Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kenneth99 A skad ja mam wiedziec, czy jestem botem? Czy androidy snia o elektycznych owcach?
1
@IronSanHybrid Co to jest za argument, ze jedzie na swoj turniej tenisa? To dokad ma jechac, do Messiego na obiad?
0
@kenneth99 wystarczajaco
0
"Prosze sie nie smiac panie posle Smiszek" ;C
0
@SeeleyBooth No np. avatar :)
0
Nikki Swango, co za babka.
Fatalne spojlery Fargo!
0
Pileczka Marvel Mitre.
https://www.mitre.com/images/mitre-marvel-black-panther-football-p1312-12631_medium.jpg
6
Zwierz.
0
Pierwszy final MS.
Team Uruguayo https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2018/06/uru_arg_urugwaj.jpg
Team Argentino https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2018/06/uru_arg_argentyna.jpg
Przywitanie druzyn: https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2018/06/uru_arg_przywitanie_ok.jpg
Pierwszy triumfator https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2018/06/uru_arg_mistrzowie.jpg
1
@Hubert98 The Wire, Przystnek Alaska, Fargo, Breaking Bad, Better, Call Saul, Twin Peaks, Ridget (Krolestwo), Prawie wybitne - Battlestar Galactica, Pitbull, Latajacy Cyrk Monthy Pythony, Cudowne Lata. Columbo, Narcos, Deep Space Nine (od konflikut z Dominium).
0
@Kamiloza91 np Terre Roche tu
I tu
0
@RichardWinters zaczne wlasnie niedługo (Steve Buscemi!)
0
@PieN Dla mnie hitem byl pojedynek (rozciagniety na kilka odcikow) Chester Campbell vs Thommy Shelby.
0
@Cvzx Czulem klimat tamtych czasow bardzo dobrze i uwielbiam tzw kino gangsterskie.
Glowna rola tez idealnie zagrana, tak samo jak np. Adrian Brody czy nawet bardziej Sam Neil- wybitny.
@Cvzx ja slyszalem, ze Dom z Papieru to Inside Man dla ubogich.
7
Za moment skocze 4 sezon Peaky (f....) Blinders.
Serial dopieszczony w wielu aspektach (detale, praca kamery, scenografia i kostiumy, muzyka w sumie rowniez - ciekawie to rozwiazali).
Serial dobry, momentami bardzo dobry, przyjemnie sie oglada. ALE. Nie wybitny. Dlaczego? Nie mam ochoty za moment ogladac go od nowa.
Bardzo subietktywnie, a mozna inaczej?
1
Unai Emery, no taki prawie Unai
1
@dontripe Ta bardzo dobra. No tak wlasnie Gong chyba sobie poslucham z plyty You. albo jazzowego Zappe z Grand Wazoo.
1
@IAmBackCules Pamietam, gdy byli tam fajnie dobrani prowadzoacy. Taka przy kosci pani o pogladach centrowo - lewicowych i pan o pogladach centrowo - prawicowach. Dobrze do prowadzili, niebo a ziemia w porownaniu do obcnych celebrytow.
Z pozytywow tylko to, ze mamy tam naprawde szystkie opcje od LGBT poczynajac.
1
@dontripe Tak fajnie Gongowo momentami brzmia.
0
@StrangeFruit tak?
7
No i koniec. River nie broni tytulu, cinki ten Gallardo ;). Flamego drugi raz w historii (81)
ARG 25 , BRA 19.
10
@Kapitan hawk Jeden bardzo madry czlowiek powiedzial:
"Jeżeli Baskowie wytrzymają kondycyjnie 2 połowę, to mogą to jeszcze wygrać. Jeżeli nie wytrzymają, to dostaną 1:3, 1:4..."
2
edycja: 2-1 dla Flamego (Gabigol)
https://streamja.com/mm3j
A tymczasem w finale Copa Libertadores Flamengo na 1-1
https://streamja.com/Mj96
a tu parada Armaniego z kilku ujec kamery
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/e0oejg/armanis_great_save_vs_flamengo_alternative_angles/
3
@SeeleyBooth hehe. A To Ty jestes Frank Zappa?
I, I'm a simple person, you know, I have very small desires in life, Titties 'n beer, you know.
Terry: No! What
?FZ: Titties 'n beer!
Terry: No! No man, you're joking . . .
FZ: Titties 'n beer, titties 'n beer, titties 'n beer . . .
Terry: What? No!
FZ: Titties 'n beer, titties 'n beer, titties 'n beer . . .
Terry: No please . . . No! Not that!
FZ: Titties 'n beer, titties 'n beer, titties 'n beer . . .Terry: Oh no man, no, please, ARGH!FZ: Titties 'n beer, titties 'n beer, titties 'n beer . . .
2
@SeeleyBooth Szkoda, ze oni do Korwina spiewu nie tanczyli.
0
Najlepsza strona w necie dla Was? (wylaczamy fcbarca, no dobra xxx tez wylaczmy z tej listy).
2
@SeeleyBooth A nie bylo takiego filmu? "Czacha Dymi"?
1
@Real_w_HD A Vinícius tylko na lawie.
0
@BARCA_FOR_EVER Tu cala list i na ktorach kanalach.
https://www.livesoccertv.com/match/3486657/river-plate-vs-flamengo/
1
Marco Van Basten przeprasza za swoja wpadke. Byly napastnik krzyknal ze studia Fox Sports "Sieg Heil" po wywiadzie z niemieckim trenerem Heraclesa.