0

@kkbarca Po czym wnosicie, że ma duży talent? Pytam bez spiny, bo ja w nim nic nie widzę. Jak widzę młodszych Gaviego, Ansu czy Nico to żadnym wątpliwości nie mam.

1

@Zoker Tutaj chyba bardziej trzeba jasnowidza. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie za dwa lata. Jak ktoś Ci odpowie z dużym przekonaniem to będzie po prostu wymyślał. Kto by pomyślał jeszcze jakiś czas temu że przyjdzie covid i świat się tak pozmienia.

0

@Vebrol Mam wrażenie, że chodziło mu bardziej k drugą opcję :)

0

@osa91 Chyba jest tak jak mówisz. Był nawet podcast na stronie o tym. Laporta chciał też jak najwięcej strat wrzucić w porzedni sezon, żeby nowy limit był optymalny od nowego sezonu.

1

@Criss18Barca Ciężko nie lubić Pana Noriakiego. W deluxe ski jump zawsze robiłem sobie tego skoczka :)

0

@MarioVeB! Dokładnie. Superpuchar ma teraz beznadziejna formę. Powinno się wrócić do formuły mistrz kontra zdobywca pucharu króla. Wiadomo niestety, że tutaj chodzi o kwestie finansowe.

1

@Remi70 Dokładnie. Proponuję zaprzestać wszelakiego leczenia i stosowania jakichkolwiek leków bo nic nie daje 100% skutecznosci leczenia.

0

@BartqRKO Puścić Mourinho. On zawsze narzeka.

5

@Rekker Jeski to prawda to szacun do Coutinho.

1

@kiper09 Ja bym chciał, aby odpowiednio dozowali mu minuty. Co jakiś czas powinien mieć mecz przerwy, wchodzić tylko na końcówki. Zamieniłbym Twoje życzenie na podobne - brak kontuzji.

0

@Destroyer_of_Worlds Niech Fati gra ogony i bardzo powoli wraca do większej liczby minut.

0

Czy uważacie, że Erling byłby udanym transferem? Zakładam teoretycznie, że Laporta zbierze hajs. Czy Norweg będzie pasował stylem gry? Czy transfer 100+ to dobra inwestycja? Ja jakoś mam mieszane uczucia. Siadlby nowa 9, ale jakoś lubię mniej oczywiste transfery. Taki Eto przyszedł z Majorki i ładował bramki jak szalony. Nie był taka gwiazda jak Norweg. Wiem, że obecnie rynek ma deficyt 9, ale mimo wszystko tak średnio się zapatruję. Tym bardziej, że historia drogich transferów jest u nas bardzo niekorzystna delikatnie to ujmując. Żeby nie było - Haaland to świetny napadzior, tylko czy to by się ładnie ułożyło w całość. Kolejny aspekt - gracz z wielką pensją będzie zawyżał kolejne podwyżki. Co sądzicie?

0

@kaamil1910 Ja się zastanawiam czy w ogóle jest sens w takim przypadku. Ja już jestem lata po weselu więc mnie nie dotyczy. Tak z ciekawości się zastanawiam.

0

@kaamil1910 No ok, a ja mam pytanie. Co jeśli kwota z wesela przekroczyła powiedzmy 50tys w gotówce i żadna osoba wręczająca z osobna nie przekroczyła kwoty, powyżej której ulega opodatkowaniu? Jak jest przelew to nie ma problemu. Jak jest gotówką to jak udowodnię, która kwota jest od kogo?

0

@Xwowrak Wiem co czujesz. Mnie też to dobija, nie opłaca się rozwijać. Też nie mam na kogo głosować.

2

Jeśli ktoś chce poczytać na temat zmian wynikających z "Nowego Ładu" i zastanawia się jak nowe przepisy wpłyną na jego pracę - polecam wpis na blogu. https://jakoszczedzacpieniadze.pl/polski-lad-czy-polski-wal-jak-sie-chronic-kalkulator Fajnie rozpisane, z przykładami.

2

@doc No sheet? Serio?

0

@RosjaninBut VVD stosunkowo późno wszedł na ten poziom.

7

@Katalonczyk83 Może nawet dwie wieże. Kto wie?

6

@Vintee No jak nie podpiszesz, to nie dostaniesz za niego nawet Euro. Skoro kluby z primera się interesuja, to warto przedłużyć i przynajmniej coś zarobić na sprzedaży. Jak nie to niech będzie rezerwowym. Wg mnie lepiej mieć takich chłopaków na ławce niż Braithwaitow z całym szacunkiem do Duńczyka.

0

@kejdzi A co jeśli to był samobójczy? ;)

0

@RosjaninBut De Ligt już chyba nie jest taki świetny jak w Ajaxie.

0

0

@JarekS Araujo jednak kontuzja, nie decyzja Xaviego.

0

@Arek10822 Kolego ja nie chcę Dembele w klubie, tylko sprzedaż nie zależy tylko od klubu. Fakty są takie, że nie ma ofert to jak chcesz go sprzedać? Umtitiego i Coutinho też trzeba się pozbyć, ale nie można ich sprzedać bez zgody. Dembele to najcięższy przypadek bo zostało mu pół roku kontraktu i nikt nie będzie chciał płacić, skoro za kilka miechow będzie za darmo.

0

@XTobiX A jak do tego doszło? Nie oglądałem meczu.

0

@RosjaninBut Ktoś złożył ofertę? Póki co chyba żadnych nie było. Poza tym Dembele nie będzie chciał odejść, bo miliony z odstępnego może sobie zażądać jako premie za podpis.

1

@arasz1819 Nie bronię Puiga. Wg mnie jest słaby i nadaje się tylko na rezerwowego. Natomiast Twoja abstrakcja nie jest ani śmieszna, ani nic merytorycznego nie wnosi. Tyle. Taki tekst z alfabetu kibicowego Janusza. Kto co lubi. Miłego wieczoru ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?