0

Jak wszyscy wroca z kontuzjowanych to Flick bedzie mial kogo wybierac.

3

Jestem w szoku jak Casado zaklimatyzowal sie do 1 skladu. Bardzo to cieszy

4

@Elvisek I cyk Pajor gol

2

Nie moge sie doczekac tego ciekusa naszego

1

@Maysterme Juz jest hat trick :D

4

Mamy hat tricka ! Brawo druzyna ! Brawo Lewy !

3

Lewy jak Wino. Brawo drużyna !

0

Pedri pewnie pojdzie w slady ferrana a Garcia z Casado bedzie operowal srodek

0

Robciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

0

Ale szpital mamy Panowie

2

Oooo rekin juz sie zmeczyl

2

Podobnież Szczęsny z Flickiem jakiegoś Malborasa ma zapalić jak jakaś akcje Ferran nie wykorzysta

15

No Ferran to nie wiem po co,ale Kounde bardzo dobrze.Chlop musi odpoczac

2

Ferran ty tam siedź i grzej ławeczkę. Skład Mundo i lecimy :D

4

Zycze Caravajal jak najszybszego powrotu do zdrowia ! Trzymaj sie !

1

@4drian0 Żebyś sie nie zdziwił jak jutro wystąpi

7

Ale beda szly lagi na Robercika

12

No i elegancko. Prezydent nauczy katalonskiego,a Szczesnego zone Anka nauczy Bachaty

1

Witamy Szczęsny w Barcelonie !

0

Mam nadzieje ze Fati wejdzie teraz

2

Ferran jest na boisku?

0

Ale poklepali. Brawo!

0

I cyk rekin z brameczka. Po zwycieztwo !

0

Nie potrzebnie rotowal w wyjsciowej 11. No coz... pierwsza przegrana w La Lidze

0

lamaka na spokojnie dawac

0

A Gavi nie mial teraz dostac powolania?

0

Dawac tego Vaclika

12

To bylby hit jakby Szczena do Barcy na jeden sezon przyszedl

1

O nie... Nie mowcie ze wiezadla mu poszlu....

0

Mam przeczucie ze dzis wjeb bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?