0

@Mow_mi_Douglas Gdzie ogladasz?

3

River wychodzi na prowadzenie.
https://streamja.com/W5oG

0

@ksobi no wlasnie chyb nie

0

Kto oglada Copa Libertadores?

2

0

@Persyfl dobre, ja sie poddaje.

0

@Persyfl W poprzedniej wypowiedzi pisales , cos w tym stylu - "jak Wy mozecie, bronic takiego chama, czy Wy wiecie, jak sie czuje dziecko... itd" -- to jest wlasnie patetyczne wmawianie w brzuch.
Jest tu kilka osob , ktore dyskutuja dla samego dyskutowania, gdzie na pierwszy plan wylania sie wlasne ego , a nie meritum sprawy.
Przeciez mozna miec rozne zdanie prawda? Ty to inaczej widzisz, ja inaczej - sad widzi to jak Ty.
A tej pani tez Ci zal? NIe byla gwalcona tylko tak lekko ten pan jej cos powiedzial? Pewnie nie jest Ci zal, bo jest z innej opcji (no i ja teraz wmawiam Tobie dzieciaka w brzuch)


0

@Persyfl pedał - to tylo nazwa , czarnuch itd?
Pawłowicz jest zbyt emocjonana , by być w Trybunale - Ty masz coś z niej - tylko inna opcja polityczna .
Ewidentnie nie lubisz gościa od tego się zaczyna .
Ja mam do niego różnicowany stosunek
I nie porownuje molestowanie do innych rzeczy

0

@Persyfl Ustalamy fakty - stary oblech. Serio mam czytac dalej?
Ja po prostu zupelnie inaczej interpretuje jego wypowiedz - nie zgadzam sie z nia do konca, moim zdaniem niepotrzebnie w ogole poruszal ten temat. Jestem czlowiekiem o wiele bardziej empetycznym niz Michalkiewicz, ale nie lubie tez nadetego, patetycznego tonu.
Liczylem na to, ze nie bedziesz taki emocjonaly i zobaczysz druga strone medalu, ale jednak chesz sie potwierdzenia swoich opinii. Spoko.
Symetryzmu nikt nie uprawia, jesli juz to probujesz mi wmowic dziecko w brzuch, ze nie mam empatii w stosunku do ofiary.
Bez sensu rozmowa, jak wiekszosc zreszta z Toba - no moze oprocz muzyki.


3

Tytul pasujacy do naszej gry? No moze troche przesadzony.
"The torture never stops" FZ


0

Kolejny dzien w robocie odbebniony, sa 3 punkty.

8

To jest mecz towarzyski?

1

@kerouac Cos mowili, ze w styczniu zedpol odpali ;)

1

"tego dzis brakuje Barcelonie" - czesto sie to ostatnio slyszy.

1

@Cariones Skoncentrowany na projekcie Puchar Piketa

0

ale to teraz polecialo... rogalik

0

@player+ Final CL, Flamego vs River tez u Was?

1

@VamosRakieta chyba te babki tanczace ;)

0

#TeamRiver czy #TeamFlamengo dzis wieczorem?

0

@Gaucho Na poczaku marca? ufff, troche dlugo

17

Dzisiejszy poranek na Połoninie Caryńskiej, fot. Fb-Bieszczady360.
https://pbs.twimg.com/media/EKAnbnIX0AYYXgA?format=jpg&name=medium

0

@IronSanHybrid moim zdaniem szczegolow nie wylapales i nie odniosles sie do mojego pytania. Zostawmy temat.

0

@IronSanHybrid hmmm, chyba nie ogladales w calosci albo przewijales.

0

@IronSanHybrid A gdzie sad podaje te wersje zdarzen?
A jesli mowisz o kulturze i dobrym wychowaniu, to co powiesz o oszczerstwch tej pani na jego temat (dom)?

ps. co do samego tematu i empatii - to tutaj ja tez uwazam, ze nieptorzebnie w ogole to komentowal, ale kazdy ma inny stopien empatii i ironii, rowniez w interpretacji. Ja tego , az tak zle nie oceniam jak Ty - ale wiecjej go slucham, wiem lepiej potrafie wyczuc kiedy nas prowokuje, a kiedy nie. Tzw niewyparzony jezyk mial zawsze - ale wielu ludzi go ma i nie sa karani.

0

@IronSanHybrid Obejrzales filmik?

1

@Persyfl @IronSanHybrid rozmawialisym tutaj o domniemanym ujawnieniu przez Michalkiewicza danych osobowych dziewczyny molestowanej kiedys przez ksiedza.
@Persyfl wiem, ze ten redaktor nie jest z Twojej bajki wiec latwiej rzuca sie pewne hasla i oskazenia nie majac pewnego obrazu (fakt, ze pelnego nigdy nie bedziemy posiadali).
W sumie nawet nie dziwie sie, ze tak na niego najechales - bo zyjemy w swiecie krotkich i czasem nie potwierdzonych informacji.
Zgodzilismy sie w sumie w jednym punkcie, ze pan Stanislaw nie byl moze bardzo empatyczny w swojej wypowiedzi, w szczegolach i interpretacji juz sie roznilismy.
Jesli chcecie, to tutaj jest material (ok 40 min, ale nie warto przewijac), w ktorym sam Michalkiewicz opisuje cala sytuacje, jak przypadkowo sie dowiedzial, ze toczylo sie postepowanie zaoczna, a komornik wszedl mu na konta. Ok 15 minuty mowi tez o tym, jak widzi sprawe molestowania.
Jak to czsto bywa nie wszystko jest takie czarno - biale (na pewno o tym wiecie). Warto posluchac.


0

@lucas/catalan Lepiej znac ;)

0

@lucas/catalan niestety

0

@lucas/catalan witam, kto tym razem w avatarze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?