@jacobFCB Ja oglądałem i ma idealne warunki na obrońcę. Tak jak ponizej kolega powiedział : Drugi Araujo. I tez dobrze głowa gra przy rzutach rożnych . A jeszcze cos ode mnie : Jak chce Barca latem kupować skrzydłowego, to niech bierze się za Lookmana
0
@GREGRTS Co mecz Barca nam dzis robi to jest masakra. Oby druga polowa tez byla szczesliwa
8
Co pile dal Kounde. Brawo ! Jeszcze jedna poprosimy
1
Tak jest ! Wynik jest nasz!
0
Ojjj kontuzja.. Szkoda mi go. Oby szybko wrocil lecz niech wyzdrowieje
1
@voronkoZZZ score808
0
Zaczyna sie....
0
Chlopaki jestesmy z wami i pokazcie nam dobre widowisko ! VeB !
13
Hansi zmieniłeś ta drużynę i chcemy taka Barce widziec ! Tylko zróbcie dziś cos niesamowitego. Veb !
0
Jesli moze wygramy LM i La lige i jutrzejszy mecz,to trzeba tez go wyróżnić. Sezon jak na razie ma cudowny i niech tak zostanie
0
No jest 50 na 50 procent szans na to ze Fati odejdzie. My chcemy on nie
0
Gaviiiii. Elegancko pięknie się zapowiada ????
1
Szczena na bramce ! No nie wierze haha. Flick masz u mnie 0.7 jak sie spotkamy
1
@Tomaszekkkkk Moga grac. Specjalnie do Arabii pojechali z mysla ze uda sie zarejestrowac na czas
0
@Pedri16Future Pisze ze oficjalnie
1
Dobra czyli Olmo w 1 skladzie :D Taka wiadomosc cieszy
0
Cieszy to,ze prawie kazdego Barca ma do dyspozycji. Cos czuje ze ciekawy mecz to bedzie
0
Zobaczycie ze Barca trafi na Real
0
Zaśmiałem sie jak tytuł przeczytałem xd
2
@Andrzej_Majonez Chyba chłopaczek nie ma dziewczyny ze taki spiety xd
0
@Andrzej_Majonez Jeśli kiedys Ewcia Pajor zgarnęłaby sportowca Roku, to będziesz pierwszy gratulował jej
0
Laporta Dymisja. Mial pol roku aby to zalatwic
1
Nie no Laporta do dymisji. Nie ma innego wyjścia
1
@Barcaa12 Barca zdementowala to
1
Proponuje Lookmana ściągnąć. Dobry grajek
1
@jacobFCB Ja oglądałem i ma idealne warunki na obrońcę. Tak jak ponizej kolega powiedział : Drugi Araujo. I tez dobrze głowa gra przy rzutach rożnych . A jeszcze cos ode mnie : Jak chce Barca latem kupować skrzydłowego, to niech bierze się za Lookmana
0
Wedlug mnie to out : De Jong,Garcia,Fati,Pablo Torre i moze bym jeszcze rozmyslil Ferrana
20
Chcecie tak grająca Barcelone caly czas? Bo ja tak
0
W niedziele gramy z Leganes to dac im odpoczac i tyle.
0
Ferran z golem XD to sie nie dzieje. Brawo Yamal !
2
Sluszna zmiana. Raphinha musi odpocząć