Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 Zgodze, ze to tylko gdybanie. Nie wiemy jak wygladalby np Garrincha z tym caly profesjonalnym aparatem przygotowawczym wokol siebie.
Czy rozwinalby by sie lepiej? Jesli nawet, to pewnie duzo lepiej nie, bo moim zdaniem Messi gra gdzies na granicy ludzkich mozliwosci - no byc moze sie zdziwie i za 50, 100 lub 350 lat ktos tylko z politowaniem spojrzy na gre Leo.
0
@PrinceDamon SzkolaustriackaHolik.
0
@snoopdegie Ale czy z mojego postu to wynika?
2
@Danny Gaucho Tutaj na LR, jak w kazdej grupie - typowa dynamika grupy. Z kogos sie szydzi, ktos robi za klauna, ktos jest w grupie trzymajacej wladze, ktos trzyma sie z boku, ktos nadaje ton itd.
1
@snoopdegie Podobno mnie lubil, z podkresleniem "podobno".
No cos dzis zaczepny byl, moze sie nie wyzyl.
Za bezpodstawnym banowaniem nie jestem.
0
@Odesseiron Ja nie jestem konfederata, juz dawno temu o tym slyszalem.
0
@ściah No taki wielki talent, ale z pol-profesjonalnym podjesciem.
0
@Nano22 Ok, dzieki.
1
Arriba, arriba, andele, andale!
Roger Federer pokonał Alexandra Zvereva 3:6, 6:4, 6:2 w pokazowym meczu rozegranym w sobotę w Meksyku. Pojedynek Szwajcara i Niemca oglądała rekordowa liczba widzów.
Na przygotowanym w meksykańskiej stolicy korcie na arenie walki byków pojawiło się 42517 fanów. To rekord jeśli chodzi o światowy tenis. Poprzedni najlepszy wynik należał do Sereny Williams i Kim Clijsters, które w 2010 roku zgromadziły na trybunach stadionu w Brukseli 35 681 widzów.
Po meczu obaj otrzymali pamiątkowe trofea i sombrera. "Nigdy nie zapomnę tego magicznego wieczoru w Meksyku. Na mecz przyszło 42517 ludzi. Razem pobiliśmy ten rekord" - napisał na Twitterze Federer.
https://v.wpimg.pl/MzY3MC5qJBN2BXVzTV4-HC5DYzRFEikUd0MhbEYWEgkpVi4qVB05HzhAKDFqGWJPPVcsdlcQKxthVylxDS58TGEGfnUCQWMQKVQ=
https://pbs.twimg.com/media/EKI-iz1VUAIEsha?format=jpg&name=medium
#luty2020RPA 55 tyciecy widziow.
3
@Odesseiron" i robi sie z niego kozla ofiarnego". To tak jak u nas szuka sie kozla i robi polowanie na czarnownice.
0
@Nano22 @Chakalaka Czyli jak to zrobic, by na przyklad posuchac sobie losowych utowow Franka Zappy i Henry Kaisera - tylko tych dwoch wykonawcow?
0
Pytanie do uzytkownikow i testerow Deezera, Tidala, Spotify i innych - czy w kazdym z nich isnieje mozliwosc losowego sluchania utworow danego artysty (nie chodzi mi o tworzeie playlist).
Przyklad: chcialbym sluchac kawalkow Zappy - ale wtedy prawdobodonie nie wyswietla mi sie inne jego projekty jako Mothers of Invention, czy Zaapa/ Beefheart /Moters tylko sam Frank Zappa.
2
@Odesseiron Twoje częste przytaczanie żony, przypomina mi za każdym razem porucznika Columbo.
2
@sebasek99 Tylko Justyna Steczkowska.
Bojakland dla Bojakow.
0
Niemieckie media tym razem nie pisza o prawicowych, tylko o lewicowych radykalach (Linksextremismus), ktorzy stanowia zagrozenie dla zycia, zdrowia, publicznego i prywtnego mienia.
https://www.welt.de/img/politik/deutschland/mobile198262263/9321625577-ci23x11-w1280/G20-Gipfel-Auseinandersetzungen.jpg
https://www.welt.de/img/politik/deutschland/mobile198261957/2821627667-ci23x11-w780/sichergestellteGegenstaendeLKA71.jpg
0
@Danny Gaucho kolekcjonerzy kosci.
6
@itmustbejoke R9 powiedzial fajna rzecz, ze ciezko w sumie porownywac pilkarzy z rozych epok, bo kazda miala swoje legendy i nalezy im sie podziw oraz szacunek.
Reszta to gdybanie.
2
Nowe ostrzezenie na tytoniu?
https://pbs.twimg.com/media/EJ99RA8X0AEJhWZ?format=jpg&name=900x900
4
@PatrykBarcelona Zlatan ma ogromne ego (czy tylko marketingowo to inna sprawa), ale nie jest glupi. Osmieszylby sie mowiac, ze jest lepszy od Messiego, a swoja droga chyba rzeczywiscie jest pod nieudawanym wrazeniem wyczynow Leo.
0
Rozwazania na temat bogactwa i brawurowa rola Davida Thewlisa.
Spojler.
0
@DaPi U mnie to samo.
0
@ściah Dla mnie taki zawodowiec, ale z ulicy (w pozytywnym znaczeniu). Nie wiem, czy wiesz, o co mi chodzi.
4
Romek Riquelme.
a tu kilka parad Schmeichela.
0
@kenneth99 Alez ja sie nie oburzam, tylko juz kolejny raz o to samo sie pytasz.
No to bardzo milo, ze mnie lubisz, jesli masz jakies pytanie kto, z kim, kiedy i po co, to zajmuje sie tym nasz detektyw @Kapitan hawk Ostrowski.
0
@Odesseiron Czyli musi zaplacic kare za zlamanie regulaminu.
0
@kenneth99 Nie, chociaz teraz widze, ze chyba jednak tak. To nie pierwszy raz, gdy mnie podszczypujesz w koncoweczke, wiec Twoja misja jest super.
0
@IronSanHybrid A jest zupelnie inny temat. Jesli cos komus wychodzi, to moze robic kilka rzeczy jednoczesnie ale czy mu wychodzi? Niech lepiej trenuje, a nie zostaje po meczu.
Jesli przyjmiemy zalozenie, ze ten slaby trener, ktory nie pasuje do Barcy (jak sie potocznie mowi) jest akceptowany przez pilkarzy - to wniosek jest jeden - musimy sie zastanowic nad profesjonalizmem naszych zawodniko - sa tam tylko dla kasy, nie znaja sie na pilce?
Valverde powinien odejsc po drugim sezonie.
@Odesseiron a to jest obowiazek?
Latwo jest po prostu zrzucic wszstko na Valdka. To nie jest , az takie proste.
Ta formula sie wyczrpala, ale i tak bez motywacji, bez polotu, bez checi wygralismy co nieco. Przypadek, czy slabosc innych? A te dobre mecze, to co, to nagle sie chcialo?
edit - formalnie to Valdek za wszystko odpowiada
1
@kenneth99 I co jeszcze masz ciekawego do powiedziena?
0
@kenneth99 To na Pan czy na Ty?
0
@IronSanHybrid Masz racje, po porazce trzeba sie konsolidowac i zrobic burze mozgow.