0

@dawidw4 Bardziej chodziło mi o to, czemu Nico miał szansę zadebiutować, a Orellana nie. Co do szans - Pedri ma kontuzję, a Coutinho w pomocy to nieporozumienie. Roberto z kolei się nie rozwija, więc 3 miejsce mógłby zająć ktoś z młodych.

1

@Janiama Ja chcę też się pobawić :) 2:1 Barca po męczarniach.

1

Ciekaw jestem, jakby funkcjonowała pomoc Busquets, De Jong i Nico. Nie wiem czy Nico nie jest troszkę podobny profilem do De Jonga. Ciekaw jestem, czemu szans nie dostaje Orellana - on mógłby tutaj fajnie popykać i przytrzymać piłeczkę.

1

@robsesh Serio z tym De la Fuente? Gosc to taki Deulofeu - wypuścić piłkę i do linii. On miał raptem kila dobrych meczy w Barcy B. Dopiero w Playoffach sie pokazał, ale też bez szału. Śledziłeś występy regularnie?

0

@VamosGirl Co to są petromiliony? Chyba chodziło o petrodolary, ale my takich nie mamy ;) Jak już to PSG nimi dysponuje.

0

@BarcaInfo Może nie mają super kadry, ale i tak dużo lepszą od naszej. Która formacja w naszej drużynie jest choćby porównywalna do ich? Nie bronię Koemana (bo tez mam go dość), ale kadrowo Real jest na ten moment od nas dużo wyżej. Jak wrócą Dembele, Fati i Aguero to już będzie dużo lepiej z przodu. Obecnie mamy w ataku Depaya, drewnianego De Jonga i dzieciaka Demira. Dla porówniania w Madrycie jest kompletna 9 - Benzema, skuteczność w wykończeniu pojawiła się u Viniciusa, do tego Hazard czy Asensio. Real ma pomoc - u nas De Jong jedynie na najwyższym poziomie choć defensywnie gra kryminał - nie lubi wracać i asekurować w wielu meczach. Busquets nie nadaje się na ciągłe granie - tam mimo wieku śmigają ładnie Casemiro, Modric, Kross plus młodzi Camavinga i Valverde. Pedri ma być zbawieniem naszej pomocy - 18 latek. W obronie - w tym momencie nie mamy lewego obrońcy, prawa obrona to Dest jezdziec bez głowy (mam nadzieję, że się rozwinie). Jedynie Araujo i Pique to gwarancja jakości. Courtois też jest w lepszej formie niż Ter Stegen po kontuzji i zjezdzie formy z zeszłego sezonu. Podsumowując - Real nam odjechał poziomem, ale nie może być wymówek w meczach z Granadą i ekipami tego pokroju. Top4 to obowiązek, w LM trzeba wyjść z grupy.

1

@xparix Pjanic odszedł później bo okno transferowe w Turcji było jeszcze otwarte. Jakby udało się go sprzedać wczesniej - to pewnie jego miejsce zająby Collado. Rzeczywiście o tym nie pomyślałem.

1

@LambiPL Kiedyś w Krakowie tak to wyglądało przy 'odwetach'. Pseudokibice udawali, że nie znali napastników, żeby potem samemu dokonać zemsty. Nie twierdzę, że tutaj tak było, ale brzmi bardzo dziwnie.

1

@Pawlusek Jak się kogoś pozbędą. Problemem jest to, że lista zarejstrowanych jest pełna.

32

@bartekvisca Akurat tutaj chyba nie jest to klarowna wina Laporty. Collado sam odrzucał oferty i pod koniec okna transferowego nie wiem czy coś agenci tez nie zawalili. Przynajmniej takie informacje się pojawiały.

0

@kaczorra86 Jeśli będziemy grać jak z Granadą to jak chcesz wygrać mecze z Benficą?

1

@amanter Oj taki Lim z Valencii się marzy? :)

4

'Klub jest wraz ze mną w sytuacji przebudowy.' Będzie robił rzeźbę? Masa jest.
'Ponadto pozostanie na wysokiej pozycji w LaLidze byłoby sukcesem." Czyli kadrowo stać nas na środek tabeli? Ten gość chyba jawnie prowokuje Laportę do zwolnienia jak wspomniał Ćwiąkała.

2

@D10SLEO Nie wygląda na takiego co trzyma na później.

2

@Coutinho007 Tylko młodzi muszą wiedzieć co mają grać, a tutaj starzy nawet nie wiedzą. Choć teraz jest taktyka laga w pole karne.

4

Patrzę na konferencję Koemana i już wiem, czemu nie widzi mankamentów w grze swojej drużyny. Nie nosi okularów podczas spotkań!

0

Chciałbym zobaczyć Nico w pomocy. Gość ma siłę fizyczną, której tak bardzo nam brakuje.

1

@Bobo25 Ja już wiem jak to działa dzię LR i nie będę biadolił :P obiecuję :D

3

@doc Z jednej strony człowiek się cieszy, a z drugiej się boi o jego zdrowie. Pewnie przy oglądaniu będzie stres przy każdym jego kontakcie z przeciwnikiem itp.

0

@anxted No, ale on i obniżył i odroczył. Więc gdzie to info, że jednak nie obniżył? Potrzebuję jakieś źródło do potwierdzenie, bo ciężko się doszukać.

0

@Antimadridista_WR Mam nadzieję, że w Barcelonie. Póki co z informacji nieoficjalnych wynika, że chce spędzić najbliższe lata w stolicy Katalonii. To samo stanowisko można usłyszeć od jego agentów więc mam nadzieję, że to prawda.

0

@anxted A można prosić o źródło tej inforamcji? Ja jedynie znalazłem to, że się zgodził na obniżkę. https://www.fcbarca.com/97545-mundo-deportivo-ronald-koeman-zgodzil-sie-na-obnizke-wynagrodzenia.html

0

@AmigoBlancos Real zawyża poziom ligowy w tym momencie. Zobacz jak wyglądają hiszpańskie kluby w lidze mistrzów. Z resztą były wyliczenia, że La Liga ma niski współczynnik rzeczywistej gry na 90 minut. Nawet Bundesliga i Liga francuska jest wyżej. Poza tym nawet Real później mierzy się z taką Chelsea i niewiele może pokazać. Barca zbiera baty regularnie od kilku sezonów, Atletico zawodzi, Sevilla odpada. Słabo to wygląda.

28

@Katalonbar Nie no z całym szacunkiem, ale Araujo skilla też ma dobrego. Świetne warunki plus umiejętności, a jeśli będzie dopisywać zdrowie i zbierze doświadczenie to będzie zawodnik na wiele sezonów. Poza tym charakter ma znaczenie - patrz jak grał Puyol mimo, że nie miał nadzwyczajnych warunków fizycznych i technicznie też nie był jakiś rewelacyjny.

4

Straszny zjazd zalicza liga hiszpańska. Jak się ogląda taką Barceloną z Granadą i widzi, jakie jest tempo, ile jest rzeczywistej gry bez tych przerw, symulek i grania na czas - to się człowiek zastanawia jak to 'widowisko' ma przyciągnąć neutralnego widza przed telewizor. Hiszpańskie drużyny poza Realem są tłem w lidze mistrzów. Inne ligi odjeżdżają, a w La Lidze największą gwiazdą jest Benzema (choć bardzo doceniam jego klasę piłkarską) i długo długo nic. Nie wygląda też na to, że sytuacja miałaby się odwrócić patrząc na problemy finansowe zespołów z tej ligi, kwestie podatkowe itp.

3

@AmigoBlancos No i w ekstraklasie są lepsze chłopaki od Desta, który nie potrafi dośrodkowywać. Nie wiem czy też dobrze zrozumiałem, ale sapali na Koemana, że nie zszedł z pensji, a był informacja, że zszedł.

5

To zdjęcia Koemana w czerni i bieli to gruba przesada.

2

@barca87f Ja mam nadzieję, że media społecznościowe kiedyś będą passe i znów wrócimy do korzeni :)

0

@barca87f Zgodzę się, że takie informacje to gniot. Aczkolwiek jestem w stanie zrozumieć po co piłkarze mają konta w mediach społecznościowych. Chcemy lub nie chcemy, ale młode pokolenie jest od niego uzależnione i w jakiś sposób zachęcają do oglądania meczy jeśli chcą śledzić swoich idoli z instów itp. Taki biznes. Kiedyś prawie kazdy jarał się piłką za małolata - teraz bardzo się to zmieniło. Młodzi wolą tiktoki i inne badziewia.

0

@barca87f Mają trenować 24h na dobę czy co? Poza tym pewnie są ludzie co im to prowadzą - oni nie musza nic klikać ;) Jak mają zbudowaną markę w mediach społecznościowych to później mogą sobie więcej zażyczyć za reklamę. Tak działa świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?