10 listopada 2024, 20:37
0
@BORO_12 Ojj przydalby sie. Co brame teraz zaje to glowa mala
10 listopada 2024, 20:16
@ousmanedembele10 Wiem juz. Myslalem ze na lawce jest i odpoczywa a zobaczylem na wpis ze cos ma ze stawem skokowym. Mój błąd
10 listopada 2024, 20:07
@pero1983 Umiesz czytac? Moj blad nie zauwazylem
10 listopada 2024, 19:55
@Chudini123 A jednak go nie ma na lawce. Przepraszam moj blad
10 listopada 2024, 19:54
@Barcatroll Dolegliwosci mial ale jest na lawce. Odpoczywa
Ps: Dobrze ze Yamal odpoczywa. Zasluzyl chlopak
10 listopada 2024, 19:53
Liczylem ze Olmo w 1 bedzie,ale i tak cieszy sklad. Barca po 3 pkt! Uciekamy Varryciakom ! VeB!
10 listopada 2024, 15:41
@novy1899 Tym bardziej ze marzyl zawsze o grze dla Barcy XD
10 listopada 2024, 14:43
4
Roque z Brameczka
10 listopada 2024, 14:40
@vangoor A ja mysle ze Casado lepszym zawodnikiem jest od Bernala. Teraz ciezko to zweryfikowac przez ta kontuzje,ale tak mysle ze lepszy
10 listopada 2024, 12:32
Zapewne jakby Yamal nie zagralby w 12 skladzie to Pedri za niego a w miejsce Pedriego De Jong
10 listopada 2024, 12:20
Z przodu z tercetem musi Olmo zagrac
9 listopada 2024, 21:57
Militao zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia ! Wrócisz silniejszy
8 listopada 2024, 13:57
1
@Patriskos Tylko Casado ? Wszystkich Pilkarzy naszych
6 listopada 2024, 19:50
Szkoda ze Szczena znowu nie w 1... Ale no coz.. Robimy swoje
6 listopada 2024, 19:48
Martin 1 sklad :D
5 listopada 2024, 14:42
Komentarz usunięty przez użytkownika
4 listopada 2024, 07:23
Zobaczycie ze nam strzeli bramke.... A nie chwila. Niech najpierw uniknie spalonych xd
3 listopada 2024, 16:49
Duzo osob krytykowało transfer Olmo a patrzcie co on odwala. Brawo Barca ! Brawo Olmo !
3 listopada 2024, 16:42
@Chudini123 Sorki to jednak Caasado. Co mlody gra sezon to masakra
3 listopada 2024, 16:41
Matko boska... Pedri co zes zrobil
3 listopada 2024, 16:30
Brawo Olmo ! Jedziemy dalej !
3 listopada 2024, 15:04
5
Kounde odpoczywa. Cieszy mnie to. Po 3 pkt !
3 listopada 2024, 13:16
Dzisiaj cos czuje ze Szczena w 1 skladzie :D
2 listopada 2024, 10:29
Od straszenia to sa duchy xd
1 listopada 2024, 17:54
Jak to? przeciez lewy sie skonczyl XD Brawo Robercik. Rob swoje i uciszaj wszystkich co cie hejtowali
1 listopada 2024, 15:44
Ja bym tu tez celowal w bramkarza Lilie Chevailera, Simon z Bilbao Lub Kobela
1 listopada 2024, 12:02
Jakby Bartek bylby prezydentem to zapewne by go odpierdzielil za mniejsze pieniadze
29 października 2024, 22:52
Nie no Laporta w Lato wez tego Rodriego sciagnij
28 października 2024, 15:35
@bartoszek 2 strzaly. Czyli slupek nie celny
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@BORO_12 Ojj przydalby sie. Co brame teraz zaje to glowa mala
0
@ousmanedembele10 Wiem juz. Myslalem ze na lawce jest i odpoczywa a zobaczylem na wpis ze cos ma ze stawem skokowym. Mój błąd
0
@pero1983 Umiesz czytac? Moj blad nie zauwazylem
0
@Chudini123 A jednak go nie ma na lawce. Przepraszam moj blad
0
@Barcatroll Dolegliwosci mial ale jest na lawce. Odpoczywa
0
Ps: Dobrze ze Yamal odpoczywa. Zasluzyl chlopak
0
Liczylem ze Olmo w 1 bedzie,ale i tak cieszy sklad. Barca po 3 pkt! Uciekamy Varryciakom ! VeB!
0
@novy1899 Tym bardziej ze marzyl zawsze o grze dla Barcy XD
4
Roque z Brameczka
0
@vangoor A ja mysle ze Casado lepszym zawodnikiem jest od Bernala. Teraz ciezko to zweryfikowac przez ta kontuzje,ale tak mysle ze lepszy
0
Zapewne jakby Yamal nie zagralby w 12 skladzie to Pedri za niego a w miejsce Pedriego De Jong
0
Z przodu z tercetem musi Olmo zagrac
0
Militao zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia ! Wrócisz silniejszy
1
@Patriskos Tylko Casado ? Wszystkich Pilkarzy naszych
0
Szkoda ze Szczena znowu nie w 1... Ale no coz.. Robimy swoje
0
Martin 1 sklad :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zobaczycie ze nam strzeli bramke.... A nie chwila. Niech najpierw uniknie spalonych xd
4
Duzo osob krytykowało transfer Olmo a patrzcie co on odwala. Brawo Barca ! Brawo Olmo !
0
@Chudini123 Sorki to jednak Caasado. Co mlody gra sezon to masakra
0
Matko boska... Pedri co zes zrobil
0
Brawo Olmo ! Jedziemy dalej !
5
Kounde odpoczywa. Cieszy mnie to. Po 3 pkt !
0
Dzisiaj cos czuje ze Szczena w 1 skladzie :D
1
Od straszenia to sa duchy xd
5
Jak to? przeciez lewy sie skonczyl XD Brawo Robercik. Rob swoje i uciszaj wszystkich co cie hejtowali
0
Ja bym tu tez celowal w bramkarza Lilie Chevailera, Simon z Bilbao Lub Kobela
4
Jakby Bartek bylby prezydentem to zapewne by go odpierdzielil za mniejsze pieniadze
0
Nie no Laporta w Lato wez tego Rodriego sciagnij
0
@bartoszek 2 strzaly. Czyli slupek nie celny