0

@addept Widzialem,ale to bylo na zasadzie : Jest,ale go nie ma xd

4

Ten mecz to jakis dramat.

2

Lewy najslabszy na boisku po Ter Stegenie

0

Panowie I Panie. Pytanie : Openda,Saliba i Martinelli oddali strzaly? Wiecie cos moze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brawo mlody ! Budz ich tam !

0

Ter Stegen dzisiaj cos pil chyba

0

Co odwalaja oni...

0

Ale blad Ter Stegena... zaczyna sie

8

A jednak Garcia od 1 minuty. Pokażcie Panowie jak sie gra w pilke. Niech Real i Bayern i inne kluby sie was boja ! VeB !

0

Jednak Garcia od 1 minuty

0

@ILovethisGame Oczywiscie,jak psychol wyszedł XD

0

@filipo2002 Ter Stegen z przewrotki jak Aduriz z Barca XD

8

Jak nie Yamal to Rapha wykorzysta xd

3

hahaha a real 1:1

5

Ojejku jak milo poczytać tych miauczków co twierdza ze wroci i znowu kontuzja bedzie. Oby wam ten De Jong zamknal jadaczki. Ja tam wierze,ze Flick zrobi z niego pomocnika

27

Co jak co,ale to podanie Casado do Pedriego.. ciasteczko

3

slusznie ze nie ma

0

@RanDiFCB Sciagnij przegladarke brave i mozesz ogladac na strumyku bez reklam tych co wyskakuja

1

Martinez reka...

1

Co ten Yamal i cala Barca robi to poezja. Brawo !

1

Nasz Yamaaaaaaal ! Brawo mlody !

0

Szczerze? Dałbym odpocząć Yamalowi. Zasłużył chłopak to po 1 a po 2 trzeba go oszczędzać na ligę mistrzów

1

@masik86 Jak wynik dobry bedzie to czemu by go nie wpuscic

7

No to co Panie i Panowie ? Kto chce zobaczyc debiucik 16 letniego Guille Fernandeza?

0

Viktor z bramka. Brawo

0

Flick jakby naprawil Fatiego to skrzydla mamy takie mlode ze to szok. Licze ze cos z nim zrobi Flick

4

Mowcie co chcecie,bo duzo Hejterow tu jest,ale Flick zrobi z niego jeszcze pożytek. De Jong przymknij jadaczki hejterom !

1

Gavi pomału wraca. Jak ja tesknilem za tym dzikusem :D

0

NO tutaj juz egzamin bedzie,bo druzyna z top 5. Bedzie ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?