Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy a na kawę i herbatę u nas jaki szał ... banany.
6
Kilka ujęć sawanny, które zostały nagrane dronem
1
@ZielonySzparag Waits poniekąd inspirował się Beefheartem - zresztą chyba nie ma muzyka , który nie uległby urokowi kapitana .
Kumpel z ławki szkolnej Zappy - popełnili razem kilka perełek .
2
Jeśli lubicie Toma Waitsa , to pewnie chętnie słuchacie też Kapitana Beefhearta.
0
@Persyfl znowu mi wmawiasz , że coś probuje zrównać .
Ale Ty momentami męczący jesteś .
2
Jutro Czarny Pio Pio Pio...
0
@Persyfl tak, dla niektórych może być krzywdzacy - co wcześniej napisalem - tak samo jak dla wielu księży jest krzywdzacy slogan - pedofilski kościół
0
@Persyfl dlatego napisałem cos , byś tej tyrady nie wstawiał - ale i tak wstawiles.
Można się śpierac - czy jest to przemysl - Moim zdaniem nie , ale zjawisko duże .
Polscy kradna ? Nie jest to tylko polska cecha..
3
Dla tych , ktorzy zdecydują się oddać jedynie słuszny głos w ramblowej ZP , mam świetne kupony rabatowe na priv , po głosowaniui ogłoszeniu wynikówi oczywiście ;)
#501plusZielonychherbow
0
@8stoichkov8 To ogolnie jest ciekawy problem. Jak postrzegac dzielo artysty, o ktorym dowiedzielismy sie (dawno, czy jakis czas temu), ze jest zwyrodnialcem. Pewnie niektrorzy z obrzydzenia nie obejrza juz zadnego dziela, a inni beda oddzielali artyste od jego produktu.
Zalezy tez kiedy sie o takim czym dowiedzielismy (przed czy po) i jak bardzo z danym utworem bylismi zwiazani.
Przeciez nawt gdyby Hitler byl wybitnym rezyserem, to wiekszosc Polakow jego filmow nie chciala ogladac. A Messi? gdyb nagle wyszlo, ze jest pedofilem? - no taki ekstremalny przyklad.
Inny temat jest taki, ze przeciez pedofilem nie jest sie raz - to chyba towarzyszy przez cale zycie.
Duzo pytan, mniej odopowiedzi.
@Persyfl sa przeciez ciagle proby wyludzania wszelakiego rozdaju ubiezpieczen - taka jest natura niekotrych ludzi, okazja czyni zlodzieja. Ale tak, jak napisalme - to bardzo ogolknikowe podjescie i można się spierać o słowo "przemysł"
0
@Persyfl a co ja mam z tym wspólnego czy chcesz mi jakąś niekonsekwencje zarzucić ? Na pewno u każdego się znajdzie. Nominacje dostałem, a już mnie wywolujesz do tablicy :)
Są ludzie pokrzywdzeni i tym należy współczuć niezależnie od tego kim był oprawca oraz tacy , którym się nagle wydaje, że coś tam kiedyś było -bo wiedzą , że mogą Się na tym wzbogacić .
NIE Stawiam na równi tych zjawisk - ale mamy np w Niemczech grupę osób , która na każdą niedogodnosc niemieckiego urzędnika czy obywatela reaguje słowem - nazi. Co to za grupa , na pewno wiesz .
Każdą sprawa jest indywidualna - ale mozna przecież używać sformułowania
"Pedofila w kościele " czy " przemysł wymuszania odszkodowań "
0
@Danny Gaucho a takiego Golazo strzelali w finale PZP z Arsenalem
3
@itmustbejoke to cała BVB taka wczoraj Messim zahipnotyzowana .
Swoją drogą , to jest Imponujące, że właśnie zawodowcy tak potrafią zachwycić się Messim.
0
@mateuszdabski ;) .
0
@Fawrf Cieszyli sie z jego kontuzji?
2
Taka ciekawostka ala @ViscaBarca123
Amine Gouiri played 45 minutes this afternoon in Youth League against the U19 Zenith, and returned a few hours later in Champions League with Lyon! (lost both games)
https://preview.redd.it/5r8px90s2b141.png?width=960&crop=smart&auto=webp&s=52e308d7e4135283bbbe44cda88ff0bd9f5c5170
0
Javier Bardem w studiu?
2
@Janiama Masz osobisty stosunek, to zrozumiale, ale Jacek troche nudzil, Poza tym, byl raczej zdzwiniony, ze Barca ma tyle punktow w tej grupie - jedynie w tym meczu mu sie podobali.
0
@neymarjr_143 Nie no co Ty, no chyba, ze @Janiama ma jakis nudny tembr glosu , to moze nie, ale gorzej od nich nie mozna wypasc.
0
@Hushovt To swoja droga.
6
Pisze calkiem serio - wolalbym posluchac w studiu @Janiama niz Wichniarka, Engela czy innego Dziekanowskiego.
0
ale BVB pogralo
0
Ale De Jong wyszedl z opresji.
0
Hummels sylwetka typowego oldboya.
4
wow, ale to pomiescil, duzo miejsca nie mial.
0
No szkoda, ze to nie weszlo.
0
Ten Wigel to rzeczywiscie nowy Busi ;)
1
Z Legnica ?
2
Co ten Messi. -
0
klątwa Vermaelena.