3

@ściah Niby w czym Ferran jest podobny do reszty tego składu?

4

@gaq A czemu go nie wyeksploatować do końca? Opłacona pensje ma i wnosi ożywienie do ataku. Po co płacić za siedzenie na trybunach? Zero korzyści.

0

@Edoss Dasz namiary na poduszeczkę? Przetestuję. Zastawiałem się czy na takim dużym mrozie ogarnie trakt, chętnie przetestuję.

0

@VamosGirl Kto to Halland?

0

@Stanio87 U mnie raczej standardowa o ile samochód zostawiam z odparowanymi szybami i nie mam wielkiej różnicy temperatur między kabina i ta na zewnątrz. Aczkolwiek bardzo to irytuje bo nie będę szkrobal wewnątrz. To żadne rozwiązanie.bo wilgoć wyląduje na kokpicie.

0

@fenix1983 No od mycia zacznę. Mam jakiś spirytus w szafce to się przyda.

0

@agaFCB No chyba znów tak zrobię. Tylko pytanie czy w mrozie to coś uzbiera?

0

@Tomek54321 Spoko, tylko to od wewnątrz nie ochroni. Od zewnątrz sobie mogę podrapać dla rozgrzewki :)

0

@Mordzia97 Ja przed 7 szyby w aucie szkrobalem xD

2

@Krzychu1010 Zalezy jakie kilmaty lubisz :) Od siebie polecę Peaky Blinders, Narcos, Black Mirror czy Sons of Anarchy.

1

Parkuję pod chmurką. Przy tych dużych mrozach zdarza się, że mam zamarznięte frgmenty przedniej szyby samochodu od środka. Jakie macie patenty na zappbieganie? Moje trasy to do sklepu czasem 20 km do rodziny w jedną stronę. W trasie włączam klimate, nie używam w ogóle szmatki tylko wszystko wydmuchuje powietrzem z klimy. Uchylam okna, żeby wilgoć ulatywala. Najlepiej wygrzać autko i przed końcem trasy stopniowo schładza powierze czy za bardzo nie nagrzewać? Przy dużej różnicy temperatur chyba zawsze się coś zacznie skraplać na szybie i zamarznie? Uprzedzając klima serwisowana, filtr wymieniony. W trakcie jazdy szyby zawsze są odparowane. Natomiast teraz zawsze troszkę śniegu się wniesie i jest troszkę wody na gumowych dywanikach. Jakieś rady?

0

@tomek8756 W butach po domu :P jak w serialach :D

2

@GeneralXavi Też mi się pojawiło xD a ostatnio kubki z Kaczyńskim xDd

1

@LatajacyHolender To była okazja rynkowa. Nawet jak się go opchnie za 10 mln to będzie na plus. Praktycznie nic do stracenia, plus może dociążać podstawowych grajków. Ja bym go spróbował na defensywnym pomocniku.

1

@LatajacyHolender Kogo nam jeszcze wcisnął? Chyba że.jako wciśnięcie traktujesz Garcię jako transfer - mimo że to było jedynie podpisanie kontraktu z wolnym zawodnikiem.

2

@TheNekro94 Pisanie kodu też nie jest dla każdego. Cały czas trzeba się uczyć, rozwijać i aktualizować wiedzę. No i wbrew pozorom jest to żmudna praca. Ja zostałem testerem oprogramowania - i jestem zadowol opiniiony. Dopiero zaczynam przygodę i widełki spełniam. Wcześniej nie miałem w ogóle do czynienia z IT. Głównie piszę testy manualne, troszkę automatów, ale bardziej na bazie tego co robili inni. Początek był ciężki i nic nie rozumiałem, ale jak przebilem się przez to to idzie z górki. Dobry tester automatyczny w dużym mieście pewnie pod 10k zarobi. Mam wrażenie, że jest mniej dobrych testerów automatycznych niż programistów.

1

@maroon De Ligt. Sorki, że się czepiam, ale ten błąd jest nagminny na tej stronie.

0

@Tiisso Spoko chodziło mi tylko o to, że na stronie jest pełno samozwańczych znawców bo raczej fachowcy z dziedzin fizjoterapii czy medycyny nie udzielają się na forach piłkarskich.

0

@FCBurnley Jeśli uważasz, że Barcelona nie jest jednym z najlepszych klubów świata to ok. Teraz jest wielki dramat bo pierwszy raz od 20 lat nie wyszliśmy z grupy LM. 20 lat! Niektorzy chyba myślą, że w sporcie można non stop być na topie. 5 lig mistrzów też mało. Takie PSG czy City nie wygrało nigdy. Co do sztabu - już się zmienia jego skład w związku z kontuzjami. Tak czy siak - na pewno mają większą wiedzę niż ziomeczki na stronie ;)

0

@Kitek1640 Jakby ktoś taka kosę zrobił Viniciusowi jak Mandi Fatiemu to też by wypadł na kilka miechow ;) Każdy by wypadł, tak działa fizyka.

8

@maroon W sumie chyba nawet nie istnieje żaden zawodnik o nazwisku De Light.

16

@Messisinio dupaj? Nie ma to jak hejtowac swojego gracza. Gość jest piłkarzem klasy światowej i potwierdzają to jego liczby. Chciała go Barcelona i podpisała z nim kontrakt. Kim Ty jesteś, że poczuwasz się do wyśmiewania jego nazwiska? Sam jestes jakimś anonimem w internecie. Jakbyś go spotkał ciekawe czy krzyknalbys dupaj.

0

@Gall Jakie to 8 urazów? Jak ktoś wchodzi kosa i łamie nogę to też wliczasz?

1

@Witekk10 Nigdy nie piję alkoholu podczas świąt. Ostatnimi czasy praktycznie nie pije w ogóle i służy mi to.

0

@gumaz Jeśli ktoś ma znajomych tylko dlatego że pije to nie ma znajomych tylko towarzyszy wódeczki :)

0

@Slazzy Jestem z dziwnej rodziny - nie ma u nas z okazji świąt libacji alkoholowych :P Z mniej popularnych wódek polecam Ogińskiego. Miałem na weselu i chyba nikt nie narzekał. Również na drugi dzień ;) Nie jest jakaś droga.

0

@Gaucho Flick nie naprawił. Z resztą - Coutinho grał dobrze tylko pod wodzą Kloopa. W Interze czy Espanyolu też nie błyszczał.

1

@pyra92 Ilaix Moriba zagrał kilka końcówek i tyle. Fati jak grał w tym sezonie to gol co 90 kilka minut - całkiem nieźle. Pedri ma za sobą bardzo udane Euro, został doceniony nagroda Golden Boy.

0

@Deviler Plus chleb z biedronki na dłuższą metę to nic zdrowego ;)

0

@Yoshi94 Kontuzjogenny jest Mandi. Wykosił nie tylko Fatiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?