BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@draxidox Motywują się jak chłopy
1
Nieco fryzjerskie zagranie(nie narzekał na role, starał się) no ale chłop tu po prostu nie pasował, choć też prawdziwej szansy nie dostał. Powodzonka, dzięki za Klasyk i szkoda że kwota tak niska
1
@TR3YWAY Klasycznie Carhartt. Czapeczki top i bucket też podejdzie
6
@DonCarletto Pijany Kszawi znęca się nad biednym Brazylijczykiem z faweli realizującym swe marzenia [SZOK ZOBACZ TEN FILMIK]
3
@PatrychoO Tibia, metin2, cs 1.6
Jak prawdziwy facet
21
Chłop może być miłą niespodzianką tego sezonu, naprawdę bym chciał żeby Xavi nagrodził jego postawę w presezonie szansami na początku sezonu, nawet kosztem Lewego. 3 bramki i asysta w 90 minut, konkret. Potencjał był zawsze, psycha siadała ale twardo stał przy swoim i jak widać póki co wyszło na dobre. Jak Lewemu się dupa zacznie palić to i on na lepsze obroty wskoczy
1
@La Pulgaa o 23:59 to dopiero będzie cyrk z faxem
0
Myślicie ze Ferran ma szansę odpalić w tym sezonie? Na środku serio wygląda fajnie, a 3 bramki i asysta w ciągu 90 minut na boisku wygląda elegancko. Wiadomo że to tylko mecze towarzyskie, ale może gdzieś ten potencjał, który mial potężny jeszcze za czasów gry w Valencii w końcu da o sobie znać
3
@Kidd Zapewne by sobie nie poradził, wiadomo
Ale kurde fajne takie smaczki przed sezonem, człowiek z niecierpliwością wyczekuje startu sezonu, bo zawsze to nadzieja na eksplozję talentu i wykreowanie nowej gwiazdy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Lewandowski i tu i tu odstawia szopke
2
Naprawdę bym się nie zdziwił gdyby Ferran posadził Lewego
Mocna przesada ale jakoś wchodzi z buta w te mecze przygotowawcze, tak konkretnie w rolę 9tki, a Robercik jak zwykle kopie się po czole
0
Ferran bramka i piękna asysta. No kurde facet w środku wygląda konkretnie i to fakt
0
To zabawne ale ten chłopaczek naprawdę powinien być ważna częścią zespołu wntym sezonie
5
Yamal pięknie, a Ferran na tej 9 co chwile kurde dziubie
3
Raphinha bezjajeczny, mierny, nijaki i bez wzięcia odpowiedzialności na siebie. No dramat bez Dembele na skrzydle bo Rafa nawet nie jest w stanie zaabsorbować uwagi obrońców. Co gorsza to dziś i tak jest najlepszym zawodnikiem w ataku xD
2
Ale czaicie. Przegrywamy, gra nie idzie, każdy na nerwie i wychodzi kapitan Roberto (najwiekszy placek na boisku) z przemową motywacyjną aby gra ruszyła. Z tego zawsze beka
0
@Hubertusk Gówno to i w puchu zmarznie
1
Donciu noł pamperap w przerwie i wychodzimy robić remontade
1
Musi wejść Dembele bo Raphinha tam śpi od minut 40. Wtedy zobaczymy różnice w ofensywie
Factos
0
No i dobra Kszawi, dziękujemy
0
Dobrze że mamy Inigo do rotacji, jak wypadnie najlepszy stoper to nie będzie problemu
0
@jacobFCB Giga bluźnierstwo
3
@Deviler https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCocWWYYUbZJ2cQYp8qqbVl_8PyHz2n_cLGg&usqp=CAU
1
Dobra jednak patologia, Oriol spóźniony, Balde zagubiony, Araujo coś zamula od początku przygotowań
1
Mówcie co chcecie ale widać że Xavi ma pomysł na grę i to mi się podoba. W małych szczegółach idzie zobaczyć ogrom pracy jaki wykonują chłopaki na treningach, do tego każdy zaangazowany w pressing. Wiadomo potknięcia będą się zdarzać, ale podoba mi się to co działamy, mimo takiej sytuacji finansowej i pewnie nie do końca wymarzonej kadry. W końcu pojawiają się schematy i automatyzmy które ostatnio u nas występowały podczas współpracy Messiego z Albą
1
@pacior95 Poczekaj, Puig jeszcze lepiej wyglądał w presezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Idziemy po tryplet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika