0

@Sttrikerr Kolega coś mówił,że do 1 w nocy,ale też mi się wydaję,że do północy

1

Depaya jak sprzedadzą,to może jakiś Neymar wróci :p Nie no czekamy do 1 w nocy,bo chyba do tej godziny jest okienko

2

Jordi Cruyff wrócił do biura Mateu Alemany'ego. : Więc coś jeszcze się święci

3

i tak jestem zadowolony z okienka mimo tego. Mimo wszystko ciekawi mnie co to miała być ta niespodzianka

2

@pienaar Ja bym się ucieszyl z tego transferu :D

2

6 mln euro niespodzianka... Coś czuję,że wieczorem sprawi nam Barca uśmiech na twarzy

0

@tko Mam lekkie podejrzenia,że Albo Bernardo albo Vardy,ale mogę się mylić

1

Szkoda Auby,ale cóż zrobić... Może nie ma co się załamywać jeśli chodzi o Alonso. Może zabłyszczy. Niektórzy też jeśli chodzi o Raphinhe nie byli zadowoleni,a chłopak wkomponował się świetnie w drużynę

0

@abram3k Aż strach pomyśleć co tu się odwali.

0

Więc bernardo jednak zostaje. Szkoda

0

@Vhaeraun No jak to kto? Blade i jak przejdzie Alonso,to on na zmiennika lub na odwrót

0

@koraldinho49 No ale to by była prawdziwa Bomba transferowa jakby Ronaldo przyszedl XD

3

Do tej godziny 12 w nocy,to może się baaaaardzo dużo wydarzyć z tego co widzę

0

Tego jeszcze nie grali. Alba może na wypożyczenie iść

0

@Sisitoro Wątpię w to. W sumie jest takie powiedzenie ; Niemożliwe nie istnieje

0

Bernardo pewnie nie przejdzie :(

0

@FCBurnley Widziałeś drużynę kiedyś,co nie przegrała żadnego meczu lub nie zremisowała? Bo ja nie. Każda drużyna się potyka

4

Jakby ZAŁÓŻMY przeszedł Bernardo,to na pewno nie będzie miał pierwszego składu

0

@peetwithbarca Mają podobnież zastępcę za Bernardo. Romero pisał

9

@Litman Mam nadzieję,że Blade go zeżre i będzie nadal w pierwszym składzie.

2

Haha kurcze jak przyjdą wszyscy trzech,to na pomocy i na obronie mamy taką pakę,że można na spokojnie drugi skład wystawić :D

0

@Firestone A zobaczysz,że będzie tak : Jeden odchodzi, drugi przychodzi

3

I dobrze,że go Blade wygryzł ze składu. Młody dobry kozak,więc zasługuję na miejsce w podstawowym skladzie i życzę mu wszystkiego dobrego :)

0

@Desperados21 Ja tak szczerze myślalem,że Araujo na prawej zagra,ale z tyłu głowy też miałem myśl,że Kounde moze tam wejść ;d

0

Lewyyyyy goooool :D

1

Kurcze mało co i już Robercik by strzelił :(

2

Za Garcie Araujo powinien być a roberto na prawej

1

Ja się cieszę. Mamy dobrą pakę na sezon.

0

Ter Stegen-Araujo-Kounde-Garcia-Alba-Pedri=Busi-De Jong-Dembele-Lewy-Fati . I lecimy z tym tematem

0

No nareszcie saga dobiegła końca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?