Ja tam nie chciałbym żadnego Amrabata. Kessie ostatnio to kocur jest i widać,że się stara. Gdyby nie Tebas,to na Spokojnie byśmy mogli z 3 zawodników zaje... ściągnąć. Ale no cóż... Dziad się uwziął na nas i o...
Ja jako kibic Barcy,chciałbym was z całego serduszka przeprosić. 2 dni przed meczem skreślałem Barce przez te kontuzje :) wczoraj Chłopaki pokazali klase. VeB!
Nie wiem jak wy,ale ja nie widzę innej możliwości na klasyk Aby Gavi z Raphinhą na ataku zagrał. Pomoc to Busi z De jongiem a na skrzydełkach Balde z Ferranem i obrona Alba,Christiensen,Araujo i Kounde
Czytam komentarze,że to nie jest dobry pomysł. Dla mnie to jest jedna z najlepszych opcji. Messi na spokojnie może z 2-3 lata pograć,więc sportowo i marketingowo jest kozak. Wróć Leoś gdzie ci będzie lepiej
0
@Bartek_C Nico kontuzja. Jeszcze jest w Valencii xd
0
@ngif Mamy Torre a Valencia myślę,że to mecz akurat pod niego :) Nie mowię aby 90 minut grzał ławkę De Jong,ale no dać trochę szansę młodym :)
0
@Nihas Fati xDDD
0
Wiem,że to głupota,ale może dać czas De Jongowi na odpoczynek? Bo też chłop dużo gra... i też mógłby skończyć jak Pedri. Ale lepiej wypluć słowa
0
"Gdyby Xavi wystawił go na pozycji stopera, to za taki blok zostałby pewnie kandydatem do zawodnika meczu". Śmiechłem
4
Ja tam nie chciałbym żadnego Amrabata. Kessie ostatnio to kocur jest i widać,że się stara. Gdyby nie Tebas,to na Spokojnie byśmy mogli z 3 zawodników zaje... ściągnąć. Ale no cóż... Dziad się uwziął na nas i o...
0
@xavi890 No widzisz niemożliwe nie istnieje ;)
1
Ja jako kibic Barcy,chciałbym was z całego serduszka przeprosić. 2 dni przed meczem skreślałem Barce przez te kontuzje :) wczoraj Chłopaki pokazali klase. VeB!
7
Najlepszy z możliwych skladzior. Panowie proszę was pokażcie, że możecie ! VeB!
8
Mówcie co chcecie,ale wierze w naszych chłopaków. Ja bym się ucieszył nawet z takiego Remisu.
0
@Wizz777 Balde a Alba za lewa
2
wydaje mi się ze Real wygra... nie oszukujmy sie...
0
Kurcze trochę to ryzykowne,ale zagrałbym tak :
Mats
Kounde Araujo Chris Alba
Torres Busi De Jong Balde
Raphinha Gavi
0
Nie wiem jak wy,ale ja nie widzę innej możliwości na klasyk Aby Gavi z Raphinhą na ataku zagrał. Pomoc to Busi z De jongiem a na skrzydełkach Balde z Ferranem i obrona Alba,Christiensen,Araujo i Kounde
0
Pomyliły mi się puchary,sorki XD
0
To co? Bez Pedriego Gaviego i lewego klasyk?
0
Musiał Araujo jakieś kontuzji dostać
0
Masakra.... nie wierze
2
No w końcu pomyślał Xavi... Dziękujemy Roberto za chu... mecz
0
Nie no Torre lub Torres musi za Roberto wejść
5
@FC4BARCA Gościu... Kessi dobry mecz dzisiaj gra a ty chciałbyś go zmienić,bo nie lubisz go XD
0
@fryc_86 Arturo Vidal i Rakitić
1
karny !~brawo !
0
A jednak 4-4-2. I bardzo dobrze. Muszą nasze chłopaszki od początku przycisnąć/ Jedziemy z nimi !
20
Czytam komentarze,że to nie jest dobry pomysł. Dla mnie to jest jedna z najlepszych opcji. Messi na spokojnie może z 2-3 lata pograć,więc sportowo i marketingowo jest kozak. Wróć Leoś gdzie ci będzie lepiej
1
To,że jeden mecz zagrał bardzo dobrze,to nie oznacza aby go dawać w czwartek w pierwszym składzie Przeciwko Manu.
3
Pokaż Alarcon Fatiemu jak się kopie !
2
Miałem nadzieje,że Torre wejdzie :(
0
@Chudini123 cofam to. Jednak bedzie potrzebny xd
1
Ma ktoś numer do Xaviego? Podpowiem mu aby zmienił Ter Stegena na jakiegoś grajka typu Kessie. Bo się chłopaczyna zanudzi tam na śmierć