Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Alaves i Mallorca się sprawdziły.
7
@Tomo_95 Zależy z jakiego okresu VV. Jak już przestał kiwać w głupi sposób w polu karnym i nabrał doświadczenia to był super. Wiadomo, że nie poziom w 5 najlepszych na świecie, ale dzięki połączeniu z charakterem idealny bramkarz dla nas. Pamiętam jak potrafił biec przez pół boiska żeby się wstawić za faulowanymi kolegami.
15
@LionelM95 Nigdy nie wiesz kiedy poznasz kogoś na całe życie. Śmierć eliminuje taki scenariusz.
0
@normasubiektywna Odszedł Emerson i Pjanic. Jakim cudem pozostali zostali zarejestrowani skoro Collado nie może być?
1
@Sau_Ron Spoko, nie chodziło mi o Ciebie. Dużo tutaj takich komentarzy na stronie. W Marszu idą tylko źli narodowcy i inne brednie.
2
@ElTomas Jakby ich olać i nie zwracać uwagi to pewnie już by nie chodzili z nimi.
0
@maciar Oczywiście, poszukiwanie prawdy zawsze na plus :)
0
@Bykunn Oczywiście, że też chodzą. Byłem i widziałem. Idioci szukający rozrób też idą, niestety i kładą cień na spokojnie świętująca większość.
0
@Sau_Ron Smutne jest też ocenianie całej inicjatywy na podstawie wybryku jednostek. Taka zbiorowa odpowiedzialność.
2
@Przemek2323 Pod Rotundą pięciu etiopskich 50 centów
0
@maciar Myślę, że dużo ludzi idealizuje takich ludzi jak Pep bo jest świetnym trenerem. Nie musi to oznaczać, że jest niczym ojciec dla każdego piłkarza czy super przyjacielem.
1
@AnsuFati_10 Xavi też jest niedoświadczony. Zgadzam się z tym, że zatrudnianie na podstawie sentymentu i legendy piłkarskiej zamiast kompetencji jest źródłem wielkich problemów Barcelony. Abidale, Koemany, Setieny z DNA Barcelony. Na danym stanowisku ma być fachowiec. Czasem się trafi taki Pep, ale to są złote strzały. Puyola uwielbiam, ale jeśli nie zna się na tym i nie ma doświadczenia to też go nie widzę. Nie ukrywam, że nie śledzę jego poczynań i może robił coś z tym związanego to ok.
1
@maciar Nie dowiemy się nigdy, jaki Pep jest w relacjach z piłkarzami. Były plotki, że nie miał super relacji z Tito Vilanova i nie miał czasu go nawet odwiedzić w szpitalu kiedy chorował.
1
@AmigoBlancos Chodziłem tylko troszkę na ekstraklasę parę lat temu i największe wrażenie zrobili na mnie Milos Kosanovic i Mateusz Klich. Widziałem też potencjał w Damianie Dąbrowskim, ale kariery nie zrobił.
1
@maciar Messi miał być bardziej odpowiedzialny za wykończenie akcji. Zlatan przez to nie mógł być przyklejony do środka jak lubi. Podszedł do Guardioli na treningu i zapytał, czy może wrócić na środek bo tam mu się lepiej gra. Od tego czasu Pep przestał się do niego odzywać i posadził na ławce. Jest to wersja Ibry.
1
@Roni/VEB Skład białka z Olimpu jest strasznie długi: Składniki: 95% preparaty białkowe (ultrafiltrowany koncentrat białek serwatkowych WPC (z mleka), izolat białek serwatkowych WPI-CFM® (z mleka)), aromaty, olej ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi (olej MCT), fruktoza, regulatory kwasowości – kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, cytryniany sodu; substancje zagęszczające – guma arabska, guma ksantanowa, sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza, cyklaminiany (Z); emulgator – lecytyny (z soi); sól, barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N). (A)-(Z)
Szczególnie acesulfam K mi się tutaj nie podoba. Obecnie też mam smakowe z myprotein i skład jest taki: Koncentrat białka serwatkowego (Mleka) (91%), Emulgatory (Lecytyna Sojowa), Kakao w proszku, Aromaty, Substancje słodzące (Sukraloza)
1
@maciar W książce biograficznej jest opisane, że Pep się obraził, kiedy Zlatan zasugerował mu chęć zmiany pozycji.
1
Poleci ktoś jakieś dobre firmy z izolatem białka, których produkty kupuje od lat? Chciałbym kupić dobre jakościowo białko izolat. Smaki czekolada i słony karmel. Dodaję je do owsianek, omletów ewentualnie do szejków. 1kg paczka starcza mi na długo. Także fajnie jakby były paczki no 0.5 kg. Jeśli takich nie ma to większe też mogą być.
34
Hulajnogi nie umie prowadzić, a chciałby dyrygować grą Barcelony xD
3
@maciar Według mnie przy dobrych wiatrach mógł być na 3 miejscu - za Leo i Ronaldo. Miał pecha jeśli chodzi o LM - jak odchodził z Interu i Barcelony to w kolejnym sezonie wygrywały te rozgrywki. Moim zdaniem miał większy potencjał niż np Suarez, ale w swoich klubach nie grał nic nadzwyczajnego w Europie. W każdej lidze w jakiej grał się sprawdzał. Szkoda konfliktu z Guardiolą.
0
@BartArt W artykule napisali tylko tyle, że radzi sobie coraz lepiej i fajerwerków nie było. To, że nie jest niewypałem transferowym na miarę Gustavo Mai nie czyni go objawieniem. Takie słowo nawet się w artykule nie pojawia.
0
@Rewolucja123 Na jednym zdjęciu Riki wygląda jak dziecko trzymające nóż.
2
@SuperPatsonFCB Kiedyś chyba Wapniak robił sondę uliczną. Ponad połowa osób nie wiedziała, że płaci podatki... Niestety każdy głos w tym ustroju liczony jest tak samo. Głos mędrca jest wart tyle co głupca.
2
@Firestone Xavi to taki Kim Dzong Un xD Wielki nieomylny wódz :)
23
@Woland10 No trudno żeby miał wyniki na pierwszej konferencji xD
3
@TheMugShot Kiedyś miałem taką rozkmine, że czasem ludzie zabijali się tylko dlatego, że się urodzili po dwóch stronach granicy.
3
@Ksavix Wszyscy są siebie warci. Polityka ważniejsza niz zdrowie i podnoszenie świadomości ludzi. Super.
0
@4Fabregas4 Też mam nadzieję, że Xavi będzie lepiej wykorzystywał kadrę.
1
@Kidd Bramka Alessandro palce lizać.
0
@Triv44 A to nie wiedziałem. Moj błąd :) Dobra wiadomość bocgo lubię.