BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi A masz może porównanie ile oba kluby zarobiły na transferach z klubu? City wydaje się że sprzedać też potrafi
0
Transfer oczywiście do Barcy B tak?
0
@cules100pro Pep ma kontrakt do końca sezonu 24/5 i raczej śmiało można założyć że to wypełni
2
@Medium Pewnie czuje się teraz samotna. Atakuj, pociesz to może i też coś dziabniesz
27
Jest wychowankiem niewątpliwie kochającym Sociedad. Kogoś dziwią te słowa? Oby wiecej takich piłkarzy
zobaczymy tylko jak te słowa się sprawdzą w przyszłości
0
@Firestone Czyli jednak Neves uff
0
@cules100pro I fajnie że sa zawodnicy którzy kochają klub, którego są wychowankami, chociaż słowa a czyny to dwie różne rzeczy
1
@Nano22 Kapuś kapuś inaczej szczescdziesiatka, bez skrupułów sprzeda najlepszego ziomka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bocheno1 Walnij pare szczurków dobrego prądu, popraw dronem dla wyluzowania i będziesz biegał 42h
2
@Bezhistorii Chyba jakiś hindus czy inny chłop z afryki tak śmiesznie to wymówił i ten dźwięk był zawsze podkladany pod sytuację gdy Lukaku spartolil dobrą okazję. To szło viralem na tiktoku
https://vm.tiktok.com/ZGJQDMuqL/
2
Największym atutem Pepa na ławce jest to, jak ze średniaków potrafi zrobić zawodników klasy światowej. Stones w ogóle coś niepojętego jak się rozwinął, do tego Ake czy Akanji, który wczoraj akurat swojego dnia nie miał. Teraz jak już zdobył to co miał zdobyć, na pewno złapie luz i z City może się zrobić naprawdę prawdziwy potwór
9
@Compadre No całkiem przyzwoicie jak na 1 sezon w Europie xD
25
Gratki dla Pepa, ale ten mecz... paździerz jakich mało
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No to musiała być bramka na zamknięcie meczu, ale spartolil
2
Kto jak kto ale Rodri zasłużył na tę bramkę, kapitalny sezon
0
No to to był hit XDDD
5
Lakaka albo spartoli strzał z 0.5m albo strzeli bramkę z niczego
5
City musi teraz wejść w 2 połowę z jajem i grać swoje, a nie jak te ciapy wystraszone i zagubione
1
No mocno zawodzi narazie ten mecz. Totalna nuda
0
Rudy sie nie dostał
6
Jakiś taki klimat stypy na tym stadionie, hymn nawet nijaki
0
@P33ck Zaraz Vini wyskoczy z trąbką
0
Pepula jak nie teraz to już chyba nigdy xD
5
@ChampionLW Majstersztyk i największe osiągnięcie polskiej kultury
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie City 2:0
0
@Sau_Ron Dzisiaj akurat ostro deszcz pada, solidna burza z potwornymi piorunami więc da się żyć
3
@4drian0 Liga farmerów bo dwie drużyny lały wszystkich po kolei, ahh piękne czasy