Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsze waszym zdaniem marki akumulatorkow AA i AAA?
0
@tristan87 To sie rozumie, polamania czegos tam w takim razie.
@Danny Gaucho (ja) nie przywiazuje wagi, tak niby - ale jednak przywiazuje - bo jednak kiedys pisalem np. o G.Weah i wspominalem, ze byl laureatem Zlotej Pilki.
27
@AmigoBlancos Mnie najbardziej zaskakuje.
18
Głupi jest plebiscyt ZP, ale jeśli wygra Leo to wtedy jest spoko :)
1
@Rewolucja123 nie mogę zbyt wiele na YT znaleźć, ale na pewno Mark isham z "never cry Wolf"
Vangelis (?) Maurice Jarre (?) rok niebezpiecznego życia
Oraz Vangelis Blade Runner Blues
No i jeszcze Autostopowicz
2
@AmigoBlancos Avatarem wcale się wkładasz kija w mrowicho ;)
2
@Danny Gaucho Mauro Silva , Donato
5
@Danny Gaucho Przez ten klub przewinęła się masa świetnych zawodnikow.
Mam Duzy sentyment do Deportivo.
0
@damianex10 Korwin też
0
@Danny Gaucho kung fu zabrakło w tej pigułce ;)
8
Komuna przeminela i o socjalizmie prawie zapomniano. Dopiero rzady Prawa i Sprawiedliwosci przypominaja niektorym ludziom, jak komicznym, a w zasadzie tragikomicznym ustrojem jest socjalizm.
Nagle mowi sie w sposob krytyczny o rozdawnictwie, o durnych rozporzadzeniach, o kolesiostwie i jawnym podsmiechiwaniu sie z wyborcy.
Pytanie - czy dzieje sie tak tylko dlatego, ze u wladzy jest znienawidzony Kaczynski i PiS - do ktorego nienawisc siega poludniowej sciany Lothse, a moze edukacja Konfederacji (ktora jest w koncu w mediach) skutkuje , czy po prostu nagle ludzie widza, ze idea oszczednego i gospodarnego panstwa, prostego, ale twardego prawa oraz to by nie kazdy askpekt naszego zycia byl przeregulowany aparatem biurokratycznym, sa po prostu czyms naturalnym i dobrym?
Czasem budzimy sie juz po fakcie - czyli z reka w nocniku.
1
@zadafcb ale jest zapierdziel?
Congratulations
0
@zadafcb i Jak?
0
@zadafcb Grasz w america football?
0
@NeroTFP A no nie skojarzylem. Przestalem ogladac, bo mnie nie wciagnal.
Uwazaj, bo mozesz bana wylapac za wspominanie o kims z banem.
0
@NeroTFP dlaczego?
0
@NeroTFP Mnie sie wydaje, ze gdyby oni wzeili sie za trening - to...
by sie szybciej wypaliliy, ale to tylko gdybanie.
Napastnik genialny, mistrz strzalu z pika.
A ta brameczka
0
Dawno tego faceta tu nie widzialem.
@Theodore_Bagwell
a przypomnial mi sie chyba ze wzgledu na post nizej.
1
@DaPi Pamietam go z jednego odcinka Star Trek Voyager.
https://i.pinimg.com/originals/a4/0d/ee/a40dee7ced3c0229fb46e2ad8242c446.jpg
https://i.pinimg.com/736x/36/7b/a0/367ba0ae03790157b68b63746cfd7dbd.jpg
https://peopledotcom.files.wordpress.com/2016/08/the-rock-1024-1.jpg?w=1024
0
@Spotles Jestem pod wrazeniem Misesa, ale nie mam sily sie rozpisywac ;)
0
@RichardWinters Swietna komedia, ostatnio tez ktos przypominal te genialna scene negocjacji z NAgiej Broni.
11
Jeden z najbardziej butnych pilkarzy, ego nie mniejsze niz u Zlatana czy boskigo Diego, do tego len - nie lubil trenigow. Imprezy, dziewczynki i bramki to uwielbial.
Genialny napascior, no i gral u nas.
1
@bixmix To przyjemnosci.
14
Dobra, jeszcze jeden mem, tym razem Korwin fanboy.
https://pbs.twimg.com/media/EKP9nmtX0AAht-5?format=jpg&name=small
0
@MesQueUnClub_87 Zaciekawiles.
2
Jesli ktos nie widzial, to za pare minut - must watch!.
Obsypany deszczem nagród debiut Alejandro Gonzáleza Iñárritu. Zbiorowy portret mieszkańców peryferii miasta Meksyk nakreślony na kanwie trzech opowieści o miłości. Brutalnie szczerze, ale i mądrze: Amores Perros / Amores perros (2000) - PN 22:40 Paramount Channel
1
@Hushovt Facet, nie przy stole ;)
1
@Esio Gram w teniola i leza mi sporty "paletkowe", zbieralem sie od lat na tego sklosza, ale sie nie wybralem. Podobono jest niezly odlot.
Moze @JimMorrisonFCB
8
Konfederacja - mem.
https://pbs.twimg.com/media/EKPbIQjX0AIW1vO?format=jpg&name=medium
0
@Kamiloza91 Podobno "Firefly" sie Tobie spodoba.