedzieć na tyłku przez półtora sezonu. Mam wrażenie, że teraz się godził na ławkę ze względu na grubą pensję. Teraz nie będzie jej miał i raczej zacznie przychylniej patrzeć na transfer. Takie domysły - dopiero po czasie się dowiemy jak się sytuacja rozwinie.

0

@cat_r37 Teraz blokował za większe pieniądze. Przy mniejszych zarobkach jest większa szansa, że ktoś da mu wyższy kontrakt niż ma obecnie. Dopiero czas pokaże.

0

@Derean Pierwsze miało się nie udać obniżenie jego pensji. To transfer za np 1,5 seoznu może się udać. Bo jak finanse już nie będą go tu trzymać to może się uda transfer egzotyczny.

0

@FCBurnley Ok Ty wiesz wszystko. Masz też miażdżące argumenty. Także poddaję się bo szkoda czasu.

0

@normasubiektywna Dokładnie, Ajax ma inny model. Teraz są pierwsze.sukcesy od kilkunastu lat. U nas jest pierwszy większy kryzys od jakiś 20 lat. W Barcelonie trzeba wygrywać non stop. Tam nie ma takiej presji.

1

Jak Umtitiemu obniżyli pensję, to pewnie będą go chcieli sprzedać za symboliczną kwotę Ja bym się nie przejmował aż tak. Dzięki temu że będzie mniej zarabiał, większa szansa że ktoś mu taka pensję zaoferuje.

0

@horang Pewnie Demir.

1

@Barca1922Trzeba pamiętać o zasadzie 1/4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?