Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek Nie powinno być złotej piłki i nie byłoby problemu xD
0
@ściah Z naszej dominacji niewiele wynikało. Dla mnie dominacja to tworzenie okazji, a nie wymiana podań i prowadzenie gry. Fajnie, że graliśmy ładniej, szybciej, ale sytuacji nie mieliśmy zbyt klarownych więc z tą dominacja bym nie przesadzał. Chyba mamy po prostu inną jej definicję.
6
Jeden z pierwszych meczy, które pamiętam. Świetny Rivaldo i dublet Kluiverta. Wtedy pokochałem Barcelonę. Niestety później w półfinale UEFA wyeliminował nas Liverpool, w którym grał Owen. Skład z meczu z Liverpoolem:
Barcelona: Reina, Reiziger, de Boer, Puyol, Petit, Luis Enrique, Cocu, Guardiola, Overmars, Rivaldo, Kluivert. Subs: Dutruel, De la Pena, Xavi, Gabri, Dani, Simao, Zenden.
Teraz historia mojego kibicowania zatacza koło.
2
@XTobiX W końcu ma pierwsza kontuzje mięśniową. Powinien wytrzymywać cały sezon po 90 min po rocznej przerwie xD Powinien też być odrpony na złamania i kosy wykrecajace staw kolanowy żeby unikać kontuzji kolan xD
2
@Sulimo Benfica też mogła wygrać. Miała lepsze klarowne sytuacje. Przy golu Otamendiego mieliśmy farta, że piłka leciała poza linią końcowa przy dośrodkowaniu, jedną piłkę genialnie wybronił Ter Stegen, a Benfica nie strzeliła piłki meczowej w końcówce. U nas najlepsza okazja to poprzeczka Demira z 1 połowy i prosty do obrony strzał Alby. Może wizualnie graliśmy lepiej, ale bez napastników ciężko wygrać. Depay nie ogarnia niestety, ale bez skrzydłowych nie ma łatwo.
0
@wroclawskifan Dzięki obadam!
0
@Fake69 Gratuluję i zdrówka! Ja dla noworodka mam cybexa antona, teraz zmieniam bo jest do 13 kg :)
1
@baartekk97 Co jest niezgodne w prawem? Zgodnie z przesłanym przez Ciebie artykułem, do 13 kg jest obowiązek jazdy tyłem do kierunku jazdy. Powyżej 13 kg już nie ma tego nakazu, ale tak jest bezpieczniej i tak chciałbym nadal wozić dziecko. Tak też zalecają w artykule.
1
@amanter Deszcz nie jest sprzymierzeńcem dobrej piłki. Trudniej się gra w kałużach,.ciężko o dobre podanie i można stracić przez to bramkę. Komuś się piłka w kałuży zatrzyma i lipton.
0
Poleci ktoś fotelik samochodowy powyżej 13kg montowany tyłem do kierunku jazdy? Muszę się powoli rozglądać, a nic mi się nie rzuciło w oczy.
1
@wojtekjoe Nie no inna półka, ale z ekonomicznego pkt widzenia super transfer.
1
@DaPidejpi Właśnie mnie kusi.
11
@DaPidejpi Bez chorób, na które nie mamy wpływu. Mam tu na myśli predyspozycje genetyczne do nowotworów, zawałów itp.
0
@Fantomas Szybki tak, ale specjalnie zwinny przez świetna budowę to niekoniecznie.
0
Jak ktoś lubi masło orzechowe to jest fajna promka https://www.greatone.pl/products/peanut-butter--1kg---1kg-gratis_1635
W smaku nie odbiega od standardów. Mi najbardziej z tych, które próbowałem smakuje z Felixa bo jest mielone z surowych orzechów, a nie prażonych. Z prażonych smakuje mi to z promocji, masło go vege z biedry, a nie podchodzi z Ostrovita.
0
To co, jakie dziś wyniki Panowie typerzy? Doprecyzuję - mam na myśli mecz Barcy z Benficą. Ja obawiam się remisu. Obym się mylił.
0
@masq No to i tak trzeba zacząć szukać.
0
@pacior95 Tylko w Liverpoolu dobrze grał. W Espanyolu, Barcelonie czy Interze cienki.
0
@Woland10 "Potrzebny nam jest nowy super środkowy obrońca, najlepiej dwóch, prawy i lewy obrońca. Bramkarz też by się przydał." Czyli na dzień dobry 5/11 byś wymienił xDdd
0
@Kitek1640 Skup się na czymkolwiek z tych rzeczy, a nie pisz posty na la rambli.
27
Ostatnio był news, że Xavi osobiście pogratulował Samuelowi poziomu treningów i jest bardzo zadowolony z jego formy xD Bardzo spójne są te wszystkie wiadomości.
0
@Tasak88 Albo będzie remis. Sianka nie będzie i awansu też nie. Aczkolwiek x2 jest z kursem ponad 2 więc tutaj jest ta sytuacja, o której piszesz :)
0
@PatrykBarca No właśnie. Mamy problem ze strzelaniem bramek.
0
Kurs na to, że Benfica nie przegra wynosi ponad 2. Kuszące. Obawiam się, że nie uda się tego wygrać.
0
@DonMatteo901 TAk samo jak Lewandowski wyżej **uja nie podskoczy.
1
@FCB24 Tez mi się podoba. Oglądam też czasem meczyki Milanu. Tylko Juve omijam. Bardzo ciekawe spotkania w dobrym tempie.
0
@PatrykBarca Obrona jest drugorzedna? Stracimy bramkę i jest pozamiatane xD
0
@SuperGamon Jak mu idzie w Totkach?
3
@kaamil1910 Avi na propsie.
0
@Lautaro Niestety buraków jest wszędzie pełno. To jest niezależne od sympatii kibicowskich czy poglądów.