Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Dobre! Na dobry początek dnia jak znalazł ;)
1
#suchar poranny
Przychodzi erotoman do sklepu obuwniczego. Sprzedawca pyta:
- dzień dobry, czy mogę Panu w czymś pomóc?
- Nie dziękuję, sam sobie zwalę - odpowiada erotoman.
0
@VbamboeB Chyba nie do końca. Douglas zachorował na nowotwór krtani i to jest jedna z przyczyn przy seksie oralnym ;)
0
@Colon Jest też na Netflixie jak ktoś woli bez reklam :)
0
@Woland10 No, ale co to za różnica czy przewalimy baraze w 1 czy drugim meczu? Te trzy finały i tak będą z mocniejszym i ekipami od nas. Chyba nie da się awansować z baraży grając z tymi teoretycznie słabymi ostatni mecz?
0
@voetballer A sorki, mój błąd. Bije się w wysuszoną klatę.
0
@MysticCat tak, musisz ubrać wór pokutny i się ubiczować
0
@voetballer Jest nawet taki news na stronie. Nie trzeba słuchać holenderskiego radia xD
1
@MysticCat Nie musi obchodzić Ciebie. Czy to było skierowane personalnie? Może inni użytkownicy strony są ciekawi? Chyba, że jesteś najważniejszym użytkownikiem La bamby?
0
@Bogan dobra, nieaktualne, sorki za spam
0
Miał ktoś ostatnio problem z napisami na HBO GO? Nie wyświetla mi ich na Smart tv. Na Netflixie wszystko śmiga.
0
@Bykunn Ceny wynajmu też rosną i za jakiś czas to uzbierać na wynajem części ludzi też będzie ciężko. Wszystko drożeje, więc jak się nie ma częstych i wysokich podwyżek to ciężko sobie zrównoważyć. Też mieszkam w domu rodziców i odkładam, ale nie ma co tak upraszczać, bo nie każdy ma możliwość mieszkać w domu rodzinnym lub z tanim wynajmem.
0
@MarioVeB! Tylko jak tam poustawiać przód. W obecnej sytuacji obawiam się, że nawet nie ma kogo wstawić za niego do jedenastki. Choć też uważam, że odpoczynek by mu się przydał.
0
@Mstenia Da radę sparować na więcej niż jednym smartfonie i połączyć z TV?
0
Korzysta ktoś ze słuchawek Xiaomi airdots? Potrzebuję tanie dokanałowe słuchawki bezprzewodowe. Takie z silikonowym wejściem wpasowujacym się do kanału ucha. Można je parować z więcej niż jednym smartfonem (czasem korzystałbym ja, czasem mija żona) i czy można je podpiąć pod Smart tv mając jakiś adapter?
2
Niech poczytają komentarze to już wszystko będą wiedzieć.
20
@SeWo77 Żal grać dla takich perełek wśród "kibiców".
1
Do obecnej kadry Barcelony może kupić 5 zawodników, którzy już zakończyli kariery (ale zakładamy, że to ich prime). Kogo bierzecie? Moje typy Kahn, Puyol, Ronaldinho, Xavi i Ronaldo.
0
@kamilo0066 Ja miałem dwa podejścia i po dwóch odcinkach kończyłem. Nie mówię, że słaby czy coś - po prostu w ogóle mi nie siada j nie zachęca do kolejnych odcinków.
1
@mrboom Przedstawiciel szkoły suchoklatesow.
5
@Przemek2323 Spokojnie można skopiować i podmienić tylko nazwiska dla innych partii.
3
@ElTomas Zarówno opinia krytyków jak i Twoja jest subiektywna. Stwierdzenie "film jest po prostu dobry", niezależnie kto użyje - nie jest moim zdaniem miarodajne. Każdy może zwracać uwagę na co innego. Zgadzam się jednak, że nie ma się co sugerować ocenami i na ich podstawie skreślać filmu.
0
@Vintee Mamy dwóch skrzydłowych. Fati i Dembele. Fati świeżo po kontuzji, Dembele wiecznie kontuzjowany. Bez skrzydłowych ciężko coś ugrać w dzisiejszej piłce.
0
@victorbarros W Lyonie dobrze mu się grało, a też o wielkie cele się tam nie bił. Nie róbmy znów z Barcelony ogórków. Są cięższe lata, ale przy ciężkiej pracy i odrobinie szczęścia będziemy się powoli odbudowywać.
0
@mich_l Po pierwsze to moja opinia nie stwierdzenie, po drugie - nie wiem ile w tym domysłów dziennikarzy i trzy - pożyjemy zobaczymy :) Mam nadzieję, że Xavi to poukłada.
0
@Kinginiesta Nie wyborazam sobie, że 38 letni Alves zajmuje miejsce Destowi czy Minguezie, a Busi jest gościem, wokół którego budowana jest pomoc. Busi jest dobry na ligę, w lidze mistrzów widać wszystkie jego ułomności. Także mam nadzieję, że będą uzupełnieniem, a nie filarami. Alves to w ogóle nie wiem po co szczerze mówiąc - 38 lat dla zawodnika,.który musi biegać od pola karnego do pola karnego, do tego po rozbracie z poważną piłką to jednak za dużo w takim klubie.
3
@Kinginiesta Co innego korzystać z doświadczonych graczy, którzy są blisko emerytury, a co innego budować na nich projekt. Pożyjemy, zobaczymy.
2
@Ojciec5tkidzieci Na talerzu 95.
23
To mówicie, że nowe rozdanie? Xavi widzi w centrum projektu Busiego, zachwyca się poziomem treningów Umtitiego, liczy na Sergiego Roberto i chce sprowadzić Alvesa xD Mam nadzieję, że to po części wymysły dziennikarzy. Jeśli tak ma wyglądać nowy projekt to średni to widzę.
0
@Rewolucja123 Alaves i Mallorca się sprawdziły.