1 września 2022, 21:08
0
@Sttrikerr Kolega coś mówił,że do 1 w nocy,ale też mi się wydaję,że do północy
1 września 2022, 21:04
1
Depaya jak sprzedadzą,to może jakiś Neymar wróci :p Nie no czekamy do 1 w nocy,bo chyba do tej godziny jest okienko
1 września 2022, 20:50
2
Jordi Cruyff wrócił do biura Mateu Alemany'ego. : Więc coś jeszcze się święci
1 września 2022, 20:38
3
i tak jestem zadowolony z okienka mimo tego. Mimo wszystko ciekawi mnie co to miała być ta niespodzianka
1 września 2022, 17:52
@pienaar Ja bym się ucieszyl z tego transferu :D
1 września 2022, 17:02
6 mln euro niespodzianka... Coś czuję,że wieczorem sprawi nam Barca uśmiech na twarzy
1 września 2022, 16:46
@tko Mam lekkie podejrzenia,że Albo Bernardo albo Vardy,ale mogę się mylić
1 września 2022, 15:14
Szkoda Auby,ale cóż zrobić... Może nie ma co się załamywać jeśli chodzi o Alonso. Może zabłyszczy. Niektórzy też jeśli chodzi o Raphinhe nie byli zadowoleni,a chłopak wkomponował się świetnie w drużynę
1 września 2022, 00:40
@abram3k Aż strach pomyśleć co tu się odwali.
31 sierpnia 2022, 23:30
Więc bernardo jednak zostaje. Szkoda
31 sierpnia 2022, 23:05
@Vhaeraun No jak to kto? Blade i jak przejdzie Alonso,to on na zmiennika lub na odwrót
31 sierpnia 2022, 22:55
@koraldinho49 No ale to by była prawdziwa Bomba transferowa jakby Ronaldo przyszedl XD
31 sierpnia 2022, 22:16
Do tej godziny 12 w nocy,to może się baaaaardzo dużo wydarzyć z tego co widzę
31 sierpnia 2022, 21:58
Tego jeszcze nie grali. Alba może na wypożyczenie iść
31 sierpnia 2022, 21:20
@Sisitoro Wątpię w to. W sumie jest takie powiedzenie ; Niemożliwe nie istnieje
31 sierpnia 2022, 21:14
Bernardo pewnie nie przejdzie :(
30 sierpnia 2022, 23:44
@FCBurnley Widziałeś drużynę kiedyś,co nie przegrała żadnego meczu lub nie zremisowała? Bo ja nie. Każda drużyna się potyka
30 sierpnia 2022, 17:41
4
Jakby ZAŁÓŻMY przeszedł Bernardo,to na pewno nie będzie miał pierwszego składu
30 sierpnia 2022, 16:05
@peetwithbarca Mają podobnież zastępcę za Bernardo. Romero pisał
30 sierpnia 2022, 16:01
9
@Litman Mam nadzieję,że Blade go zeżre i będzie nadal w pierwszym składzie.
30 sierpnia 2022, 13:26
Haha kurcze jak przyjdą wszyscy trzech,to na pomocy i na obronie mamy taką pakę,że można na spokojnie drugi skład wystawić :D
30 sierpnia 2022, 13:24
@Firestone A zobaczysz,że będzie tak : Jeden odchodzi, drugi przychodzi
29 sierpnia 2022, 23:17
I dobrze,że go Blade wygryzł ze składu. Młody dobry kozak,więc zasługuję na miejsce w podstawowym skladzie i życzę mu wszystkiego dobrego :)
28 sierpnia 2022, 20:26
@Desperados21 Ja tak szczerze myślalem,że Araujo na prawej zagra,ale z tyłu głowy też miałem myśl,że Kounde moze tam wejść ;d
28 sierpnia 2022, 19:55
Lewyyyyy goooool :D
28 sierpnia 2022, 19:43
Kurcze mało co i już Robercik by strzelił :(
28 sierpnia 2022, 18:29
Za Garcie Araujo powinien być a roberto na prawej
28 sierpnia 2022, 15:11
Ja się cieszę. Mamy dobrą pakę na sezon.
28 sierpnia 2022, 13:12
Ter Stegen-Araujo-Kounde-Garcia-Alba-Pedri=Busi-De Jong-Dembele-Lewy-Fati . I lecimy z tym tematem
25 sierpnia 2022, 12:24
No nareszcie saga dobiegła końca :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Sttrikerr Kolega coś mówił,że do 1 w nocy,ale też mi się wydaję,że do północy
1
Depaya jak sprzedadzą,to może jakiś Neymar wróci :p Nie no czekamy do 1 w nocy,bo chyba do tej godziny jest okienko
2
Jordi Cruyff wrócił do biura Mateu Alemany'ego. : Więc coś jeszcze się święci
3
i tak jestem zadowolony z okienka mimo tego. Mimo wszystko ciekawi mnie co to miała być ta niespodzianka
2
@pienaar Ja bym się ucieszyl z tego transferu :D
2
6 mln euro niespodzianka... Coś czuję,że wieczorem sprawi nam Barca uśmiech na twarzy
0
@tko Mam lekkie podejrzenia,że Albo Bernardo albo Vardy,ale mogę się mylić
1
Szkoda Auby,ale cóż zrobić... Może nie ma co się załamywać jeśli chodzi o Alonso. Może zabłyszczy. Niektórzy też jeśli chodzi o Raphinhe nie byli zadowoleni,a chłopak wkomponował się świetnie w drużynę
0
@abram3k Aż strach pomyśleć co tu się odwali.
0
Więc bernardo jednak zostaje. Szkoda
0
@Vhaeraun No jak to kto? Blade i jak przejdzie Alonso,to on na zmiennika lub na odwrót
0
@koraldinho49 No ale to by była prawdziwa Bomba transferowa jakby Ronaldo przyszedl XD
3
Do tej godziny 12 w nocy,to może się baaaaardzo dużo wydarzyć z tego co widzę
0
Tego jeszcze nie grali. Alba może na wypożyczenie iść
0
@Sisitoro Wątpię w to. W sumie jest takie powiedzenie ; Niemożliwe nie istnieje
0
Bernardo pewnie nie przejdzie :(
0
@FCBurnley Widziałeś drużynę kiedyś,co nie przegrała żadnego meczu lub nie zremisowała? Bo ja nie. Każda drużyna się potyka
4
Jakby ZAŁÓŻMY przeszedł Bernardo,to na pewno nie będzie miał pierwszego składu
0
@peetwithbarca Mają podobnież zastępcę za Bernardo. Romero pisał
9
@Litman Mam nadzieję,że Blade go zeżre i będzie nadal w pierwszym składzie.
2
Haha kurcze jak przyjdą wszyscy trzech,to na pomocy i na obronie mamy taką pakę,że można na spokojnie drugi skład wystawić :D
0
@Firestone A zobaczysz,że będzie tak : Jeden odchodzi, drugi przychodzi
3
I dobrze,że go Blade wygryzł ze składu. Młody dobry kozak,więc zasługuję na miejsce w podstawowym skladzie i życzę mu wszystkiego dobrego :)
0
@Desperados21 Ja tak szczerze myślalem,że Araujo na prawej zagra,ale z tyłu głowy też miałem myśl,że Kounde moze tam wejść ;d
0
Lewyyyyy goooool :D
1
Kurcze mało co i już Robercik by strzelił :(
2
Za Garcie Araujo powinien być a roberto na prawej
1
Ja się cieszę. Mamy dobrą pakę na sezon.
0
Ter Stegen-Araujo-Kounde-Garcia-Alba-Pedri=Busi-De Jong-Dembele-Lewy-Fati . I lecimy z tym tematem
0
No nareszcie saga dobiegła końca :D