0

Co sie stało Peni?

1

Ja nie mam żadnych przeciwskazań aby zagrał za Raphinie Pau Victor

0

@Chudini123 O juz sie hejterciki zlecialy xd Japa tam konie

0

Balde jak na razie w tym sezonie szklanka... Wracaj szybko do zdrowia !

2

@Chudini123 A tak serio bo zaraz hejterzy sie zbiora tu : Nie moglo byc inaczej. Nasz diament. Gratuluje Yamalek

2

Boze znowu on...Nie wiem za co. Kłoci sie z kolegami, nic nie gra na tym boisku i dostaje goldena? Masakra xd

6

No niech wraca AraujoYamal i Christensen i bedzie elegancko

0

A na Sofascore pokazuje ze Fort gra xd

1

Sklady juz sa. Fort gra

0

Przecież każdy wie ze Fort pod każdym względem wyprzedza Martina

1

Nawet jakby był zdrów to dać mu odpocząć aby nie odnowiła się kontuzja. Raphinha na jego miejsce a na lewa flankę dać Pedriego i można grać.

2

Wolalbym zdecydowanie Lookmana

2

Ja bym dal na spokoniej nie 11 stke z 2014 roku

2

Zobaczyły ze Chłopaki nasze wygrali 4:0 to chciały potrzymać tradycje. Brawo kobitki !

0

Chetnie bym widzial Lookmana z Atalanty w Barcelonie.

8

Niech go gdzieś sprzedadzą wraz z Torresem w zimowym okienku. Juz jego czas minal

4

@BORO_12 Warto. Dobre parady robi

12

Bramkarz marzenie jak dla mnie. Super bramkarz

0

@addept Zluzuj majty i nie spinej niepotrzebnie mięśnie

4

I dobrze ze przegraliśmy. Naszym piłkarzom przyda się kubeł zimnej wody

0

Oho Fati wchodzi

0

@robertocarlos76 A kim chcesz grac? Fatim ?

1

Niech wejdzie Pablo Torre i zobaczycie ze wygra nam mecz

1

Olmo to jednak robi roznice na boisku

1

Olmo wchodzi. Elegancko

2

Uuu juz czuje ze po przerwie Fermin zejdzie a wejdzie Olmo. Flick potrzasnie nimi po przerwie

0

@tkankowski 3 Na bramke Barcelony i zero celnych w realu

0

Jak na razie Pena dobrze sobie radzi. Oby tak dalej

0

Eeeee wraca na boisko. Jest nadzieja

1

De Jong sie nie zmienil. Znowu kontuzja. Do wyjebania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?