4

@Aristocrate_7 Na czym polega jego unikalność? Według mnie jest bardzo przeciętny. W niczym się nie wyróżnia. U nas oczywiście najlepszy na PO bo jest jednym zawodnikiem z tej pozycji. Choć pewnie Alves go wygryzie.

0

@Kwiatek67 Wiem, kazdy napastnik marnuje. Memphis więcej niż przeciętny napastnik. Suarez, Eto czy Ibra też marnowali, ale koniec końców potrafili strzelić coś nieoczywistego. Mam nadzieję, że Depay ureguluje celownik. To nie jest napastnik z ścisłego topu i nie jest też 9. Także 8 goli w lidze na tym etapie to nie taki dramat. Jeśli chodzi o super wykończenie - póki co imponuje Fati. Jego skuteczność jest wręcz niesamowitą tym bardziej na jego wiek.

1

@AmigoBlancos Ja tam nie kwestionuje, że Vini ma lepsze liczby. W LM też nie ma w ogóle porównania. Chciałem tylko podkreślić, że jednak Vinicius w Realu bardzo długo pracował na takie liczby - faktem jest, że przed.tym sezonem miał bardzo duże problemy z wykończeniem.

2

Dużo osób ciśnie po Depay. Widać, że jeszcze się gubi, ale... w lidze już 8 bramek i 2 asysyty. Całkiem nieźle liczby, jak na brak skuteczności i partnerów w ataku. Gość przyszedł bez odstępnego, nie jest typową 9 i coś tam strzela, często gra w ataku bez skrzydłowych. Wedlug mnie jak na początki to całkiem nieźle mu idzie. Wiadomo, że to nie typowy snajper jak Suarez, ale na takie czasy jego poziom w mojej ocenie jest zadowalający. Trzeba też uwzględnić, że on nie odpoczywa - gra wszystko od deski do deski. Oby skuteczność się poprawiła, troszkę bardziej wczuł się w grę Barcy bo czasem wygląda jak ciało obce. Kibicuję Memphisowi, oby było coraz lepiej. Jak dojdą skrzydłowi, to też powinien mieć troszkę łatwiej. W porównaniu do Antoine ma lepsze liczby i jest dużo tańszy. Nie daje tyle gry w obronie, ale coś za coś.

0

@Grzbiet W lidze mistrzów Suarez aż taki bramkostrzelny nie był.

0

@Esteban_ Do tego dołożyłbym 6:2 na Barnabeu.

0

@AmigoBlancos Porównywanie tych statystyk jest bez sensu. Vini gra kolejny sezon w stabilnym zespole. Ma partnerów na wysokim poziomie. Długo trwało zanim wszedł na taki poziom skuteczności. Już nawet w poprzednim był dużo słabszy w tym aspekcie. Depay gra pierwszy sezon w najsłabszej Barcelonie od lat. W lidze mistrzów większość czasów nawet nie ma skrzydłowych na boisku. W lidze jest radość, jak na skrzydle gra nieznany grajek z Barcy B. W pomocy podstawowymi graczami da Gavi czy Nico. Co to porównywać. Do tego Holender nawet nie ma kiedy odpocząć - gra od deski do deski.

4

@SeWo77 Tutaj nie ma, że stwarza sytuacje i je wykorzystuje tylko, że musi to robić. Więc nic odkrywczego. Bramkarz ma bronić, napastnik strzelać. A czy robi to dobrze to inna kwestia.

0

@horang No i to nie jest typowa 9.

0

Jakich "nieoczywistych" piłkarzy lubicie/lubiliscie oglądać w akcji? Moi faworyci to Dzeko, Giroud i Morales z Levante. Kiedyś lubiłem Banege z Sevilli (myślę, że brakuje im teraz takiego gościa) Riquelme z Villarealu (u nas nic nadzwyczajnego nie grał) Aimara, Berbatova i Verona.

0

@rafik300010 Dokladnie, żyłowac do końca ile się uda.

0

Lepiej dać większą kasę Araujo niż wydawać na leczenie Dembele.

0

@Rewolucja123 Czy można prosić o oznaczanie przy postach tego typu? Niestety ostatnio nie mam możliwości oglądania wszystkich spotkań, a taki taktyczny zapis w pigułce przybliży mi przebieg meczu.

0

@waletpl 100+ to top, nie takich miałem na myśli :)

0

@Matix90 Co się stało?

0

@ferdas_rawa O sztabie medycznym to chyba całą La rambla pisze od dawna.

0

@blazeq ważne, że ustal.

0

@svaras Transferu? Po sezonie wezmą Dembele za darmo, a Coutinho nikt nie chce kupić.

0

@waletpl Na markę też lecą. Może nie ścisły top, ale dobrych grajków też przyciągnie. Elitarnych lepszych klubów na całym świecie jest może z 10 więc nie róbmy z Barcelony jakiegoś klubu skazańców :) Teraz może Xavi nas troszkę odbuduje. Mamy wielu młodych graczy z wielkim potencjałem. Z odrobiną szczęścia możemy znów być silna marką na mapie Europy za 2-3 lata.

4

@DonMatteo901 #teamfajtłapa

1

@Kubusek^^ Ja jeżdżę kia cee'd 2008 benzyna 1.6 126km. Możliwe że znajdziesz w tej cenie dobry egzemplarz. Autko pali troszkę ponad 7l, w cyklu mieszanym. U mechanika a w zasadzie kwestie eksploatacyjne. Jeszcze mnie nie zawiodło. Piszę to z perspektywy osoby, która się nie zna. Możliwe że w tej cenie jest dużo ciekawszych modeli :)

0

@waletpl Oni i tak zarabiają fortuny. Często przychodząc do Barcy piłkarze rezygnują z dużo lepszych finansowo ofert z innych klubów. Takie są fakty.

0

@ElKamil W sumie słuszna uwaga ;) Miłego wieczoru

0

@ElKamil Poruszam kwestię nagminnego powielania takich samych wojenek na forum - na jałowe argumenty. Można coś poruszyć kilka razy, ale nie wałkować dziesiątki razy to samo. Nie wnikam kto wygra. Jak nie widzisz różnicy to nie mój problem.

1

Już niedługo będzie wręczenie złotej piłki. Potem trzeba przetrwać jeszcze bóle tych, co się z werdyktem tego plebiscytu popularności nie zgadzają i może za 2 miechy się ten durny temat skończy.

0

@FCB24 Niech go dopuszczają w pełni zdrowego to może będzie miał mniej kontuzji. Z resztą to dotyczy też innych - Dembele, Roberto czy Pedri też byli dopuszczeni przed zaleczeniem kontuzji.

3

@Lucassito Z jednej strony tak, ale jak jak ktoś ma do wyboru pracę w firmie marzeń za mniejszą, ale dobra kasę, oraz w innej firmie z wyłącznie lepsza kasą to niekoniecznie wybierze to drugie. Pedri czy Ansu mieli na pewno dużo lepsze oferty na stole.

0

Troszkę nieaktualne chyba to zdjęcie Zawady ;)

0

@joloskyy Oj tak. Kiedyś za takiego miałem Berbatova - chciałem go w Barcy.

10

Edin Dzeko - jeden z bardziej niedoceniach napadziorow moim zdaniem. Gdzie gra tam strzela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?