2

@kenneth99 A skad ja mam wiedziec, czy jestem botem? Czy androidy snia o elektycznych owcach?

1

@IronSanHybrid Co to jest za argument, ze jedzie na swoj turniej tenisa? To dokad ma jechac, do Messiego na obiad?

0

@kenneth99 wystarczajaco

0

"Prosze sie nie smiac panie posle Smiszek" ;C

0

@SeeleyBooth No np. avatar :)

0

Nikki Swango, co za babka.
Fatalne spojlery Fargo!





6

Zwierz.


1

@Hubert98 The Wire, Przystnek Alaska, Fargo, Breaking Bad, Better, Call Saul, Twin Peaks, Ridget (Krolestwo), Prawie wybitne - Battlestar Galactica, Pitbull, Latajacy Cyrk Monthy Pythony, Cudowne Lata. Columbo, Narcos, Deep Space Nine (od konflikut z Dominium).

0

@Kamiloza91 np Terre Roche tu


I tu


0

@RichardWinters zaczne wlasnie niedługo (Steve Buscemi!)

0

@PieN Dla mnie hitem byl pojedynek (rozciagniety na kilka odcikow) Chester Campbell vs Thommy Shelby.

0

@Cvzx Czulem klimat tamtych czasow bardzo dobrze i uwielbiam tzw kino gangsterskie.
Glowna rola tez idealnie zagrana, tak samo jak np. Adrian Brody czy nawet bardziej Sam Neil- wybitny.

@Cvzx ja slyszalem, ze Dom z Papieru to Inside Man dla ubogich.

7

Za moment skocze 4 sezon Peaky (f....) Blinders.
Serial dopieszczony w wielu aspektach (detale, praca kamery, scenografia i kostiumy, muzyka w sumie rowniez - ciekawie to rozwiazali).
Serial dobry, momentami bardzo dobry, przyjemnie sie oglada. ALE. Nie wybitny. Dlaczego? Nie mam ochoty za moment ogladac go od nowa.
Bardzo subietktywnie, a mozna inaczej?

1

Unai Emery, no taki prawie Unai


1

@dontripe Ta bardzo dobra. No tak wlasnie Gong chyba sobie poslucham z plyty You. albo jazzowego Zappe z Grand Wazoo.

1

@IAmBackCules Pamietam, gdy byli tam fajnie dobrani prowadzoacy. Taka przy kosci pani o pogladach centrowo - lewicowych i pan o pogladach centrowo - prawicowach. Dobrze do prowadzili, niebo a ziemia w porownaniu do obcnych celebrytow.

Z pozytywow tylko to, ze mamy tam naprawde szystkie opcje od LGBT poczynajac.

1

@dontripe Tak fajnie Gongowo momentami brzmia.

0

7

No i koniec. River nie broni tytulu, cinki ten Gallardo ;). Flamego drugi raz w historii (81)
ARG 25 , BRA 19.

10

@Kapitan hawk Jeden bardzo madry czlowiek powiedzial:
"Jeżeli Baskowie wytrzymają kondycyjnie 2 połowę, to mogą to jeszcze wygrać. Jeżeli nie wytrzymają, to dostaną 1:3, 1:4..."

2

edycja: 2-1 dla Flamego (Gabigol)
https://streamja.com/mm3j

A tymczasem w finale Copa Libertadores Flamengo na 1-1
https://streamja.com/Mj96

a tu parada Armaniego z kilku ujec kamery
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/e0oejg/armanis_great_save_vs_flamengo_alternative_angles/

3

@SeeleyBooth hehe. A To Ty jestes Frank Zappa?
I, I'm a simple person, you know, I have very small desires in life, Titties 'n beer, you know.
Terry: No! What
?FZ: Titties 'n beer!
Terry: No! No man, you're joking . . .
FZ: Titties 'n beer, titties 'n beer, titties 'n beer . . .
Terry: What? No!
FZ: Titties 'n beer, titties 'n beer, titties 'n beer . . .
Terry: No please . . . No! Not that!
FZ: Titties 'n beer, titties 'n beer, titties 'n beer . . .Terry: Oh no man, no, please, ARGH!FZ: Titties 'n beer, titties 'n beer, titties 'n beer . . .

2

@SeeleyBooth Szkoda, ze oni do Korwina spiewu nie tanczyli.


0

Najlepsza strona w necie dla Was? (wylaczamy fcbarca, no dobra xxx tez wylaczmy z tej listy).

2

@SeeleyBooth A nie bylo takiego filmu? "Czacha Dymi"?

1

@Real_w_HD A Vinícius tylko na lawie.

0

1

Marco Van Basten przeprasza za swoja wpadke. Byly napastnik krzyknal ze studia Fox Sports "Sieg Heil" po wywiadzie z niemieckim trenerem Heraclesa.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?