2

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Alberto1031 Kwota wyliczona z wzoru Hajty?

0

@Cule1234 Ja bym nie chciał, chyba że tylko na te baraże które na pewno przewalimy.

3

@Mathew86 Na podstawie czego takie wnioski? W kadrze jest dwóch światowych grajków i mizeria.

0

@Messibestplayerintheworld Alves ma kontrakt do końca sezonu.

0

@Rewolucja123 U nas Villa oczywiście był zepchnięty na skrzydło. Nie mógł pokazać pełni potencjału.

0

@kulek22 Też jestem ciekaw.

0

@GeneralXavi Terwz jest niewiele wyższy.

0

@raben24 Nie tylko na mundialu. W lidze hiszpańskiej również.

0

@SkyWalkerr Ansu. On przywrócił mi radość z oglądania nijakiej Barcy. Poza tym lubię też Gaviego, Nico czy Araujo. Po wszystkich widać, że zostawiają serducho. Nie przepadam jedynie za Dembele i Albą.

0

@liberos35 Lepsza niż serial? Jestem jej ciekaw. Ponoć Saviano dostał za nią wyrok śmierci wśród mafii.

2

Człowiek skończył oglądać Gomorre, ale dalej słucha tego soundtracka. Nic tylko zgrać do samochodu i poczuć się jak w Secondigliano.

0

@Przemek2323 Oni pewnie grają na Pegasusie. Widziałem że za 6 dyszel na peperze lata.

0

@DaPidejpi Gang Xaviego też znalazłby kilku żołnierzy.

1

@Shapiro Chyba najlepiej zadzwonić/napisać maila do konkretnej placówki.

1

@Murazor Idealny na pewno nie był. Natomiast widać było pomysł i grę dało się oglądać. Mam wrażenie, że z kadrą jaką miał Nawałka ugralby dużo więcej. Tym bardziej, że jego sztab nie musiałby stać przy widach hotelowych i pilnować, żeby kadrowicze nie uciekali na imprezę.

7

@zeko0 Cwiakala wybiera fakty, Borek emocje i klikalnośc. Mam wrażenie, że mają treści dla innych widowni.

1

@ściah Nie chodzi o samo odejście. Można odejść z klasą i nie opowiadać bajek. Po dżentelmeńsku. Natomiast zdaję sobie sprawę, że teraz każdy może we współczesnym świecie patrzeć wyłącznie na hajs i palic za sobą mosty. Mamy przyjąć to za normę? Poczytaj sobie jak odszedł np z Bordeaux. Można odejść i się dogadać, a można też robić cyrk za pomocą agentów. O ile śmieszne wydają mi się wypowiedzi Borka, to np Cwiakala wypowiedział się na chłodno i z sensem. Ja nie uważam, że odejście jest czymś złym, tylko sposób w jaki do niego doszło budzi niesmak.

0

@Patrykl145 Popytali PIS jak zdobyć hajs na socjaleimo deficytu.

0

@MurazorEuro było słabe, ale.tp było pierwsze Euro, na które awansowaliśmy w historii eliminacjami. Wcześniej tylko na mistrzostwa świata się udawało. Poza tym rzekomo naszych piłkarzy trzeba było pilnować w trakcie zgrupowań bo lubili wyskoczyć na balety. Tak czy siak przez.jakis czas graliśmy w miarę przyjna do oglądania piłkę.

0

@lukaszbarca15 Absolutnie się nie zgadzam. Właśnie byliśmy lepsi, mimo że zawodników mieliśmy gorszych niż teraz.

0

@Deviler Niech stworzy tweeta dla tych co go wyśmiali, jak napisał, że Lewy nigdy nie będzie na topie bo bez kolegów nie istnieje. Miał wyżej c*** nie podskoczyć.

0

@MESSIah16 U nas niestety bardziej się pielęgnuje porażki. Nie wiem czemu.

0

@doc Na głównej jest w aktualizacji od godziny :)

1

@maroon Na końcu też jest błąd. Powinno być od razu - nie odrazu.

1

@Danyys Na początku trafiał ;) Może wróci skuteczność

5

@CZaras To jest gość z dużą wiedzą, kontaktami wśród dziennikarzy (wielu dni temu już o tym mówił powołując się na kolegów w Brazylii) no i klasą.

0

@barcelonaLM Oparli wszystko o ropę, problemem była też korupcja na niespotykaną skalę. Teraz muszą importować ropę... Za pensję minimalną mogą kupić chyba 2 opakowania mleka. Tragedia.

3

@lukaszbarca15 Za Leo B w pewnym momencie potrafiliśmy zdominować u siebie mocną Portugalię, a Ebi Smolarek im ładował 2 bramy w 15 min xD

0

@Nazio87 Oj Marcin Mieciel to był gość :D i te jego przewrotki, gole strzelane po frytkach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?