3

Jezeli chca trenera co pouklada ta reprezentacje to jest to odpowiednia chwila dla Pana Nawalki.

12

@Pedryrodryges W twoich snach. Hiszpania niszczy

1

Nie no jakie zerwanie kontraktu... Do Arabow go przekonac aby szedl i z 30 max mln wziac za niego

0

Wara od Fermina. Jest zdecydowanie lepszy niz Nkuku

1

@Vurt Nawet piwo nie bedzie juz tak smakowac xd

4

Hahah do Viniego? Za pajacowanie chyba XD

1

@Borneo Co ty bredzisz. Na spokojnie doszedl do tej pilki i mogl podac. A ze sie zamotal przy pilce to juz wina Araujo.

2

Niedawno uznawany byl za najlepszego srodkowego obronce bo nie oszukujmy sie z 2-3 lata temu to nasz filar byl a teraz.... Co za zjazd chlop zalicza

3

@RinooniR To Hiszpania musialaby przegrywac 2:0 xd

3

Yamal sie skonczyl. Tylko dwie bramki xD

1

Anacznie tanszy i LEPSZY ! Brac Lookmana i nie zastanawiac sie

1

Jeszcze skrzydlo na ataku zabezpieczyc dobrym grajkiem i mozna sezon zaczynac

0

Ale będziemy mieli kocurów na bramce

0

Wiem co potrafi Garcia i to przekot jest.

7

Panowie skoczył się sezon i ja tylko wpadłem tutaj aby pogratulować nam że trzymaliśmy do samego końca kciuki za naszych chłopaków ale i też dziękujemy Barcelonie ze dotarliśmy tak daleko ! Jestem mega dumny z nas ☺️ VeB ! Do zobaczenia za ponad 2 miesiące !

1

Ja wolałbym Lookmana albo Mose Keane z Fiorentiny niż Diaza. Ale Flick wie co robi

0

Ja juz wiedzialem ze Manu nie wygra tego pucharu. Kiche taka graja jak nie wiem. Niech przyjda na mecz do Barcy to zobaczą co to znaczy prawdziwa gra :D

1

Co do lewego to tragedia a co do gola to Fermin moze okazac sie tez bardzo bramkostrzelny w nastepnym sezonie

4

Nie no musi dostać zlota pilke. Co za Chłopak

2

Praktycznie najsilniejszym. Bez kontuzji prosimy. VeB!

0

Szkoda ze Real go zabral. Kozak pilkarz na obronie

7

Brawo Panowie ! Co zrobil Flick z ta druzyna to wielkie brawa ! Teraz moge z duma ogladac nasza kochana Barce a nie ze smutkiem. Szkoda,ze konczy sie sezon,ale za 3 miesiace sie widzimy ! VeB !

0

Mam nadzieje ze Casado od 1 min zacznie

5

Pomimo tego bardzo dobry sezon w jego wykonaniu. Dziekujemy Torres !

0

Mozecie sie smiac,ale powiem wam,ze widzialbym takiego Keana z Fiorentiny. No gościu w tym sezonie nawalił trochę bramek

0

A Wirtz Porozumial sie ustnie z City podobniez

0

Bardzo dobry obronca

0

FERMIIIIIIIN ! Tak jest !

2

Nie no sedziowanie w La lidze to sa jakies jaja

0

Bedzie karniaczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?