2

Jeszcze Ter Stegen niech z przewrotki strzeli i można iść spać

8

lewyyyyyyyyy !!

1

Powiem tak : Ferran dzisiaj będzie miał zawodnika meczu. W końcu żyje dzisiaj. A co do Roberto no zeszła mu ;d

1

Fakt... Dopóki Fati jest coś warty,to sprzedać go lub na wypożyczenie... Masakra :)

2

Powiem wam,że jest 25 minuta i ferran jak na razie imponuje. Coś czuję,że będzie jego gol

0

Proszę niech TORRE wystąpi... W ataku fajnie by bylo widzieć Fatiego

4

Kubo dobry grajek,ale jakoś mam wstręt dozdrajców.

2

Jednak tą bramkę Raphinhi zaliczyli

1

Remis. Brawo !!!!

1

Dobra Gavi nie zagra w rewanżu... świetnie

0

Teraz Fati z przewrotki albo w poprzeczke załaduję XD

0

masakra co się dzieje....

3

oho już się zaczyna.... ja je....

0

@Chudini123 Na razie się sprawdza :D

3

mamy to ! w koncu. Wcześniej pisałem w komentarzu,że alonso trafi :D

0

@Skipper1987 wejdź na strumyk.tv

0

Coś czuję,że tu będzie bezbramkowy remis

0

@LukaszUH No przecież nie o to drewno Torresa :D

0

@Arnokk Torre a nie Torres XD

4

Szczerze,to wolałbym Torre wpuścić niż Roberto

2

Teraz to już nie jest śmieszne... Pedri na długo pewnie wypadnie

0

@Lukas82 Też jestem ciekawy

3

W drugiej połowie Barca musi wrocić tak jak wcześniej grała : Araujo na środek,Kounde na prawą,Balde za Albę i Chris za Alonso

3

Jak się nie ogarną,to stracą bramkę...

6

Alonso dzisiaj z główki gola i Alba dobija i zamyka nam buzie :D

22

Bardzo dobrze,że Alba za Balde. Alba doświadczony,ale nie wiem co tu się odwaliło ze Alonso w pierwszym

0

@xDoMinO26x Dla mnie Araujo jak nic powinien

17

Araujo jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo ciężki mecz. Ale ważne,że są 3 pkt !

0

@FC4BARCA Muszę. Koniec weekendu jest. Trzeba się odstresować

0

No i elegancko. Jak na razie ze spokojem można piwko wypić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?