0

@Bartek_C Nico kontuzja. Jeszcze jest w Valencii xd

0

@ngif Mamy Torre a Valencia myślę,że to mecz akurat pod niego :) Nie mowię aby 90 minut grzał ławkę De Jong,ale no dać trochę szansę młodym :)

0

@Nihas Fati xDDD

0

Wiem,że to głupota,ale może dać czas De Jongowi na odpoczynek? Bo też chłop dużo gra... i też mógłby skończyć jak Pedri. Ale lepiej wypluć słowa

0

"Gdyby Xavi wystawił go na pozycji stopera, to za taki blok zostałby pewnie kandydatem do zawodnika meczu". Śmiechłem

4

Ja tam nie chciałbym żadnego Amrabata. Kessie ostatnio to kocur jest i widać,że się stara. Gdyby nie Tebas,to na Spokojnie byśmy mogli z 3 zawodników zaje... ściągnąć. Ale no cóż... Dziad się uwziął na nas i o...

0

@xavi890 No widzisz niemożliwe nie istnieje ;)

1

Ja jako kibic Barcy,chciałbym was z całego serduszka przeprosić. 2 dni przed meczem skreślałem Barce przez te kontuzje :) wczoraj Chłopaki pokazali klase. VeB!

7

Najlepszy z możliwych skladzior. Panowie proszę was pokażcie, że możecie ! VeB!

8

Mówcie co chcecie,ale wierze w naszych chłopaków. Ja bym się ucieszył nawet z takiego Remisu.

0

@Wizz777 Balde a Alba za lewa

2

wydaje mi się ze Real wygra... nie oszukujmy sie...

0

Kurcze trochę to ryzykowne,ale zagrałbym tak :
Mats
Kounde Araujo Chris Alba
Torres Busi De Jong Balde
Raphinha Gavi

0

Nie wiem jak wy,ale ja nie widzę innej możliwości na klasyk Aby Gavi z Raphinhą na ataku zagrał. Pomoc to Busi z De jongiem a na skrzydełkach Balde z Ferranem i obrona Alba,Christiensen,Araujo i Kounde

0

Pomyliły mi się puchary,sorki XD

0

To co? Bez Pedriego Gaviego i lewego klasyk?

0

Musiał Araujo jakieś kontuzji dostać

0

Masakra.... nie wierze

2

No w końcu pomyślał Xavi... Dziękujemy Roberto za chu... mecz

0

Nie no Torre lub Torres musi za Roberto wejść

5

@FC4BARCA Gościu... Kessi dobry mecz dzisiaj gra a ty chciałbyś go zmienić,bo nie lubisz go XD

0

@fryc_86 Arturo Vidal i Rakitić

1

karny !~brawo !

0

A jednak 4-4-2. I bardzo dobrze. Muszą nasze chłopaszki od początku przycisnąć/ Jedziemy z nimi !

20

Czytam komentarze,że to nie jest dobry pomysł. Dla mnie to jest jedna z najlepszych opcji. Messi na spokojnie może z 2-3 lata pograć,więc sportowo i marketingowo jest kozak. Wróć Leoś gdzie ci będzie lepiej

1

To,że jeden mecz zagrał bardzo dobrze,to nie oznacza aby go dawać w czwartek w pierwszym składzie Przeciwko Manu.

3

Pokaż Alarcon Fatiemu jak się kopie !

2

Miałem nadzieje,że Torre wejdzie :(

0

@Chudini123 cofam to. Jednak bedzie potrzebny xd

1

Ma ktoś numer do Xaviego? Podpowiem mu aby zmienił Ter Stegena na jakiegoś grajka typu Kessie. Bo się chłopaczyna zanudzi tam na śmierć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?