Panowie skoczył się sezon i ja tylko wpadłem tutaj aby pogratulować nam że trzymaliśmy do samego końca kciuki za naszych chłopaków ale i też dziękujemy Barcelonie ze dotarliśmy tak daleko ! Jestem mega dumny z nas ☺️ VeB ! Do zobaczenia za ponad 2 miesiące !
Ja juz wiedzialem ze Manu nie wygra tego pucharu. Kiche taka graja jak nie wiem. Niech przyjda na mecz do Barcy to zobaczą co to znaczy prawdziwa gra :D
Brawo Panowie ! Co zrobil Flick z ta druzyna to wielkie brawa ! Teraz moge z duma ogladac nasza kochana Barce a nie ze smutkiem. Szkoda,ze konczy sie sezon,ale za 3 miesiace sie widzimy ! VeB !
3
Jezeli chca trenera co pouklada ta reprezentacje to jest to odpowiednia chwila dla Pana Nawalki.
12
@Pedryrodryges W twoich snach. Hiszpania niszczy
1
Nie no jakie zerwanie kontraktu... Do Arabow go przekonac aby szedl i z 30 max mln wziac za niego
0
Wara od Fermina. Jest zdecydowanie lepszy niz Nkuku
1
@Vurt Nawet piwo nie bedzie juz tak smakowac xd
4
Hahah do Viniego? Za pajacowanie chyba XD
1
@Borneo Co ty bredzisz. Na spokojnie doszedl do tej pilki i mogl podac. A ze sie zamotal przy pilce to juz wina Araujo.
2
Niedawno uznawany byl za najlepszego srodkowego obronce bo nie oszukujmy sie z 2-3 lata temu to nasz filar byl a teraz.... Co za zjazd chlop zalicza
3
@RinooniR To Hiszpania musialaby przegrywac 2:0 xd
3
Yamal sie skonczyl. Tylko dwie bramki xD
1
Anacznie tanszy i LEPSZY ! Brac Lookmana i nie zastanawiac sie
1
Jeszcze skrzydlo na ataku zabezpieczyc dobrym grajkiem i mozna sezon zaczynac
0
Ale będziemy mieli kocurów na bramce
0
Wiem co potrafi Garcia i to przekot jest.
7
Panowie skoczył się sezon i ja tylko wpadłem tutaj aby pogratulować nam że trzymaliśmy do samego końca kciuki za naszych chłopaków ale i też dziękujemy Barcelonie ze dotarliśmy tak daleko ! Jestem mega dumny z nas ☺️ VeB ! Do zobaczenia za ponad 2 miesiące !
1
Ja wolałbym Lookmana albo Mose Keane z Fiorentiny niż Diaza. Ale Flick wie co robi
0
Ja juz wiedzialem ze Manu nie wygra tego pucharu. Kiche taka graja jak nie wiem. Niech przyjda na mecz do Barcy to zobaczą co to znaczy prawdziwa gra :D
1
Co do lewego to tragedia a co do gola to Fermin moze okazac sie tez bardzo bramkostrzelny w nastepnym sezonie
4
Nie no musi dostać zlota pilke. Co za Chłopak
2
Praktycznie najsilniejszym. Bez kontuzji prosimy. VeB!
0
Szkoda ze Real go zabral. Kozak pilkarz na obronie
7
Brawo Panowie ! Co zrobil Flick z ta druzyna to wielkie brawa ! Teraz moge z duma ogladac nasza kochana Barce a nie ze smutkiem. Szkoda,ze konczy sie sezon,ale za 3 miesiace sie widzimy ! VeB !
0
Mam nadzieje ze Casado od 1 min zacznie
5
Pomimo tego bardzo dobry sezon w jego wykonaniu. Dziekujemy Torres !
0
Mozecie sie smiac,ale powiem wam,ze widzialbym takiego Keana z Fiorentiny. No gościu w tym sezonie nawalił trochę bramek
0
A Wirtz Porozumial sie ustnie z City podobniez
0
Bardzo dobry obronca
0
FERMIIIIIIIN ! Tak jest !
2
Nie no sedziowanie w La lidze to sa jakies jaja
0
Bedzie karniaczek