0

@PatrychoO Prawie się udusiłem, brakuje kropek :D

0

@szoch6 Ja bym mógł wyjść, tylko pojęcia nie mam umiejętności żeby zrobić z tego masówkę. Niestety potrafiłbym się tylko podpiąć "na lenia" :/

0

@michal26 Racja, źle wpisałem adres. Ja akurat sobie czytałem analizy wypowiedzi. Byli tam ludzie z różnych stron politycznych. Cześć mówiła prawdę, część zmyslała, a część manipulowała pod tezę.

0

@maroon Zgadza się.

0

@Fantastyczny Chłopiec bo tu redukcja będzie z dużo niższego pułapu. U Coutinho jak inny klub opłaci 20 procent to się robi koło 4 mln.

1

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kazachstan-na-skraju-rewolucji-rzad-wezwal-na-pomoc-armie/2d2058j,79cfc278 W Kazachstanie po podwyżkach dymisja rządu. U nas niestety tylko przyjęcie podwyżek do wiadomości. Nie jestem za rozwiązaniami siłowymi, ale jak widać chyba tylko takie przynoszą jakikolwiek efekt. Niestety. U nas.pewnie będą nowe wybory i partia, która uprzykrza życie na każdym kroku znów wygra. Jej konkurencja też jest beznadziejna. Patowa sytuacja. Pytanie "jak żyć" wciąż aktualne.

0

Polecam stronkę demagog.pl W zakładce fake news jest wiele naprostowanych wiadomości, które można napotkać w internecie, a mijają się z prawdą.

1

@DonMatteo901 Ja widziałem newsa, że gość zakupił u 'artysty' wirtualną rzeźbę. Miał ją wyłącznie w głowie. Spisali umowy i elo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@antymadridista100 Zlatan - liga mistrzów.

0

@JaniamaMoze zaburze Twój światopogląd, ale głosowałem na Konferencję (nie wiem czy to jeszcze zrobię - raczej nie) i się zaszczepiłem. Wiec jak już szufladkujesz to się nie zapędzaj. "Wiem ze sporo ludzi mnie czyta" - zabrzmiało jakbyś miał troszkę wybujałe ego. Jesteś podpisany pseudonimem, nie imieniem i nazwiskiem. Nikt tutaj nie wie kim jesteś. Jesteś anonimem jak większość osób na tym forum. Także Twoja opinia jest opinią anonima. Bez urazy, nic do Ciebie nie mam. Pozdrowki

1

@Przemek2323 Podobnie było z Jordanem i jego hazardem. Miał się zrujnować finansowo bo lubił grać. Grał za bardzo niewielką część wynagrodzenia, ale patrząc z boku dla przeciętnego Amerykanina to był spory szmal.

2

@Janiama Pozwolisz, że Cię zacytuję. "Najgorsze jest to że my zaczynamy się wstydzić mówiąc że się zaszczepiliśmy przeciw Covid. To jest przykre i moim zdaniem niebezpieczne."

3

@Janiama Wstydzisz się przed anonimami z internetu? Każdy dba o swoją rodzinę i dokonuje wyborów. Życie zwyryfikuje kto podjął słuszne decyzje. Należy uszanować decyzje innych, nawet jak są inne niż nasze. Czasem nie znamy szczegółów, które determinują te wybory. Jeśli ktoś obraża kogoś, bo ma inne poglądy to jest idiotą i tyle. Można porozmawiać na argumenty, ale oskarżać bezpodstawnie to mega słabe zachowanie. W ogóle to jest troszkę dziwna moda, że wiele osób wręcz czuje potrzebę poinformowania innych jaką decyzję podjął. Można podjąć decyzję i nie informować wszystkich wokoło nie mówiąc o anonimach z internetu.

1

Szczerze mówiąc, jestem sceptycznie nastawiony. Taka pensja spowoduje naciski graczy, którzy zgodzili się na obniżkę lub mniejszą pensje niż pierwotnie zakładali. Przychodzi Erling i z miejsca ma dostawać taki hajs? Poza tym czy Haaland będzie pasował stylem? On chyba bardziej pasuje na jakieś szybkie kontry, nie grę pozycją, którą będziemy katować. Szkoda, że rynek napastników njest mocno ograniczony.

0

@Existimati Co rozumiesz pod pojęciem eksperymentu medycznego? Jaka jest jego definicja? Pytam bez napinki.

2

@ranger3120 i złota piłka dla Lewego

0

@Wizz777 Akurat ostatnia to bez kontaktu. Natomiast obecne problemy są pokłosiem ostrych fauli. Cały sezon stracił przez kosę Mandiego, teraz ta kontuzja przez przeciążenie - po takiej przerwie wszedł na bardzo wysokie obroty i dużo grał. Mam nadzieję, że Pruna będzie nadzorował jego powrót, a Xavi bardzo spokojnie zwiększał mu ilość minut.

0

@arekfanBarcy To na pewno, ale z czasem się to zmieni. Przy konsoli jest jeszcze apsekt ceny - dużo niższej w porównaniu do kompa więc zapytałem. Kolega nie będzie tylko grał więc już nieistotne :)

0

@Fantastyczny Chłopiec W takim wypadku to sprawa jednoznaczna :)

1

@Emhyr Była lista zarobków piłkarzy Barcy. Neto był wysoko jak na rezerwowego bramkarza.

0

@WaFenPrG Na pewno ogląda, nie kłam :)

0

@Fantastyczny Chłopiec Można zapytać czemu pod gry koniecznie PC? Chyba, że jakieś inne zadania będziesz na nim realizował. Jeśli podmgru to moim zdaniem lepiej kupić konsole i nie przejmować się, że sprzęt czegoś nie udźwignie.

1

@BARCA1899Messi Chce oglądać nowa drużynę. Ten etap uznaje za zamknięty. Poza tym za darmo na pewno by nie grał. Normalne. Jeśli nie będzie miał też doświadczenia i umiejętności na nowe stanowisko to nie zatrudniłbym go do ogóle. Chyba, że coś na zasadzie ambasadora. Mam wrażenie, że Barcelona zatrudniając sentymentalnie byłych graczy dużo później na tym traci - patrz np na sytuację z Abidalem.

0

@msmsms Mialem dwa podejścia i zawsze odpadłem po 3 odcinkach.

2

@kejdzi Tak, na La rambli jest już określany ręcznikiem i są też komentarze, że w sumie to NIGDY nie był topowym bramkarzem. Cały świat piłki nożnej się nie zna. Znają się wyłącznie kanapowcy.

0

@HighestInTheRoom Pytanie czy to nie było też wynikiem przeciążenia. Gość grał non stop w klubie i reprezentacji.

1

@Emhyr Neto nie ma niskiej pensji. Właśnie dlatego nie jest łatwo o znalezienie dla niego nowego klubu.

2

Na Cracovii też są noworoczne treningi otwarte :D Na Wielkanoc mają chyba nawet świecenie pokarmów.

0

@FC1899Barca Koleś wygląda jak ziomek Duchovnego z Californication

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?