0

Marcos Alonso bez dwóch zdań

3

Ja wierzę,że Xavi wynajdzie kogoś z Barcy Atletic. Sami zobaczcie na Balde. też był w rezerwach i teraz jest w pierwszym składzie.

1

Raphinha już z golem

0

No to ładnie się zapowiada...

3

Szkoda mi go... Ale zdrowie najważniejsze. Gdyby nie był operowany,to skończyłby jak Umtiti. Świetna decyzja

1

Mam pytanie. Nawet jeśli Busi,Alba i pique odeszliby i przyszedłby Bernardo,to skąd wezmą pieniądze na inne transfery? Musieliby sprzedawać innych zawodników,czy jeszcze jest jakaś dźwignia co mogą ją uruchomić?

2

Proszę was nie płaczcie,bo Christiensen z Garcia będą stoperami. Chris dobrze się wkomponował do Barcy a Garcia ma dobry sezon. Fakt trochę szkoda Araujo i Kounde,ale po to mamy mocną ławkę właśnie na takie sytuacje

1

Dzisiaj jeszcze Hiszpania gra... Jak Pedriemu coś się stanie,to... strach pomyśleć i lepiej wypluć takie słowa.

0

Nie no to są serio jakieś jaja. Araujo,Kounde,Depay,Dembele,De Jong. Kto jeszcze ? Jeszcze niech nam Pedri wypadnie,to będzie wesoło...

0

Dembele,Depay i teraz Kounde... Dobrze,że mamy szeroką kadrę,to jest kim zastąpić ich. Szkoda mi kounde najbardziej. Kluczowy zawodnik

1

@snupson Coś w podobie

5

Co do Depaya piękny gol... A co do Balde to istny kocur jest

0

Depay co piłka to strata.. Niech już go zdejmie

11

Ale ten Xavi ma dziś esse wystawiając Memisa w pierwszym.

0

Alonso jak będzie miał dziś okazję,to niech spróbuję. Umie pocelować

2

A ja bym dał szansę dzisiaj Pablo Torre.

2

Mam nadzieję,że to Endrick. Niesamowity pilkarz. Tak samo jak Gabriel

1

@karolup No Dembele na prawej obronie no no.

5

Podnosimy się i na Camp Nou dajemy im wpierdziel.

0

Przecież zabiegają tam tego Alonso. Ale dziwnie to Poukładał, ale no cóż. Gramy !

0

@SirChuck Każdy popełnia błędy :)

0

Ciekawe,czy zdążą z Alonso. Zostało 5 minut :P

1

Więc niespodziewanym transferem miał być Bernardo. Więc wychodzi na to,że akceptowali ofertę wynoszącą 70+10,tylko brakło funduszy i jeden zawodnik dzielił nas,aby Silva u nas grał

0

W tym okienku Barca nie jest aż taka głupia. Zobaczymy do godziny 12 co będzie

3

Niby sport pisze,że nie pracuje już Barca nad żadną bombą transferową. Okienko się zamyka za mniej niż 2 godziny. Ja jeszcze wierzę,że cuda mogą się wydarzyć jakieś :D

0

Gerard Romero: LaLiga ma tylko jedną osobę do weryfikowania dokumentów przesyłanych przez Barcelonę w ostatnich godzinach okna transferowego.



Więc jak Bellerin już jest i Alonso też,to zostaje nam ta niespodzianka cała. CZEKAMYY !

0

@peetwithbarca Ja tylko pokazuje co znalazłem. Wątpie,że do tego dojdzie

0

@ziomal62 Katalońskie media mówią o Bernardo

0

Katalońskie media potwierdzają, że w ostatnich minutach okienka transferowego Barcelona potwierdzi prawdziwą bombę transferową! Do Barcy prawdopodobnie dołączy... Bernardo Silva! ???????????? Na kocham football to znalazłem. Wątpię,że do tego dojdzie

0

@peetwithbarca No masz rację. A może zacząłby strzelać więcej od Lewego XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?