BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale akcja Newcastle, Tonali powinien mieć drugiego gola
1
@Adran360 wjechal na pełnej w te pole karne
5
Tonali brameczka w debiucie
0
Aston Villa dzisiaj robi niespodziankę
0
@Rl9k1nG I na miejscu trenera bym już więcej do klubu nie przyszedł. Spuszczasz się w mega trudnej sytuacji, pozbywasz się amigosow, budujesz kolektyw, a tu ci prezesinio wciska niesfornego brazola tylko po to żeby hajs się zgadzał, a gdy chcesz wzmocnić pozycję na którą nie masz zawodnika to ci oferuje Romeu za 3mln
0
@pt9 I tak mógł go puścić bo albo bramkarz albo Gudelj powinni zaasekurowac
0
Bade z czerwem, lekka glupota zawodnika Sevilli
0
Diakhaby ofensywne wejscie i po koślawymu wykończył. Pięknie Valencia
0
Gdzie transmisja Sevilli? C+ czy eleven bo na flashcorze nie ma info
7
czego stoisz na torach czego stoisz na torach
1
@Ukasz Tylko jeden odpowiedni kandydat
@Rewolucja123
2
@wasacz Nie dla wypalonego brazola, pijaka i degenerata
0
@Antimadridista_WR Znając życie będzie na odwrót
0
@Odcinkowy A myślisz że kto wyjdzie w podstawie na decydujący mecz w LM?
1
@Kidd Jak będą w top4 to będzie zaskoczenie
1
@Kidd Mistrz City
Rozczarowanie Newcastle
Rozczarowanie Mount
Zaskoczenie Chelsea
Zaskoczenie Havertz
Krol Haaland
0
@VegetaPolska Kto by chciał iść do takiego dziadowskiego klubu mając do wyboru Real
2
Podobno Caicedo za 127mln euro w Liverpoolu, no srogo pogrzało xD
1
@Emhyr Oby, zawsze to pobudza wyobraźnię i daje nadzieję na to że tobie taki tasiemiec też w końcu siądzie
1
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMjIwNDczODIwMDrt57ycPm4Gh8FS7pw%3D
I teraz sobie wyobraźcie że ostatni mecz wygrywają goście po bramce w 95' XDDD
7
@Emhyr Chociaż zarejestrowali kadre xD
1
@lucca87 Az zerknalem z ciekawości na transfermarkt i jeśli się nie mylę to, pomijając Bellinghama i Gulera, 20mln za Griezmanna jest największym wydatkiem na zawodnika jakiegoś klubu z LL. Tam ciężko w ogóle w tych granicach znaleźć transfer. Albo darmocha albo jakieś ochłapy za drobne
No płakać się chce zwłaszcza że lubię oglądać też spotkania innych drużyn i poziom sportowy będzie spadał coraz niżej
5
@lucca87 Mordo już tak jest. Beniaminek PL jest w stanie wydać więcej niż Barcelona xD
0
@Reviven Zależy od stażu pracy. Po 3 latach jest 3 miesiące, po pół roku chyba miesiąc
0
@kondzix2115 Siadała głównie psychika, zawsze miał zmysł do dochodzenia do sytuacji. Jeśli poradził sobie z tym problemem, dodatkowo elegancko przepracował okres przygotowawczy to wraz ze zmianą pozycji wychodzi tutaj odmieniony zawodnik który faktycznie bardzo pozytywnie zaskoczył. Nie wiem co ma do tego pamięć, bo rownie dobrze w pamięci można mieć jego ogromny potencjał którym się wyróżniał na tle innych graczy LL w Valencii
2
@Janas11224 Syn Raphinhi i di Marii
2
Od dawna wiadomo że tylko Legia jest w stanie godnie reprezentować tej kraj w europejskich pucharach
3
@FcPortoFan1999 Kibicujemy więc Porto
1
@FutbolFan A na następnych wyobrach wystartuje z ich ramienia
2
No szkoda paprykarzy