Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Kabaret .
1
Ale klimacik, cos miedzy stadionem a Wladca Pierscieni.
Schmood? A really big mood.
https://x.com/i/status/1198857368920055808
ps. moze ma ktos lepsza jakosc, bez tego wiatru?
2
Fox zawiesze wspolprace z Marco Van Bastenem, po tym jak ten uzyl slow "Sieg Heil" w stosunku do trenera Heraclesa.
1
Ekologiczna folia.
https://pbs.twimg.com/media/EKPJmopWwAA3hsa?format=jpg&name=small
4
Szeryf to jest szeryf.
1
Gianfranco Zola, Ulica Polska, Soho, Londyn.
https://pbs.twimg.com/media/EKPMolfWoAEE4ye?format=jpg&name=medium
2
Bitwa muzyczna!
http://demos.grenadeco.com/mrv/wp-content/uploads/2018/05/HO5A9141.jpg
"The Grand Wazoo" jest płytą w zasadzie instrumentalną, a tych, co chcą zgłębić przesłanie tej płyty odsyłam do libretta autorstwa Franka Zappy wydrukowanego na kopercie płyty. Tam znajdą fantastyczną opowieść o bitwie muzycznej pomiędzy cesarzem funku, Cletusem Awreetus-Awrightusem a Mediocriatesem z Pedestrium.
Big band jazzowy prowadzony przez Franka Zappę, to brzmi intrygująco i niewiarygodnie dla osób, które niezbyt wnikliwie znają twórczość tego artysty.
Cala album jest wybitny, ale jak wiekszosc takich perelek nie wchodzi tak od razu za pierwszym razem. Do swietej jazzujacej trojcy Zappy naleza rowniez plyty "Waka/Jawaka" i "Hot Rats".
"The Grand Wazoo"
"Eat that Question"
"Blessed Relief"
1
@Kapitan hawk no to chlup w ten "gupi" dziob. :)
1
@Rysiu masz linksa?
0
@michal26 #delPotroTeam :)
1
@sebo939 @Nano22 Lisa Gerrard.
10
@TR3YWAY Piekny uczuc!
0
@Ogorinho1974 o wlasnie, dobre slowo.
6
Federer masuje pileczki? Nieee, to nie pasuje. Po prostu sobie je tak dziubie, pyka.
v
0
David Shayer - niegdys gruba ryba u Appla, zdradza dlaczego aktualizacje systemow od "Japka" sa coraz gorsze i tak naladowane bledami
https://tidbits.com/2019/10/21/six-reasons-why-ios-13-and-catalina-are-so-buggy/
0
@MarioVeB! lo panie
0
@Kapitan hawk hehe
1
@Kapitan hawk Kiedys zapodawalem taniec brzucha do Sepulutry , ktory autamtico kojarzyl sie z @Ratamahatta
1
@Kapitan hawk tu mam dobry misheard - "5 minutes Stallone" - jednik, ktorzy mi przychodza na mysl to @stallion93 albo @Skaramuczi
1
@Kapitan hawk Hehe, misheard lyrics ;)
Mozna godzinami ogladac.
2
@kubix05 https://mobile.twitter.com/lata8290/status/1198666856296591361/photo/1
0
Niedobrze. Juz mi sie nawet utwory kojarza z uzytkownikami la Ramblii.
Keith Jarrett "Encore A-B-C" @Encore
https://www.deezer.com/en/track/17897765
na YT tylko dla premium
0
@kubix05 a Ty nie przeoczyles dzis jednego postu, ktory nosil tytul: "pamietacie ekipe?"
1
@Rewolucja123 Tak. Jest tez oczywiscie Sziiiiiiiiraa
7
Miedzy innymi Zinedine Zidane, Ronaldo, Romario. Transfery 1996 roku.
https://pbs.twimg.com/media/EKFgB_1XUAA26HZ?format=jpg&name=900x900
0
@sebasek99 ups
0
@sebasek99 Wielki Trzynasty Nikodem Dyzma.
ps. uwazaj z mowieniem o sobie w trzeciej osobie - to bywa niebezpieczne (patrz przyklady)
2
@koksik2700 Tak, pewnie tak mowiono i wlasnie jest pytanie, kiedy zblizmy sie do granic ludzkich mozliwosci w wielu dyscyplinach, bo chyba granice sa?
2
Ogolnie nie ogladam Eurowizji, uwazam ten konkurs za pozbawiony sensu i strate czasu. Zyjemy jednak w swiecie globalnych mediow i bylbym hipokryta, gdyby udawal, ze nie wiem co to jest.
Znam nawet kilka piosenek tam wykonywanch i uwazam, ze najfajniejszym utworem, ktory powinien zdobywac nagrode honorwa rok w rok jest kawalek, "Sama" w wykonaniu Justny Steczkowskiej.
2
@Kamilos84 Wykluczaja Eurowizje, tak jak wykluczali Konfe. Prywaciarze, to moga ;), nie maja misji.
Taka wazna ta Eurowizja?