19 lutego 2023, 21:50
2
Jeszcze Ter Stegen niech z przewrotki strzeli i można iść spać
19 lutego 2023, 21:48
8
lewyyyyyyyyy !!
19 lutego 2023, 21:46
1
Powiem tak : Ferran dzisiaj będzie miał zawodnika meczu. W końcu żyje dzisiaj. A co do Roberto no zeszła mu ;d
19 lutego 2023, 21:31
Fakt... Dopóki Fati jest coś warty,to sprzedać go lub na wypożyczenie... Masakra :)
19 lutego 2023, 21:28
Powiem wam,że jest 25 minuta i ferran jak na razie imponuje. Coś czuję,że będzie jego gol
19 lutego 2023, 18:35
0
Proszę niech TORRE wystąpi... W ataku fajnie by bylo widzieć Fatiego
18 lutego 2023, 13:34
4
Kubo dobry grajek,ale jakoś mam wstręt dozdrajców.
16 lutego 2023, 20:27
Jednak tą bramkę Raphinhi zaliczyli
16 lutego 2023, 20:21
Remis. Brawo !!!!
16 lutego 2023, 20:19
Dobra Gavi nie zagra w rewanżu... świetnie
16 lutego 2023, 20:16
Teraz Fati z przewrotki albo w poprzeczke załaduję XD
16 lutego 2023, 20:04
masakra co się dzieje....
16 lutego 2023, 19:58
3
oho już się zaczyna.... ja je....
16 lutego 2023, 19:56
@Chudini123 Na razie się sprawdza :D
16 lutego 2023, 19:55
mamy to ! w koncu. Wcześniej pisałem w komentarzu,że alonso trafi :D
16 lutego 2023, 19:51
@Skipper1987 wejdź na strumyk.tv
16 lutego 2023, 19:37
Coś czuję,że tu będzie bezbramkowy remis
16 lutego 2023, 19:33
@LukaszUH No przecież nie o to drewno Torresa :D
@Arnokk Torre a nie Torres XD
16 lutego 2023, 19:30
Szczerze,to wolałbym Torre wpuścić niż Roberto
16 lutego 2023, 19:29
Teraz to już nie jest śmieszne... Pedri na długo pewnie wypadnie
16 lutego 2023, 19:27
@Lukas82 Też jestem ciekawy
16 lutego 2023, 19:25
W drugiej połowie Barca musi wrocić tak jak wcześniej grała : Araujo na środek,Kounde na prawą,Balde za Albę i Chris za Alonso
16 lutego 2023, 19:17
Jak się nie ogarną,to stracą bramkę...
16 lutego 2023, 17:41
6
Alonso dzisiaj z główki gola i Alba dobija i zamyka nam buzie :D
16 lutego 2023, 17:38
22
Bardzo dobrze,że Alba za Balde. Alba doświadczony,ale nie wiem co tu się odwaliło ze Alonso w pierwszym
13 lutego 2023, 01:58
@xDoMinO26x Dla mnie Araujo jak nic powinien
12 lutego 2023, 22:58
17
Araujo jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo ciężki mecz. Ale ważne,że są 3 pkt !
12 lutego 2023, 22:10
@FC4BARCA Muszę. Koniec weekendu jest. Trzeba się odstresować
12 lutego 2023, 21:24
No i elegancko. Jak na razie ze spokojem można piwko wypić :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Jeszcze Ter Stegen niech z przewrotki strzeli i można iść spać
8
lewyyyyyyyyy !!
1
Powiem tak : Ferran dzisiaj będzie miał zawodnika meczu. W końcu żyje dzisiaj. A co do Roberto no zeszła mu ;d
1
Fakt... Dopóki Fati jest coś warty,to sprzedać go lub na wypożyczenie... Masakra :)
2
Powiem wam,że jest 25 minuta i ferran jak na razie imponuje. Coś czuję,że będzie jego gol
0
Proszę niech TORRE wystąpi... W ataku fajnie by bylo widzieć Fatiego
4
Kubo dobry grajek,ale jakoś mam wstręt dozdrajców.
2
Jednak tą bramkę Raphinhi zaliczyli
1
Remis. Brawo !!!!
1
Dobra Gavi nie zagra w rewanżu... świetnie
0
Teraz Fati z przewrotki albo w poprzeczke załaduję XD
0
masakra co się dzieje....
3
oho już się zaczyna.... ja je....
0
@Chudini123 Na razie się sprawdza :D
3
mamy to ! w koncu. Wcześniej pisałem w komentarzu,że alonso trafi :D
0
@Skipper1987 wejdź na strumyk.tv
0
Coś czuję,że tu będzie bezbramkowy remis
0
@LukaszUH No przecież nie o to drewno Torresa :D
0
@Arnokk Torre a nie Torres XD
4
Szczerze,to wolałbym Torre wpuścić niż Roberto
2
Teraz to już nie jest śmieszne... Pedri na długo pewnie wypadnie
0
@Lukas82 Też jestem ciekawy
3
W drugiej połowie Barca musi wrocić tak jak wcześniej grała : Araujo na środek,Kounde na prawą,Balde za Albę i Chris za Alonso
3
Jak się nie ogarną,to stracą bramkę...
6
Alonso dzisiaj z główki gola i Alba dobija i zamyka nam buzie :D
22
Bardzo dobrze,że Alba za Balde. Alba doświadczony,ale nie wiem co tu się odwaliło ze Alonso w pierwszym
0
@xDoMinO26x Dla mnie Araujo jak nic powinien
17
Araujo jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo ciężki mecz. Ale ważne,że są 3 pkt !
0
@FC4BARCA Muszę. Koniec weekendu jest. Trzeba się odstresować
0
No i elegancko. Jak na razie ze spokojem można piwko wypić :D