0

@BORO_12 Ojj przydalby sie. Co brame teraz zaje to glowa mala

0

@ousmanedembele10 Wiem juz. Myslalem ze na lawce jest i odpoczywa a zobaczylem na wpis ze cos ma ze stawem skokowym. Mój błąd

0

@pero1983 Umiesz czytac? Moj blad nie zauwazylem

0

@Chudini123 A jednak go nie ma na lawce. Przepraszam moj blad

0

@Barcatroll Dolegliwosci mial ale jest na lawce. Odpoczywa

0

Ps: Dobrze ze Yamal odpoczywa. Zasluzyl chlopak

0

Liczylem ze Olmo w 1 bedzie,ale i tak cieszy sklad. Barca po 3 pkt! Uciekamy Varryciakom ! VeB!

0

@novy1899 Tym bardziej ze marzyl zawsze o grze dla Barcy XD

4

Roque z Brameczka

0

@vangoor A ja mysle ze Casado lepszym zawodnikiem jest od Bernala. Teraz ciezko to zweryfikowac przez ta kontuzje,ale tak mysle ze lepszy

0

Zapewne jakby Yamal nie zagralby w 12 skladzie to Pedri za niego a w miejsce Pedriego De Jong

0

Z przodu z tercetem musi Olmo zagrac

0

Militao zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia ! Wrócisz silniejszy

1

@Patriskos Tylko Casado ? Wszystkich Pilkarzy naszych

0

Szkoda ze Szczena znowu nie w 1... Ale no coz.. Robimy swoje

0

Martin 1 sklad :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zobaczycie ze nam strzeli bramke.... A nie chwila. Niech najpierw uniknie spalonych xd

4

Duzo osob krytykowało transfer Olmo a patrzcie co on odwala. Brawo Barca ! Brawo Olmo !

0

@Chudini123 Sorki to jednak Caasado. Co mlody gra sezon to masakra

0

Matko boska... Pedri co zes zrobil

0

Brawo Olmo ! Jedziemy dalej !

5

Kounde odpoczywa. Cieszy mnie to. Po 3 pkt !

0

Dzisiaj cos czuje ze Szczena w 1 skladzie :D

1

Od straszenia to sa duchy xd

5

Jak to? przeciez lewy sie skonczyl XD Brawo Robercik. Rob swoje i uciszaj wszystkich co cie hejtowali

0

Ja bym tu tez celowal w bramkarza Lilie Chevailera, Simon z Bilbao Lub Kobela

4

Jakby Bartek bylby prezydentem to zapewne by go odpierdzielil za mniejsze pieniadze

0

Nie no Laporta w Lato wez tego Rodriego sciagnij

0

@bartoszek 2 strzaly. Czyli slupek nie celny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?