Mam pytanie. Nawet jeśli Busi,Alba i pique odeszliby i przyszedłby Bernardo,to skąd wezmą pieniądze na inne transfery? Musieliby sprzedawać innych zawodników,czy jeszcze jest jakaś dźwignia co mogą ją uruchomić?
Proszę was nie płaczcie,bo Christiensen z Garcia będą stoperami. Chris dobrze się wkomponował do Barcy a Garcia ma dobry sezon. Fakt trochę szkoda Araujo i Kounde,ale po to mamy mocną ławkę właśnie na takie sytuacje
Więc niespodziewanym transferem miał być Bernardo. Więc wychodzi na to,że akceptowali ofertę wynoszącą 70+10,tylko brakło funduszy i jeden zawodnik dzielił nas,aby Silva u nas grał
Niby sport pisze,że nie pracuje już Barca nad żadną bombą transferową. Okienko się zamyka za mniej niż 2 godziny. Ja jeszcze wierzę,że cuda mogą się wydarzyć jakieś :D
Katalońskie media potwierdzają, że w ostatnich minutach okienka transferowego Barcelona potwierdzi prawdziwą bombę transferową! Do Barcy prawdopodobnie dołączy... Bernardo Silva! ???????????? Na kocham football to znalazłem. Wątpię,że do tego dojdzie
0
Marcos Alonso bez dwóch zdań
3
Ja wierzę,że Xavi wynajdzie kogoś z Barcy Atletic. Sami zobaczcie na Balde. też był w rezerwach i teraz jest w pierwszym składzie.
1
Raphinha już z golem
0
No to ładnie się zapowiada...
3
Szkoda mi go... Ale zdrowie najważniejsze. Gdyby nie był operowany,to skończyłby jak Umtiti. Świetna decyzja
1
Mam pytanie. Nawet jeśli Busi,Alba i pique odeszliby i przyszedłby Bernardo,to skąd wezmą pieniądze na inne transfery? Musieliby sprzedawać innych zawodników,czy jeszcze jest jakaś dźwignia co mogą ją uruchomić?
2
Proszę was nie płaczcie,bo Christiensen z Garcia będą stoperami. Chris dobrze się wkomponował do Barcy a Garcia ma dobry sezon. Fakt trochę szkoda Araujo i Kounde,ale po to mamy mocną ławkę właśnie na takie sytuacje
1
Dzisiaj jeszcze Hiszpania gra... Jak Pedriemu coś się stanie,to... strach pomyśleć i lepiej wypluć takie słowa.
0
Nie no to są serio jakieś jaja. Araujo,Kounde,Depay,Dembele,De Jong. Kto jeszcze ? Jeszcze niech nam Pedri wypadnie,to będzie wesoło...
0
Dembele,Depay i teraz Kounde... Dobrze,że mamy szeroką kadrę,to jest kim zastąpić ich. Szkoda mi kounde najbardziej. Kluczowy zawodnik
1
@snupson Coś w podobie
5
Co do Depaya piękny gol... A co do Balde to istny kocur jest
0
Depay co piłka to strata.. Niech już go zdejmie
11
Ale ten Xavi ma dziś esse wystawiając Memisa w pierwszym.
0
Alonso jak będzie miał dziś okazję,to niech spróbuję. Umie pocelować
2
A ja bym dał szansę dzisiaj Pablo Torre.
2
Mam nadzieję,że to Endrick. Niesamowity pilkarz. Tak samo jak Gabriel
1
@karolup No Dembele na prawej obronie no no.
5
Podnosimy się i na Camp Nou dajemy im wpierdziel.
0
Przecież zabiegają tam tego Alonso. Ale dziwnie to Poukładał, ale no cóż. Gramy !
0
@SirChuck Każdy popełnia błędy :)
0
Ciekawe,czy zdążą z Alonso. Zostało 5 minut :P
1
Więc niespodziewanym transferem miał być Bernardo. Więc wychodzi na to,że akceptowali ofertę wynoszącą 70+10,tylko brakło funduszy i jeden zawodnik dzielił nas,aby Silva u nas grał
0
W tym okienku Barca nie jest aż taka głupia. Zobaczymy do godziny 12 co będzie
3
Niby sport pisze,że nie pracuje już Barca nad żadną bombą transferową. Okienko się zamyka za mniej niż 2 godziny. Ja jeszcze wierzę,że cuda mogą się wydarzyć jakieś :D
0
Gerard Romero: LaLiga ma tylko jedną osobę do weryfikowania dokumentów przesyłanych przez Barcelonę w ostatnich godzinach okna transferowego.
Więc jak Bellerin już jest i Alonso też,to zostaje nam ta niespodzianka cała. CZEKAMYY !
0
@peetwithbarca Ja tylko pokazuje co znalazłem. Wątpie,że do tego dojdzie
0
@ziomal62 Katalońskie media mówią o Bernardo
0
Katalońskie media potwierdzają, że w ostatnich minutach okienka transferowego Barcelona potwierdzi prawdziwą bombę transferową! Do Barcy prawdopodobnie dołączy... Bernardo Silva! ???????????? Na kocham football to znalazłem. Wątpię,że do tego dojdzie
0
@peetwithbarca No masz rację. A może zacząłby strzelać więcej od Lewego XD