0

@Rossalivan No tak, jeśli koleś przed kontuzją dużo strzelał, po kontuzji dużo strzela to znaczy, że ma do tego zmysł. Nie potrzebuję 10 spotkań, żeby wejść w rytm strzelania. Czas pokaże. Co do kontuzji - zobacz ile kontuzji już zaliczył Araujo ;) Nie były one efektem ostrych wejść jak to w wypadku Ansu, przez które zaliczył sezon na straty.

0

@barcelonaLM Zwiększona liczba informacji o podobnych zdarzeniach - masz statystyki na ten temat? Jeśli nie, to jest to zwykle subiektywne odczucie. Na wiele lat przed szczepionką na covid, na serce umierali Feher, Foe czy Dan Jarque. U nas problemy z sercem wykryto np u Thurama. Poza tym, to że Davis ma powołanie po szczepieniu to zwykły domysł. Tak samo można powiedzieć, że to nie od tego, ale wada, która wcześniej nie była wykryta. Jak Eriksen dostał zawału, to od razu krążyła informacja, że to od szczepionki. Później się okazało, że się nie szczepił. Także warto odnieść się do liczb - ile problemów niż sercem u młodych to problem po szczepieniu, a ile po przebyciu covida. Bez liczb to rozmowa bez konkretów. Żeby nie było - ja nie wiem, co jest tego przyczyną u Davisa, ale kierowanie podejrzenia od razu pod szczepienie bez dowodów jest bez sensu.

0

@Lukdedomb Akurat Ansu ma średnia bramek TOP jak to podkreślasz. W Europie częściej strzela tylko Lewy w przeliczeniu na minuty. Ja jestem dobrej myśli. Miał długą przerwę związana z kolanem. Wiązało się to z tym, że opcja najbardziej przyszłościowa czyli samo szycie łąkotki nie doszło do skutku. Ostatnia kontuzja to była pierwsza tego typu. Messi na początku kariery był bardzo często kontuzjowany - da się to zdecydowanie poprawić przy odpowiedniej diecie, treningach i nastawieni. Fati ma mental, teraz nadzór będzie nad nim sprawować Pruna. Nie skreslabym go tak łatwo. Według mnie piłkarsko większy potencjał ma Ansu. Zaliczył debiuty w Barcelonie przed ukończeniem 17 roku życia i już był w stanie strzelić. W reprezentacji też strzelał. Araujo jest potworem pod kątem fizycznym, ale jeśli chodzi o umiejętności to jeszcze taki top nie jest. Ansu z kolei musi popracować nad przygotowaniem fizycznym bo umiejętności ma niesłychane. W ogóle na nowo obudził we mnie radość z oglądania Barcy. Zdetronizował w moim avku idola - Puyola :) oby panowie zrobili super kariery.

0

@Lukdedomb Skąd ta pewność? Póki co ma wbrew pozorom sporo do poprawy. Wyprowadzanie piłki, ustawianie się czy koncentracja. Potencjał ogromny. Oby razem z Fatim, Gavim, Pedrim Nico czy Ferranem rozwiał się w prawidłowym tempie. Oby kontuzje wszystkich omijały to już będzie połowa sukcesu :)

0

@Rysiu A to nie widziałem nawet. Wydawało mi się, że coś tam też pyka na skrzydle. To zmienia postać rzeczy.

0

Fajnie jakby Collado grał regularnie w Granadzie. Może dojdzie kolejny dobry zawodnik na prawe skrzydło i zastąpiłby Dembele.

0

@endriuuu2 Przyznam szczerze, że jestem ciekaw jakby się sprawdził. Świetnie wyprowadza piłkę i się ustawia, na stopera niestety ma troszkę za słabe warunki fizyczne.

1

@FCMichalo Mam wrażenie, że może być też problem ze tzw zmęczeniem materiału. Pamiętam, że Guardiola jak wygrał wszystko chciał przewietrzyć szatnie żeby narodził się nowy cykl.

0

Kogo wiedzielibyście jako zastępcę Busquetsa? Wielu jeździ po Busim, ale trzeba sobie uświadomić, że razem z Albą nie mają zmiennika. Może rzeczywiście warto spróbować z De Jongiem na jego pozycji? Jak nie wyjdzie to pomyśleć nad sprzedażą.

1

@Survier Sprywatyzować i święty spokój. Wywalczysz sobie podwyżkę albo elo.

0

@MotyI City raz w finale zaledwie. PSG chyba z resztą też.

0

@AllBundy O widzę, że mamy wróżbitę ;)

0

Ciekawe jak zmieniłaby się La rambla, gdyby w dyskusjach można było tylko odpowiadać, a nie dawać herbów.

0

@Worny Niesamowity talent. Oby zdorwie już mu dopisywało, a kontuzje omijały szerokim łukiem.

0

Powinno być chyba Alby. Zmienił Albę, ale nie zmienił Alby.

2

@Kwasiak98 Sokojnie. 5 lat ok, ale dożywotnio? Umowa Umtitiego jest przykładem, jak bardzo wiele moze się zmienić na przestrzeni kilku sezonów.

0

@FC1899Barca No, a ja znam bardzo dużo po 50 tak myślących. Czy im też odebrać prawa wyborcze? To nie kwestia wieku tylko podatności na pranie mózgu.

0

@Encore Już widziałem komentarz, że Vini wyjaśnił Stegena jak na orliku xD

0

@Messibestplayerintheworld Moim zdaniem Haaland może się okazać ciałem obcym. To nie jest raczej typ napastnika do gry pozycyjnej. Poza tym kwota transferu i ostatnie kontuzje też poddają w wątpliwość sens takiego transferu.

0

@FC1899Barca Po pierwsze niczego by to nie rozwiązało. Poza tym problem leży w tym, że cała masa w pełni umysłowo zdrowych osób głosuje jak głosuje. Tak samo jak są jednostki bardziej rozwinięte w wieku 18 lat niż niektorzy w swoim prime. Wiem co masz na myśli, ale wątpię żeby to w jakikolwiek sposób coś zmieniło.

0

@paweldunajecfcb no to zbiedniales kolego

0

@Reden Połamanym kolanem? Kiedy to było? Przyznam szczerze, że nie znam tej anegdoty.

1

@Azi W TVP eksperci są od propagandy,a nie rzetelności.

0

@GeneralXavi Niby tak, ale Frenkie kosztem Nico? Wcale formy nie miał plus ostatnio zszedł z kontuzją.

0

@Tollusiek Trzymaj kciuki to wtedy będziesz mógł napisać, że miałeś rację i La Bamba będzie bić brawo.

0

@paweldunajecfcb Ile postawione?

0

@BombowiecKrawczyk A jak ktoś kibicuje Torino to ma zawsze wierzyć w zwycięstwa z Interm, Juve czy Milanem? Oczywiście inny kaliber zespołów, ale chodzi o realistyczne podejście.

0

@sonek jak nie Halland to Haaland.

0

@Sysia11 Po jakiemu to?

1

@IronSanHybrid Tak, bukietowa i powolniak robią robotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?