Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na HBO GO 5 sezon Gomorry - finałowy. Żona nadgoni 4 sezon i mogę oglądać xD
0
@FCB24 Mi się podobała gra Oriola Romeu swego czasu.
0
@Filipfcb2000 W ogóle kolego :)
0
@marcin62 Rudy 107
1
@kuz Nie może. Zawieszony.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-10958945
0
@KacperVEB No nie, bo gracze Barcy B, którzy byli na skrzydle nie mogą zagrać.
0
@mikiiki Remis też nam nic nie da.
2
@Drzymala94 A wsumie racja. Wal błędy. Po co człowiek ma się rozwijać, jak może być dalej ignorantem. Od teraz tak Cię będę traktował. Elo.
1
@FCBparasiempre W tym 0:4 Barca grała fantastycznie i to bez Leo.
0
@KrystianR A kiedy go krytykował?
0
@PatrykBarca Pod wodzą Koemana nikt nie zanotował postępu.
0
@zibiku Ale zespołowo udało się zatuszować jego brak jakości. Grał nawet w wygranym finale LM z Arsenalem.
3
Ciężko będzie wystawić atak na Benfice. Straszna lipa z sytuacją kadrową. Marzy mi się jakieś 1:0 po farfoclu w końcówce.
1
@Drzymala94 *Póki co :) Pozdro
6
Opcja idealna - przedłużenie kontraktu i sprzedaż - odzyskanie części kasy.
10
Ciekaw jestem jak to się potoczy. Na chłopski rozum - chyba nie ma sensu ryzykować życiem dla piłki nożnej. Badania nigdy nie dadzą mu 100% pewności, że może grać.
6
@Rust_Cohle Po czym wznosisz detektywie Cohle?
0
@Czarny_ck Granie z Coutinho to jak gra w 10 ostatnimi czasy.
0
@Magicc89PL Ja nie wiem jaki on jest. Jestem tylko kibicem - nie trenerem czy piłkarzem. Skoro kolejni trenerzy coś w nim widzą, to chyba jego poziom jest akceptowalny. Takie są fakty.
9
Mecz się nie zaczął, a już La rambla narzeka na PRZEWIDYWANE składy. Już pomijam to, że połowa składu jest kontuzjowana i praktycznie nie ma w kim wybierać xD Ciężko czytać te lamenty.
0
@Mat97 Może ciężko pracował od malolata i trenerzy coś w nim widzieli? Kadra nie składa się z samych gwiazd. Jego atutem jest uniwersalność. Jeśli gra za dużo to pretensje do trenerów nie pilkarza. Sam się do składu nie wstawia, kontraktu sobie sam nie proponuje.
3
@CLionelMessi Neto lub bramkarz Barcy B lepszy?
0
@4Fabregas4 De Jong na dmie gra słabo. Najlepsze mecze ma jak gra wyżej.
7
@Firestone Na La rambli wszystko jest możliwe.
0
@ChampionLW Niestety Dembele inteligencja nie grzeszy i to się nie zmieni.
1
@maroon Jakby był spot z osobami chorymi na raka płuc bo paliły, raka wątroby bo piły alkohol czy coś w tym rodzaju to też nie byłoby bulwersujące? Co się z tymi ludźmi porobiło. Znieczulica totalna. Byle swoje racje podkreślić.
0
@Bykunn Warto sponsorować takie akcje z podatków xD
1
@Drzymala94 Kaleką? Ty tak serio? Chyba, że Messi też nim jest - przejrzyj historię kontuzji Argentyńczyka na początku kariery.
0
@jeyx77x Na La rambli wszystko jest możliwe.
0
@Azi Zawsze mi szkoda ludzi, którzy tracą życie w wyniku swoich błędnych decyzji, ale najbardziej szkoda właśnie takich - gdzie nie zawinili. Straszne.