Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Messi znowu wywiera wplyw na arbitrow.
#thiagoSliwa
0
A Messi co, sprawdzal, czy komorka mu wibruje?
0
@Katalonbar Czarna .
0
Lewandowski's remarkable goal scoring makes him the world's greatest No. 9
https://www.espn.com/soccer/german-bundesliga/story/3995188/lewandowskis-remarkable-goal-scoring-makes-him-the-worlds-greatest-no-9
Po anglicku brzmi jeszcze bardziej prestizowo.
0
@tristan87 gole baby?
2
Podrzuci ktos priva na link?
2
@ZielonySzparag this guy ;)
Jimi - geniusz. Gdy Miles Davis ulsyszal jak on gra , chodzil jak oblakany i powtarrzal - machine gun, machine gun, machine gun
2
@kubix05 Czas zapiernicza. Taki np. Samuel L. Jackson ma juz 70 lat!
1
@8Iniestazo8 i Narcos ;)
0
@student97r mimo wielkich pieniędzy i naukowego podejścia , regres NBA ?
1
@krzychu1526 Daddario - scena w True Detective - i Like ;)
0
@student97r no popatrz - czyli nie kazda dyscyplina ewoluuje?
1
Tym razem u J. Kordowicza w "El Studiu"gościła muzyka Polarisa (Jakub Kmieć) z Łodzi.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2411061,Studio-el-muzyki-26-listopada-godz-2205">https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2411061,Studio-el-muzyki-26-listopada-godz-2205
3
To teraz taka moda jest, ze przy nazwisku Lewandowski, pisze sie nazwisko - Suarez?
8
@Janiama Tylko w czasch Pelego by nie podolal. Tam byl wszechobecny gluten.
0
@Damianoox @Misanthrope Dwoch rewelacyjnych graczy, jeden w zyciowej.
0
Real, gdy jest w formie tak gra. Szybko, poniekad na skroty, duzo strzela, laga, klepa, wrzuta, klepa, moze sie to podobac, przypomina troche pilke z wysp.
5
@Veb1233 Potwora z nich zrobil.
0
@rademenes Lewy legenda, Suarez legenda.
0
Ja cie krece, ale ekipa w tym studiu Polsatu...
2
Ney zapoczątkował te bramkową akcje
11
Dybalski juz sie przed golem podsmiechiwal.
https://streamja.com/q9qG
0
Casemiro taki trochę bardziej bezczelny Rafa Nadal z twarzy.
0
@tbas dokladnie ;)
1
@ViscaBarca123 @IronSanHybrid @LuisSalvano Cos jak ten z Breaking Bad tzn BCS.
2
@KamQiX Tez wlasnie o nich slyszalem, ze dobre, a druga rzecz jaka obila mi sie o uszy, to ze akumulatorki Z Ikei- Ladda czy jakos tak -sa prod. w fabrce Eneloop i maja jakosc Eneloop Pro - czyli troche gorsze, ale jednak.
0
@Kajtek77 @ForcaMilosz nie nie Panowie - to Wy musicie jemu zaplacic.
0
@Danny Gaucho @Danny Gaucho
0
Pytanie na gdybanie . Gdyby wasze pieniazki mogly sprawic, ze Valdek odejdzie, to ile maxymalnie za to byscie zaplacili?
0
@KamQiX Tam jakis kociol byl chyba - SAnyo --- Panasocnic -- - rozne generacje itd?