0

Najlepsze waszym zdaniem marki akumulatorkow AA i AAA?

0

@tristan87 To sie rozumie, polamania czegos tam w takim razie.
@Danny Gaucho (ja) nie przywiazuje wagi, tak niby - ale jednak przywiazuje - bo jednak kiedys pisalem np. o G.Weah i wspominalem, ze byl laureatem Zlotej Pilki.

27

@AmigoBlancos Mnie najbardziej zaskakuje.

18

Głupi jest plebiscyt ZP, ale jeśli wygra Leo to wtedy jest spoko :)

1

@Rewolucja123 nie mogę zbyt wiele na YT znaleźć, ale na pewno Mark isham z "never cry Wolf"



Vangelis (?) Maurice Jarre (?) rok niebezpiecznego życia


Oraz Vangelis Blade Runner Blues


No i jeszcze Autostopowicz

2

@AmigoBlancos Avatarem wcale się wkładasz kija w mrowicho ;)

2

@Danny Gaucho Mauro Silva , Donato

5

@Danny Gaucho Przez ten klub przewinęła się masa świetnych zawodnikow.
Mam Duzy sentyment do Deportivo.

0

@damianex10 Korwin też

0

@Danny Gaucho kung fu zabrakło w tej pigułce ;)

8

Komuna przeminela i o socjalizmie prawie zapomniano. Dopiero rzady Prawa i Sprawiedliwosci przypominaja niektorym ludziom, jak komicznym, a w zasadzie tragikomicznym ustrojem jest socjalizm.
Nagle mowi sie w sposob krytyczny o rozdawnictwie, o durnych rozporzadzeniach, o kolesiostwie i jawnym podsmiechiwaniu sie z wyborcy.
Pytanie - czy dzieje sie tak tylko dlatego, ze u wladzy jest znienawidzony Kaczynski i PiS - do ktorego nienawisc siega poludniowej sciany Lothse, a moze edukacja Konfederacji (ktora jest w koncu w mediach) skutkuje , czy po prostu nagle ludzie widza, ze idea oszczednego i gospodarnego panstwa, prostego, ale twardego prawa oraz to by nie kazdy askpekt naszego zycia byl przeregulowany aparatem biurokratycznym, sa po prostu czyms naturalnym i dobrym?

Czasem budzimy sie juz po fakcie - czyli z reka w nocniku.

1

@zadafcb ale jest zapierdziel?
Congratulations

0

@zadafcb i Jak?

0

@zadafcb Grasz w america football?

0

@NeroTFP A no nie skojarzylem. Przestalem ogladac, bo mnie nie wciagnal.
Uwazaj, bo mozesz bana wylapac za wspominanie o kims z banem.

0

@NeroTFP dlaczego?

0

@NeroTFP Mnie sie wydaje, ze gdyby oni wzeili sie za trening - to...
by sie szybciej wypaliliy, ale to tylko gdybanie.
Napastnik genialny, mistrz strzalu z pika.
A ta brameczka


0

Dawno tego faceta tu nie widzialem.
@Theodore_Bagwell
a przypomnial mi sie chyba ze wzgledu na post nizej.

0

@Spotles Jestem pod wrazeniem Misesa, ale nie mam sily sie rozpisywac ;)

0

@RichardWinters Swietna komedia, ostatnio tez ktos przypominal te genialna scene negocjacji z NAgiej Broni.


11

Jeden z najbardziej butnych pilkarzy, ego nie mniejsze niz u Zlatana czy boskigo Diego, do tego len - nie lubil trenigow. Imprezy, dziewczynki i bramki to uwielbial.
Genialny napascior, no i gral u nas.


1

@bixmix To przyjemnosci.

14

Dobra, jeszcze jeden mem, tym razem Korwin fanboy.
https://pbs.twimg.com/media/EKP9nmtX0AAht-5?format=jpg&name=small

0

@MesQueUnClub_87 Zaciekawiles.

2

Jesli ktos nie widzial, to za pare minut - must watch!.
Obsypany deszczem nagród debiut Alejandro Gonzáleza Iñárritu. Zbiorowy portret mieszkańców peryferii miasta Meksyk nakreślony na kanwie trzech opowieści o miłości. Brutalnie szczerze, ale i mądrze: Amores Perros / Amores perros (2000) - PN 22:40 Paramount Channel

1

@Hushovt Facet, nie przy stole ;)

1

@Esio Gram w teniola i leza mi sporty "paletkowe", zbieralem sie od lat na tego sklosza, ale sie nie wybralem. Podobono jest niezly odlot.
Moze @JimMorrisonFCB

8

0

@Kamiloza91 Podobno "Firefly" sie Tobie spodoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?