Ja wiedzialem ze Barca moze to wygrac,ale nie ze az tak wysoko. Nie wiem Flick co ty z nimi zrobiles ale mysle ze nam sie to podoba. Dziekujemy ci Flick za to i dziekujemy druzynie
Jak zagra z Sevilla,to czuje,ze odwali takie mistrzostwo dalej w meczach jak nie wiem. Ja tam licze na niego i wiem ze z Bayernem pokaze sie z dobrej strony
11
Boli ich dupcia ze wielki Yamal z druzyna zgnoili wczoraj Real
0
Slupek Lewego jest ogolem celnym strzalem? Bo nie wiem czy mi Super Game w Superbecie wejdzie XD
3
Ja wiedzialem ze Barca moze to wygrac,ale nie ze az tak wysoko. Nie wiem Flick co ty z nimi zrobiles ale mysle ze nam sie to podoba. Dziekujemy ci Flick za to i dziekujemy druzynie
6
Real wywalony w tylek bez wazeliny. Brawo !
0
Az lezka mi sie pojawila w oku.... Nie ma bata. Liga mistrzow nasza
3
Przeciez perez zglosi na policje Barce ze zostal Real zgwalcony
0
Co oni rozjezdzaja rywali to sie w pale nie miesci
2
Ale ten Mbappe slaby jest jak ch..
0
Kur*a Lewy koncz to !
0
@BISHBASHBOSH Nie 10 min,do konca meczu
1
Spokojnie mecz sie nie skonczyl jeszcze
0
Lewy !!!!!!! co bajka ~!
1
Tak jest ! jedziemy dalej ! Brawo Lewy ! Brawo druzyna !
0
Tego sie nie spodziewalem XD
1
Spalone okej fajnie lapiemy ich,ale doigramy sie w koncu jak tak bedziemy grac. Mam nadzieje ze Flick cos wykombinuje
1
Torre za Fermina
1
Doczekalismy sie ! Trzymamy mocno kciuki za naszych ! VeB!
1
Sklady sa podane. Tak gramy jak z Bayernem
1
Wiele El Clasico ogladalem,ale ten jakos dla mnie bardziej stresujacy jest. Oby wszystko poszlo dobrze. VeB!
0
Cos czuje ze dzis Flick zaskoczy i szczena zagra
0
Taki sklad poprosze jak z Bayernem lub na lawce Fermin a dac Olmo
0
Ciekawy mecz to bedzie a zarazem prawdziwy egzamin dla Flicka i calej Barcy. Trzymamy mocno kciuki !
1
Nasz dzikus wraca !
0
De jong to gorsze szklo niz talerz z duraleksu
0
@krzywy Nie wiem kto ci te bajki opowiedzial ale automatycznie jest zarejestrowany w lm jak i w la liga
0
Jak zagra z Sevilla,to czuje,ze odwali takie mistrzostwo dalej w meczach jak nie wiem. Ja tam licze na niego i wiem ze z Bayernem pokaze sie z dobrej strony
0
Tah,David i Sona sciagnac i to by bylo na tyle. Pozbyc sie Ferrana to tez priorytet
1
Zieluuu! Walczymy dalej !
0
Madryt... jesli w Barcelonie z kontuzjowanych jak wroca i okaze sie ze maja dobra formę to boj sie...
0
Jak wszyscy wroca z kontuzjowanych to Flick bedzie mial kogo wybierac.