7 grudnia 2024, 17:32
0
Co sie stało Peni?
7 grudnia 2024, 01:39
1
Ja nie mam żadnych przeciwskazań aby zagrał za Raphinie Pau Victor
30 listopada 2024, 18:10
@Chudini123 O juz sie hejterciki zlecialy xd Japa tam konie
30 listopada 2024, 14:27
Balde jak na razie w tym sezonie szklanka... Wracaj szybko do zdrowia !
27 listopada 2024, 17:40
2
@Chudini123 A tak serio bo zaraz hejterzy sie zbiora tu : Nie moglo byc inaczej. Nasz diament. Gratuluje Yamalek
27 listopada 2024, 17:36
Boze znowu on...Nie wiem za co. Kłoci sie z kolegami, nic nie gra na tym boisku i dostaje goldena? Masakra xd
27 listopada 2024, 12:27
6
No niech wraca AraujoYamal i Christensen i bedzie elegancko
26 listopada 2024, 19:49
A na Sofascore pokazuje ze Fort gra xd
26 listopada 2024, 19:30
Sklady juz sa. Fort gra
25 listopada 2024, 18:00
Przecież każdy wie ze Fort pod każdym względem wyprzedza Martina
21 listopada 2024, 12:45
Nawet jakby był zdrów to dać mu odpocząć aby nie odnowiła się kontuzja. Raphinha na jego miejsce a na lewa flankę dać Pedriego i można grać.
21 listopada 2024, 11:45
Wolalbym zdecydowanie Lookmana
20 listopada 2024, 22:52
Ja bym dal na spokoniej nie 11 stke z 2014 roku
17 listopada 2024, 00:05
Zobaczyły ze Chłopaki nasze wygrali 4:0 to chciały potrzymać tradycje. Brawo kobitki !
16 listopada 2024, 00:12
Chetnie bym widzial Lookmana z Atalanty w Barcelonie.
13 listopada 2024, 15:00
8
Niech go gdzieś sprzedadzą wraz z Torresem w zimowym okienku. Juz jego czas minal
12 listopada 2024, 17:49
4
@BORO_12 Warto. Dobre parady robi
12
Bramkarz marzenie jak dla mnie. Super bramkarz
10 listopada 2024, 23:19
@addept Zluzuj majty i nie spinej niepotrzebnie mięśnie
10 listopada 2024, 23:06
I dobrze ze przegraliśmy. Naszym piłkarzom przyda się kubeł zimnej wody
10 listopada 2024, 22:29
Oho Fati wchodzi
10 listopada 2024, 22:27
@robertocarlos76 A kim chcesz grac? Fatim ?
10 listopada 2024, 22:26
Niech wejdzie Pablo Torre i zobaczycie ze wygra nam mecz
10 listopada 2024, 22:20
Olmo to jednak robi roznice na boisku
10 listopada 2024, 22:06
Olmo wchodzi. Elegancko
10 listopada 2024, 21:49
Uuu juz czuje ze po przerwie Fermin zejdzie a wejdzie Olmo. Flick potrzasnie nimi po przerwie
10 listopada 2024, 21:37
@tkankowski 3 Na bramke Barcelony i zero celnych w realu
10 listopada 2024, 21:34
Jak na razie Pena dobrze sobie radzi. Oby tak dalej
10 listopada 2024, 21:29
Eeeee wraca na boisko. Jest nadzieja
10 listopada 2024, 21:27
De Jong sie nie zmienil. Znowu kontuzja. Do wyjebania
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Co sie stało Peni?
1
Ja nie mam żadnych przeciwskazań aby zagrał za Raphinie Pau Victor
0
@Chudini123 O juz sie hejterciki zlecialy xd Japa tam konie
0
Balde jak na razie w tym sezonie szklanka... Wracaj szybko do zdrowia !
2
@Chudini123 A tak serio bo zaraz hejterzy sie zbiora tu : Nie moglo byc inaczej. Nasz diament. Gratuluje Yamalek
2
Boze znowu on...Nie wiem za co. Kłoci sie z kolegami, nic nie gra na tym boisku i dostaje goldena? Masakra xd
6
No niech wraca AraujoYamal i Christensen i bedzie elegancko
0
A na Sofascore pokazuje ze Fort gra xd
1
Sklady juz sa. Fort gra
0
Przecież każdy wie ze Fort pod każdym względem wyprzedza Martina
1
Nawet jakby był zdrów to dać mu odpocząć aby nie odnowiła się kontuzja. Raphinha na jego miejsce a na lewa flankę dać Pedriego i można grać.
2
Wolalbym zdecydowanie Lookmana
2
Ja bym dal na spokoniej nie 11 stke z 2014 roku
2
Zobaczyły ze Chłopaki nasze wygrali 4:0 to chciały potrzymać tradycje. Brawo kobitki !
0
Chetnie bym widzial Lookmana z Atalanty w Barcelonie.
8
Niech go gdzieś sprzedadzą wraz z Torresem w zimowym okienku. Juz jego czas minal
4
@BORO_12 Warto. Dobre parady robi
12
Bramkarz marzenie jak dla mnie. Super bramkarz
0
@addept Zluzuj majty i nie spinej niepotrzebnie mięśnie
4
I dobrze ze przegraliśmy. Naszym piłkarzom przyda się kubeł zimnej wody
0
Oho Fati wchodzi
0
@robertocarlos76 A kim chcesz grac? Fatim ?
1
Niech wejdzie Pablo Torre i zobaczycie ze wygra nam mecz
1
Olmo to jednak robi roznice na boisku
1
Olmo wchodzi. Elegancko
2
Uuu juz czuje ze po przerwie Fermin zejdzie a wejdzie Olmo. Flick potrzasnie nimi po przerwie
0
@tkankowski 3 Na bramke Barcelony i zero celnych w realu
0
Jak na razie Pena dobrze sobie radzi. Oby tak dalej
0
Eeeee wraca na boisko. Jest nadzieja
1
De Jong sie nie zmienil. Znowu kontuzja. Do wyjebania