0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Kgorecki2500 Pamietam jak na święta przyszła jakaś dziewczyna po pieniądze na jedzenie. Mama dała jej sałatki świątecznej, sporą porcję. Później widzieliśmy z okna jak wyrzuca ja do kosza przy przystanku autobusowym. Przez takie akcje sam nie wiem jakbym się zachował. Nigdy nie ma gwarancji, że to nie oszust. Z drugiej - to rzeczywiście może być ktoś potrzebujący i może mu się oberwać przez takie osoby z jak z tej historii.

3

@fcbarcafan19 Niedoceniany portero.

0

@Baros1990 To czemu nie grasz w Primera division tylko piszesz na la rambli? xD

0

@Irmscher10 Ja oceniam po czynach. Póki co słabo poszło z Koemanem (traktowanie go jak idiotę i zwlekanie z zatrudnieniem Xaviego), jeśli zaakceptuje fundusz z CVC to też wyjdzie na średnio. Na plus przedłużenie kontraktów z Pedrim i Fatim. Oby z Gavim, Araujo i Nico też poszło tak dobrze.

0

Dopiero co Riquelme grał w Barcy a my walczyliśmy z Legią o awans do ligi mistrzów ;)

0

@Dankhog Dokładnie. Dopóki grał na 9 i się dogadywali to strzelał regularnie.

0

@macio_944 Twardy gość, że jeszcze tak długo żył po tym wszystkim.

1

@Momals11 Na pewno nie robi tego żeby wygrać LM, zarobić sianka i budować legendę. Robi to dla Barcy xD

1

@Irmscher10 o to się można spierać, ale faktem jest, że oparł swoja kampanię na przedłużeniu kontraktu z Leo jako podstawę do dalszej przyszłości klubu. Wyśmiał Fonta, że ma obsesję na punkcie Xaviego, po czym ośmieszał Koemana i ... zatrudnił Xaviego. Nie chciał funduszu CVC, a teraz ponoć trwają z nimi negocjacje. No słabo to wygląda. Jedzie póki co na pięknej legendzie. Póki co w mojej opinii głównie obiecuje po czym nie realizuje tych obietnic.

0

@mielniczas na strumyk tv pewnie coś będzie

0

Jaki dziś wynik obstawiacie? Ja obawiam się remisu. Nie jesteśmy w stanie kreowac sytuacji bramkowych. Oby Dembele i Luuk mnie pozytywnie zaskoczyli.

0

@michelos Widziałeś jak bronił Neto na początku sezonu? Gorzej od Ter Stegena. Balde też niczego nie pokazał, w odróżnieniu do pozostałych młodzików.

0

@Pawlak1992 Newcastle póki co liga mistrzów nie grozi. Nam też.

3

@Veysel Plus Barcelona to bardzo atrakcyjne miejsce do życia.

0

Ktoś obserwuje drugi zespół i może opisać Jutgla?

0

@Sortello Ja rozumiem, ale można było sprecyzować, że chce podpisać kontrakt na półtora roku bo chce grać do mundialu i być w formie. Według mnie to zdanie może sugerować, że mundial jest w 1 połowie 2023 roku. Choć rzeczywiście chyba się czepiam niepotrzebnie. Sam chętnie bym zobaczył takie napadziora. Tym bardziej, że kariery napastników mocno się wydłużyły. Miłego dzionka :)

0

Mś są w listopadzie. Po co mu półtora roku? Do turnieju został niecały rok.

3

Śmieszy mnie, jak część osób zaczyna swoje wywody od czegoś w stylu "pisałem to już miesiąc temu", "pisałem to już dawno", "już dawno o tym wspominałem to mnie wyśmiewano". Tak jakby sam Laporta miał czytać komenty anonimów z neta bez żadnej wiedzy poza tą domniemaną wynikająca z oglądania meczy z chipsami na kanapie i podejmować decyzje na ich podstawie.

0

@Donio Pierwsze kompromitacje w Europie były już na Tito (0:7 z Bayernem.) Choć tutaj to też był efekt choroby trenera i absencji Messiego, ale to była deklasacja. Z Lucho też dostawaliśmy srogo na wyjazdach 0:4 z PSG, 0:3 z Juve, 0:2 z Atletico (tutaj wyniki nawet nie odzwierciedlały różnicy klas - mogły być wyższe). Ja się obawiam, że to też wina braku dostosowania się do piłki europejskiej i kurczowe trzymanie się stylu, który jest już nieskuteczny. Można grać widowiskowo jak Bayern i mieć przy tym spore posiadanie piłki. U nas jak Martino wygrał jeden z meczy z nizszym posiadaniem piłki od rywala to było oburzenie, że jak Barcelona może tak grać xD

0

@slayer Tak, ten temat ogólnie już był kilka razy poruszany przez Pana Tomka. Odnosił się też do słabej intensywności ligi hiszpańskiej całościowo. Nawet taka Sevilla odpada ze słabiutkiej grupy.

2

@Ojciec5tkidzieci Genialny serial. Zgadzam się z Tobą. Klimat nie do podrobienia, brudny Neapol, świetna muzyka i akcja wbijajaca w fotel. Ciekawostka - autor powieści Gomorra – podróż po imperium kamorry, na której oparty jest serial czyli Roberto Saviano wydał ją w wieku zaledwie 27 lat! Idąc za wikipedia: Gomorra... to forma literacka mająca cechy powieści i reportażu dziennikarskiego, której autor dokładnie opisuje działanie włoskiej mafii kamorry oraz jej powiązania z legalną gospodarką i polityką. Poza tym Saviano w swej powieści podaje nazwiska bossów oraz innych członków mafii i określa szczegółowo zakres ich działania w systemie. Książka przyniosła autorowi wielką popularność. Przetłumaczono ją na ponad 40 języków. Gomorra to dzieło sztuki wśród seriali. Razem z serialem Pitbull moje dwa ulubione seriale (oczywiście Pitbull to nie ten poziom, ale jak na tamte czasy genialny klimat i rola Dorocińskiego, wzorowana na postaci s.p. Sławka Opali.

4

Człowiek musi sobie zrobić z miesiąc przerwy od La rambli bo tutaj będzie wałkowany do porzygu jeden temat. Elo.

0

@Wilczeq Niby czemu? Bo piłkarz z PSG wygrał ZP?

1

@Mario96w O matko. Koles nie do odratowania. Powinien przynajmniej dragi odstawić - może choć troszkę się polepszy.

0

Ciekawe jaka atmosfera będzie panować w domu Ronaldów :P

0

@Mario96w Trochę smutne, że większość komentarzy dotyczy jej wyglądu.

0

@Pawel13sz Danza Kuduro Remix - oryginalnie. Nie było już tego beki setki razy :P

0

@Aristocrate_7 Oby się rozwinął. Ja nie widzę żadnego rozwoju odkąd do nas trafił.

0

@ViscaDelFritz1983 Villareal go nie puści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?