0

@GeneralXavi A masz może porównanie ile oba kluby zarobiły na transferach z klubu? City wydaje się że sprzedać też potrafi

0

Transfer oczywiście do Barcy B tak?

0

@cules100pro Pep ma kontrakt do końca sezonu 24/5 i raczej śmiało można założyć że to wypełni

2

@Medium Pewnie czuje się teraz samotna. Atakuj, pociesz to może i też coś dziabniesz

27

Jest wychowankiem niewątpliwie kochającym Sociedad. Kogoś dziwią te słowa? Oby wiecej takich piłkarzy

zobaczymy tylko jak te słowa się sprawdzą w przyszłości

0

@Firestone Czyli jednak Neves uff

0

@cules100pro I fajnie że sa zawodnicy którzy kochają klub, którego są wychowankami, chociaż słowa a czyny to dwie różne rzeczy

1

@Nano22 Kapuś kapuś inaczej szczescdziesiatka, bez skrupułów sprzeda najlepszego ziomka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bocheno1 Walnij pare szczurków dobrego prądu, popraw dronem dla wyluzowania i będziesz biegał 42h

2

@Bezhistorii Chyba jakiś hindus czy inny chłop z afryki tak śmiesznie to wymówił i ten dźwięk był zawsze podkladany pod sytuację gdy Lukaku spartolil dobrą okazję. To szło viralem na tiktoku

https://vm.tiktok.com/ZGJQDMuqL/

2

Największym atutem Pepa na ławce jest to, jak ze średniaków potrafi zrobić zawodników klasy światowej. Stones w ogóle coś niepojętego jak się rozwinął, do tego Ake czy Akanji, który wczoraj akurat swojego dnia nie miał. Teraz jak już zdobył to co miał zdobyć, na pewno złapie luz i z City może się zrobić naprawdę prawdziwy potwór

9

@Compadre No całkiem przyzwoicie jak na 1 sezon w Europie xD

25

Gratki dla Pepa, ale ten mecz... paździerz jakich mało

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No to musiała być bramka na zamknięcie meczu, ale spartolil

2

Kto jak kto ale Rodri zasłużył na tę bramkę, kapitalny sezon

0

No to to był hit XDDD

5

Lakaka albo spartoli strzał z 0.5m albo strzeli bramkę z niczego

5

City musi teraz wejść w 2 połowę z jajem i grać swoje, a nie jak te ciapy wystraszone i zagubione

1

No mocno zawodzi narazie ten mecz. Totalna nuda

0

Rudy sie nie dostał

6

Jakiś taki klimat stypy na tym stadionie, hymn nawet nijaki

0

@P33ck Zaraz Vini wyskoczy z trąbką

0

Pepula jak nie teraz to już chyba nigdy xD

5

@ChampionLW Majstersztyk i największe osiągnięcie polskiej kultury

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie City 2:0

0

@Sau_Ron Dzisiaj akurat ostro deszcz pada, solidna burza z potwornymi piorunami więc da się żyć

3

@4drian0 Liga farmerów bo dwie drużyny lały wszystkich po kolei, ahh piękne czasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?