2

No najlepsza 11 nie ukrywajmy. Po 3 Pkt ! VeB !

0

Czy się obudził? Wydaję mi się,że to za wcześnie aby to mówić. Proponuję poczekać do końca sezonu. Możecie mnie hejtować,ale na tą chwilę dla mnie na wylocie jest Roberto,Ferran,Fati. Co do Fatiego ciężko będzie mu swrócić do formy. Dopóki jest coś warty,to sprzedać go lub wypożyczyć

0

@Dasty Sevilla to ni rywal. Chcę zobaczyć jak Barca sobie poradzi z MANU w pucharze i oczywiście z Realem

6

Zasłużył Raphinha na tego gola jak psu micha. Co kozak mecz dziś gra on. VeB !

3

@Arnokk Haha tez chciałem to napisać XD

2

Kounde to jest jednak Kocur

2

Kurcze...Szkoda Busiego

1

Jeśli Real do pucharów będzie miał taką formę,to przecież Barcelona ich tam zgnoi

1

Ale dzisiaj zimno w tym Madrycie. Wygrać z Sevillą i mamy 8 pkt !

1

Nie ściągną żadnego zawodnika. Jedynie może tego Z La galaxy prawego obrońcę. Nie ma co się nastawiać. Na lato trzeba się przygotować i zadać sobie pytanie,czy będą pieniążki i ile z dźwigni by było pieniążków na te transfery.

1

@SirChuck Co do Gaviego zwrot akcji jest i La liga będzie musiała zgodzić się na rejestrację

0

Chętnie bym zobaczyl takich dwój zawodników jak Di Maria lub Berardi

0

@Pampek1994 Wypożyczenie chodzi mi :)

2

Ja bym patrzył na Juventus bo pełno tam jest np : Chiesa i Di Maria. A ogółem Bowen,Pino,Asensio,berardi ,Almiron. Na tych zawodników proponowałbym patrzeć

1

Coś czuję,że Xavi Balde po połowie ściągnie i Alba wejdzie. A co do Dembele to ma taką essę dzisiaj,że miło się na niego patrzy

0

@MarcelNJ11 Bardzo możliwe,ale obstawiam 4-4-2

6

A jednak 4-4-2.Nie mogło być inaczej. Po zwycięstwo !

3

Pena stoi do końca bez dwóch zdań. Chyba,że babole jakieś by wpuszczał to szybka zmiana

0

Jedno jest pewne : Albo rzuci Psg mu taką kasę nje do odrzucenia albo zaczyna poważnie myśleć nad Arabami. Jeśli miałby do Barcy dołączyć,to musiałoby co najmniej dwóch piłkarzy odejść i zmniejszyć swoje wymagania Leo

0

Ja bym chętnie Lookmana widział z Atalanty. Dobry grajek

0

to nie będzie wymiany za Carrasco?

2

@Eto'o9 R10 Gavi też powinien

0

No jakby przyszedł to wydaję mi się,że zje Raphinhę i nie pogra sobie zbyt długo

7

Tu śmiało można nawet na 3 obrońcow grać. Christiensen.Araujo i Kounde.

0

@korn234 wyrazilem swoje zdanie i tyle w temacie. Ja mam inne i ty masz inne

3

Bardzo ważne 3 pkt. Co do Fatiego myślę,że się wypalił.. smutno się na niego patrzy.

4

Araujo wrócił i cyk już Brameczka

1

Przykre to jest,że Garcia nie gra... Dobry Grajek z niego

0

Trossarda i Di Marie bym w ciemno brał. Jeszcze bym się zastanowił nad Tielemansem

0

@Rewolucja123 o Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?