9 października 2024, 22:52
0
Jak wszyscy wroca z kontuzjowanych to Flick bedzie mial kogo wybierac.
9 października 2024, 06:28
3
Jestem w szoku jak Casado zaklimatyzowal sie do 1 skladu. Bardzo to cieszy
8 października 2024, 23:56
4
@Elvisek I cyk Pajor gol
7 października 2024, 11:04
2
Nie moge sie doczekac tego ciekusa naszego
6 października 2024, 16:47
1
@Maysterme Juz jest hat trick :D
6 października 2024, 16:46
Mamy hat tricka ! Brawo druzyna ! Brawo Lewy !
6 października 2024, 16:37
Lewy jak Wino. Brawo drużyna !
6 października 2024, 16:23
Pedri pewnie pojdzie w slady ferrana a Garcia z Casado bedzie operowal srodek
6 października 2024, 16:22
Robciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
6 października 2024, 16:20
Ale szpital mamy Panowie
Oooo rekin juz sie zmeczyl
6 października 2024, 15:34
Podobnież Szczęsny z Flickiem jakiegoś Malborasa ma zapalić jak jakaś akcje Ferran nie wykorzysta
6 października 2024, 15:07
15
No Ferran to nie wiem po co,ale Kounde bardzo dobrze.Chlop musi odpoczac
6 października 2024, 12:17
Ferran ty tam siedź i grzej ławeczkę. Skład Mundo i lecimy :D
5 października 2024, 23:03
Zycze Caravajal jak najszybszego powrotu do zdrowia ! Trzymaj sie !
5 października 2024, 15:48
@4drian0 Żebyś sie nie zdziwił jak jutro wystąpi
4 października 2024, 15:19
7
Ale beda szly lagi na Robercika
3 października 2024, 08:00
12
No i elegancko. Prezydent nauczy katalonskiego,a Szczesnego zone Anka nauczy Bachaty
2 października 2024, 18:47
Witamy Szczęsny w Barcelonie !
1 października 2024, 21:55
Mam nadzieje ze Fati wejdzie teraz
1 października 2024, 21:19
Ferran jest na boisku?
1 października 2024, 21:08
Ale poklepali. Brawo!
1 października 2024, 19:48
I cyk rekin z brameczka. Po zwycieztwo !
28 września 2024, 22:31
Nie potrzebnie rotowal w wyjsciowej 11. No coz... pierwsza przegrana w La Lidze
28 września 2024, 22:16
lamaka na spokojnie dawac
27 września 2024, 12:46
A Gavi nie mial teraz dostac powolania?
23 września 2024, 23:57
Dawac tego Vaclika
23 września 2024, 09:56
To bylby hit jakby Szczena do Barcy na jeden sezon przyszedl
22 września 2024, 19:16
O nie... Nie mowcie ze wiezadla mu poszlu....
22 września 2024, 14:23
Mam przeczucie ze dzis wjeb bedzie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak wszyscy wroca z kontuzjowanych to Flick bedzie mial kogo wybierac.
3
Jestem w szoku jak Casado zaklimatyzowal sie do 1 skladu. Bardzo to cieszy
4
@Elvisek I cyk Pajor gol
2
Nie moge sie doczekac tego ciekusa naszego
1
@Maysterme Juz jest hat trick :D
4
Mamy hat tricka ! Brawo druzyna ! Brawo Lewy !
3
Lewy jak Wino. Brawo drużyna !
0
Pedri pewnie pojdzie w slady ferrana a Garcia z Casado bedzie operowal srodek
0
Robciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
0
Ale szpital mamy Panowie
2
Oooo rekin juz sie zmeczyl
2
Podobnież Szczęsny z Flickiem jakiegoś Malborasa ma zapalić jak jakaś akcje Ferran nie wykorzysta
15
No Ferran to nie wiem po co,ale Kounde bardzo dobrze.Chlop musi odpoczac
2
Ferran ty tam siedź i grzej ławeczkę. Skład Mundo i lecimy :D
4
Zycze Caravajal jak najszybszego powrotu do zdrowia ! Trzymaj sie !
1
@4drian0 Żebyś sie nie zdziwił jak jutro wystąpi
7
Ale beda szly lagi na Robercika
12
No i elegancko. Prezydent nauczy katalonskiego,a Szczesnego zone Anka nauczy Bachaty
1
Witamy Szczęsny w Barcelonie !
0
Mam nadzieje ze Fati wejdzie teraz
2
Ferran jest na boisku?
0
Ale poklepali. Brawo!
0
I cyk rekin z brameczka. Po zwycieztwo !
0
Nie potrzebnie rotowal w wyjsciowej 11. No coz... pierwsza przegrana w La Lidze
0
lamaka na spokojnie dawac
0
A Gavi nie mial teraz dostac powolania?
0
Dawac tego Vaclika
12
To bylby hit jakby Szczena do Barcy na jeden sezon przyszedl
1
O nie... Nie mowcie ze wiezadla mu poszlu....
0
Mam przeczucie ze dzis wjeb bedzie