Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 Teraz blokował za większe pieniądze. Przy mniejszych zarobkach jest większa szansa, że ktoś da mu wyższy kontrakt niż ma obecnie. Dopiero czas pokaże.
0
@Derean Pierwsze miało się nie udać obniżenie jego pensji. To transfer za np 1,5 seoznu może się udać. Bo jak finanse już nie będą go tu trzymać to może się uda transfer egzotyczny.
0
@FCBurnley Ok Ty wiesz wszystko. Masz też miażdżące argumenty. Także poddaję się bo szkoda czasu.
0
@normasubiektywna Dokładnie, Ajax ma inny model. Teraz są pierwsze.sukcesy od kilkunastu lat. U nas jest pierwszy większy kryzys od jakiś 20 lat. W Barcelonie trzeba wygrywać non stop. Tam nie ma takiej presji.
1
Jak Umtitiemu obniżyli pensję, to pewnie będą go chcieli sprzedać za symboliczną kwotę Ja bym się nie przejmował aż tak. Dzięki temu że będzie mniej zarabiał, większa szansa że ktoś mu taka pensję zaoferuje.
0
@horang Pewnie Demir.
1
@Barca1922Trzeba pamiętać o zasadzie 1/4.
1
@quarto Real wygra. Nie mamy podjazdu. Nie ten etap budowy zespołu.
0
@cules100pro Pingi to są po lolu ;)
1
@AdiKingu96 Duże wnioski jak na to, że Roma dziś po bramce na 3:1 chyba myślała, że już się samo dogra. Obrona Romy wyglądała tragicznie.
2
@marcin62 Co sobie porzucał butem w liniowego to jego.
8
@Kondziubarca Skad taki wniosek? Póki co nie możemy zarejestrować Ferrana.
1
@Ghotti Przeczytałem Kluivert i nie doczytałem J. na początku i już miałem krzyczeć :D
1
@DonMatteo901 Ja oglądałem na Euro i też słabo. Jak odpali z Czechami też czerwona kartka.
1
@Peroso36 Kulusevski tez. Roma po 3:1 stwierdziła, że dowiezie na leżąco xD
0
@Gappeq Ani finanse, ani prestiż. Wg mnie gra nie jest warta świeczki. Jeśli tu nawet wygramy kosztem przyszłych kontuzji, to później może przełożyć się na brak awansu do LM.
2
https://www.eska.pl/news/witamina-d-na-rok-za-darmo-sprawdzamy-o-co-chodzi-w-akcji-natural-pharmaceuticals-aa-bMqU-JTvK-J592.html czy ktoś korzystał z tego i rzeczywiście otrzymał? Za darmo to dobra cena - przesyłki nie liczę ;)
0
@normasubiektywna Ajax chciałby mieć tyle sukcesów co Barcelona. Mogą sobie wygrywać w lidze, ale kiedy ostatni razy wygrali ligę mistrzów? U nas odpadnięcie z Liverpoolem to była kompromitacja u nich awans do półfinału był sukcesem.
3
Wg mnie szkoda ryzykować zdrowiem. Superpuchar niczego nam nie daje. Nic nie warte trofeum. Lepiej unikać kontuzji i skupić się na lidze.
0
@Sewren122 Jak się wymieni na porządny to od razu znikną wszystkie kontuzje? Nieźle!
1
@CuleNaZawsze1899 Pamiętam chyba edycję 2008 z Ghany. Fenomenalny turniej. Przepiękne bramki, świetni zawodnicy. Oglądałem z zapartym tchem. Podobało mi się bardziej niż Euro bo było mniej taktyki, a bramki potrafiły paść nawet z 40 metrów. Do tego radośc po golu każdej ekipy była wyjątkowa. Kibicowalwm Ghanie z Gyanem, Agogo i Mountarim. Wygrał Egipt z świetnym Mohamedem Zidanem.
1
@PatrychoO Podpatrzyłeś stroje u Ćwiakały? :)
4
@zemol96 Kurla 2022. Mam nadzieję, że pomogłem. A tak na serio - kto ma za nich grać? Neto, Umtiti i Balde?
0
@DamianBarcaCule Ostatnio zagrał wystarczająco dobrze. Strzelił zwycięskiego gola, a przy odrobinie szczęścia mógł więcej.
0
@RichardWinters Kto powiedział, że homo :P
1
@kuz No to też bywa frustrujące.
2
@ShawnC Moze i tak, ale w ustawianiu się czy rozegraniu jest chyba lepszy od Araujo.
166
Też tak macie, że piszecie jakaś odpowiedź na komentarz, który zalatuje głupotą piszącego i na koniec dajecie analuj bo stwierdzacie, że w sumie po co się kopać z koniem? :D
0
@grzegorz12p Nie pomaga na pewno brak zamiennika.
0
@Zoker Za to ma duze łapało i kopyta jak koń.