Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas Gdzie ogladasz?
3
River wychodzi na prowadzenie.
https://streamja.com/W5oG
0
@ksobi no wlasnie chyb nie
0
Kto oglada Copa Libertadores?
2
Vamos Ramos.
https://streamja.com/JmNX
0
@Persyfl dobre, ja sie poddaje.
0
@Persyfl W poprzedniej wypowiedzi pisales , cos w tym stylu - "jak Wy mozecie, bronic takiego chama, czy Wy wiecie, jak sie czuje dziecko... itd" -- to jest wlasnie patetyczne wmawianie w brzuch.
Jest tu kilka osob , ktore dyskutuja dla samego dyskutowania, gdzie na pierwszy plan wylania sie wlasne ego , a nie meritum sprawy.
Przeciez mozna miec rozne zdanie prawda? Ty to inaczej widzisz, ja inaczej - sad widzi to jak Ty.
A tej pani tez Ci zal? NIe byla gwalcona tylko tak lekko ten pan jej cos powiedzial? Pewnie nie jest Ci zal, bo jest z innej opcji (no i ja teraz wmawiam Tobie dzieciaka w brzuch)
0
@Persyfl pedał - to tylo nazwa , czarnuch itd?
Pawłowicz jest zbyt emocjonana , by być w Trybunale - Ty masz coś z niej - tylko inna opcja polityczna .
Ewidentnie nie lubisz gościa od tego się zaczyna .
Ja mam do niego różnicowany stosunek
I nie porownuje molestowanie do innych rzeczy
0
@Persyfl Ustalamy fakty - stary oblech. Serio mam czytac dalej?
Ja po prostu zupelnie inaczej interpretuje jego wypowiedz - nie zgadzam sie z nia do konca, moim zdaniem niepotrzebnie w ogole poruszal ten temat. Jestem czlowiekiem o wiele bardziej empetycznym niz Michalkiewicz, ale nie lubie tez nadetego, patetycznego tonu.
Liczylem na to, ze nie bedziesz taki emocjonaly i zobaczysz druga strone medalu, ale jednak chesz sie potwierdzenia swoich opinii. Spoko.
Symetryzmu nikt nie uprawia, jesli juz to probujesz mi wmowic dziecko w brzuch, ze nie mam empatii w stosunku do ofiary.
Bez sensu rozmowa, jak wiekszosc zreszta z Toba - no moze oprocz muzyki.
3
Tytul pasujacy do naszej gry? No moze troche przesadzony.
"The torture never stops" FZ
0
Kolejny dzien w robocie odbebniony, sa 3 punkty.
8
To jest mecz towarzyski?
1
@kerouac Cos mowili, ze w styczniu zedpol odpali ;)
1
"tego dzis brakuje Barcelonie" - czesto sie to ostatnio slyszy.
1
@Cariones Skoncentrowany na projekcie Puchar Piketa
0
ale to teraz polecialo... rogalik
0
@player+ Final CL, Flamego vs River tez u Was?
1
@VamosRakieta chyba te babki tanczace ;)
0
#TeamRiver czy #TeamFlamengo dzis wieczorem?
0
@Gaucho Na poczaku marca? ufff, troche dlugo
2
Zmarl aktor Michael John Pollard, niezapomniany z filmu....
https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/ttN42ZNzKTz2MmuDPHwgtQ--~A/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjtzbT0xO3c9ODAw/https://media.zenfs.com/en/people_218/8d2011db69b3af2479c985571f5ebe75
17
Dzisiejszy poranek na Połoninie Caryńskiej, fot. Fb-Bieszczady360.
https://pbs.twimg.com/media/EKAnbnIX0AYYXgA?format=jpg&name=medium
0
@IronSanHybrid moim zdaniem szczegolow nie wylapales i nie odniosles sie do mojego pytania. Zostawmy temat.
0
@IronSanHybrid hmmm, chyba nie ogladales w calosci albo przewijales.
0
@IronSanHybrid A gdzie sad podaje te wersje zdarzen?
A jesli mowisz o kulturze i dobrym wychowaniu, to co powiesz o oszczerstwch tej pani na jego temat (dom)?
ps. co do samego tematu i empatii - to tutaj ja tez uwazam, ze nieptorzebnie w ogole to komentowal, ale kazdy ma inny stopien empatii i ironii, rowniez w interpretacji. Ja tego , az tak zle nie oceniam jak Ty - ale wiecjej go slucham, wiem lepiej potrafie wyczuc kiedy nas prowokuje, a kiedy nie. Tzw niewyparzony jezyk mial zawsze - ale wielu ludzi go ma i nie sa karani.
0
@IronSanHybrid Obejrzales filmik?
1
@Persyfl @IronSanHybrid rozmawialisym tutaj o domniemanym ujawnieniu przez Michalkiewicza danych osobowych dziewczyny molestowanej kiedys przez ksiedza.
@Persyfl wiem, ze ten redaktor nie jest z Twojej bajki wiec latwiej rzuca sie pewne hasla i oskazenia nie majac pewnego obrazu (fakt, ze pelnego nigdy nie bedziemy posiadali).
W sumie nawet nie dziwie sie, ze tak na niego najechales - bo zyjemy w swiecie krotkich i czasem nie potwierdzonych informacji.
Zgodzilismy sie w sumie w jednym punkcie, ze pan Stanislaw nie byl moze bardzo empatyczny w swojej wypowiedzi, w szczegolach i interpretacji juz sie roznilismy.
Jesli chcecie, to tutaj jest material (ok 40 min, ale nie warto przewijac), w ktorym sam Michalkiewicz opisuje cala sytuacje, jak przypadkowo sie dowiedzial, ze toczylo sie postepowanie zaoczna, a komornik wszedl mu na konta. Ok 15 minuty mowi tez o tym, jak widzi sprawe molestowania.
Jak to czsto bywa nie wszystko jest takie czarno - biale (na pewno o tym wiecie). Warto posluchac.
0
@lucas/catalan Lepiej znac ;)
0
@lucas/catalan niestety
0
@lucas/catalan witam, kto tym razem w avatarze?