0

Fajnie by było zobaczyć Kounde i Araujo na środku obrony zagrali,ale no wiadomo Araujo świeżo po kontuzji. De Jong za Busiego i Za Dembele Ferran i będzie git

1

Chciałbym widzieć taki składzik : Ter Stegen-Alba-Araujo-Kounde-Balde-Pedri-De Jong-Gavi-Fati-Lewy-Raphinha

0

Chyba zapomnieliście o Ter Stegenie,Balde,De Jong

1

2:1 Argentyna. Jedziemy !

0

@waletpl Tak po czasie sie zczailem xd sorki XD

0

Romano pisze ze Ronaldo podpisał z Realem kontrakt ale nie wiem czy to prawda

0

Według mnie,to powinien od pierwszej minuty wystąpić

7

Pedriemu trzeba dać odpoczac

0

Ale będzie pogrom :D

2

Tego się nie spodziewałem. Roberto Brame zdobywa haha

2

Ale pięknie Dembuś z główki siągnął

0

A ja bym dał na skrzydełkach Fatiego i Dembele

0

Wygląda ciekawie. Mam nadzieję,że każdy na plus. VeB !

0

2:1 Dla Barcy a strzeli pierwszego gola Lewandowski

0

@VeB 1899 A mi się wydaję,że zaskoczy z Kessim i Pablo Torre

0

Ja to bym widział tak : Ter Stegen-Alba,Garcia,Kounde-Roberto-Pedri-Kessie-Pablo Torre-Ansu-Lewy-Raphinha

0

@BoreekxD LO I PO już pewne ze Balde i Kounde. Środek na 90% Alonso z Garcią.

0

W sumie można by było De Jonga dać na Stopera lub Busiego :D Kiedyś byly mecze,że tak grali hehe :D Nie no Alonso z Garcią muszą być

0

Dla mnie to czarna zagadka jak poustawia to wszystko Xavi jeśli chodzi o obronę. Pewniaki to na pewno Kounde i Garcia. Viniego trzeba tam ostro potraktować,więc myślę,że na Boku musi być Kounde a na środku Garcia z Alonso. A lewa obrona moim zdaniem powinien Alba wystąpić. Może Alba będzie miał super dzień.

0

@barteqPodobnież ma zagrać

3

Gdyby był Kounde i Araujo,to myślę że inaczej by to wszystko wyglądało. Ale nie ma co się bronić tymi obrońcami. Modlić się trzeba aby Inter jakimś cudem potknął się z Pilzno a Barca aby Bayern pokonała.

7

Xavi posadził Garcię na ławie,ponieważ to filar obrony a mamy dwa najważniejsze mecze do rozegrania

0

Bez niespodzianek. Ruszamy po 3 PKT ! VeB!

1

@Firestone Na Inter to niech sobie odpuści. El Clasico niebawem,więc na ten mecz niech się kuruje

1

Ciężki bardzo mecz,ale ważne,że 3pkt

0

@tbas tylko na Majorke nie będzie go,a tak to na pozostałe będzie

0

@Borneo Jak Neymar utrzymałby formę taką jaką ma teraz,to z wielką przyjemnością bym go z powrotem widział

0

Marcos Alonso bez dwóch zdań

3

Ja wierzę,że Xavi wynajdzie kogoś z Barcy Atletic. Sami zobaczcie na Balde. też był w rezerwach i teraz jest w pierwszym składzie.

1

Raphinha już z golem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?