2

@draxidox Motywują się jak chłopy

1

Nieco fryzjerskie zagranie(nie narzekał na role, starał się) no ale chłop tu po prostu nie pasował, choć też prawdziwej szansy nie dostał. Powodzonka, dzięki za Klasyk i szkoda że kwota tak niska

1

@TR3YWAY Klasycznie Carhartt. Czapeczki top i bucket też podejdzie

6

@DonCarletto Pijany Kszawi znęca się nad biednym Brazylijczykiem z faweli realizującym swe marzenia [SZOK ZOBACZ TEN FILMIK]

3

@PatrychoO Tibia, metin2, cs 1.6
Jak prawdziwy facet

21

Chłop może być miłą niespodzianką tego sezonu, naprawdę bym chciał żeby Xavi nagrodził jego postawę w presezonie szansami na początku sezonu, nawet kosztem Lewego. 3 bramki i asysta w 90 minut, konkret. Potencjał był zawsze, psycha siadała ale twardo stał przy swoim i jak widać póki co wyszło na dobre. Jak Lewemu się dupa zacznie palić to i on na lepsze obroty wskoczy

1

@La Pulgaa o 23:59 to dopiero będzie cyrk z faxem

0

Myślicie ze Ferran ma szansę odpalić w tym sezonie? Na środku serio wygląda fajnie, a 3 bramki i asysta w ciągu 90 minut na boisku wygląda elegancko. Wiadomo że to tylko mecze towarzyskie, ale może gdzieś ten potencjał, który mial potężny jeszcze za czasów gry w Valencii w końcu da o sobie znać

3

@Kidd Zapewne by sobie nie poradził, wiadomo

Ale kurde fajne takie smaczki przed sezonem, człowiek z niecierpliwością wyczekuje startu sezonu, bo zawsze to nadzieja na eksplozję talentu i wykreowanie nowej gwiazdy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Lewandowski i tu i tu odstawia szopke

2

Naprawdę bym się nie zdziwił gdyby Ferran posadził Lewego
Mocna przesada ale jakoś wchodzi z buta w te mecze przygotowawcze, tak konkretnie w rolę 9tki, a Robercik jak zwykle kopie się po czole

0

Ferran bramka i piękna asysta. No kurde facet w środku wygląda konkretnie i to fakt

0

To zabawne ale ten chłopaczek naprawdę powinien być ważna częścią zespołu wntym sezonie

5

Yamal pięknie, a Ferran na tej 9 co chwile kurde dziubie

3

Raphinha bezjajeczny, mierny, nijaki i bez wzięcia odpowiedzialności na siebie. No dramat bez Dembele na skrzydle bo Rafa nawet nie jest w stanie zaabsorbować uwagi obrońców. Co gorsza to dziś i tak jest najlepszym zawodnikiem w ataku xD

2

Ale czaicie. Przegrywamy, gra nie idzie, każdy na nerwie i wychodzi kapitan Roberto (najwiekszy placek na boisku) z przemową motywacyjną aby gra ruszyła. Z tego zawsze beka

0

@Hubertusk Gówno to i w puchu zmarznie

1

Donciu noł pamperap w przerwie i wychodzimy robić remontade

1

Musi wejść Dembele bo Raphinha tam śpi od minut 40. Wtedy zobaczymy różnice w ofensywie
Factos

0

No i dobra Kszawi, dziękujemy

0

Dobrze że mamy Inigo do rotacji, jak wypadnie najlepszy stoper to nie będzie problemu

0

@jacobFCB Giga bluźnierstwo

1

Dobra jednak patologia, Oriol spóźniony, Balde zagubiony, Araujo coś zamula od początku przygotowań

1

Mówcie co chcecie ale widać że Xavi ma pomysł na grę i to mi się podoba. W małych szczegółach idzie zobaczyć ogrom pracy jaki wykonują chłopaki na treningach, do tego każdy zaangazowany w pressing. Wiadomo potknięcia będą się zdarzać, ale podoba mi się to co działamy, mimo takiej sytuacji finansowej i pewnie nie do końca wymarzonej kadry. W końcu pojawiają się schematy i automatyzmy które ostatnio u nas występowały podczas współpracy Messiego z Albą

1

@pacior95 Poczekaj, Puig jeszcze lepiej wyglądał w presezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Idziemy po tryplet

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?