0

@Ratamahatta ten czarno-biały? Na liście , jeśli tak

0

"Rób co należy" na TVP kultura
Klasyk o napięciach na tle rasowym w Nowym Yorku. Spike Lee i "Gustavo Fring" oraz paru innych wybitnych aktorów

0

@Persyfl widocznie prościej muszė Tobie wytłumaczyć (złośliwośc). - ale nie chce mi się, bo i po co- zdania w życiu nie zmienisz , stawiam dom .
Nie zalapales - trudno .
Przynajmniej potwierdziles jedno z moich przypuszczeń, zgadniesz które?
Nie Chełpie się niezroumieniem - nadinterpretacja z Twojej strony.

0

@Persyfl nie zajrzyliscie nie ma tu co owijać w bawelne, ale to wina nadawcy , tak po prostu jest .
Skoro słowo pretensjonalnosc tobie wiele tłumaczy , to zazdroszczę takich zdolności .
Fajnie zboczyles z tematu .

0

@Persyfl przede wszystkim to nie zajarzyliscie , o czym tak naprawdę pisałem . No ale , można się uprzec, że to moja wina.

Ps Pretensjonalne ? Chyba coś pokrecies.

0

@Persyfl tak, najwidoczniej. Może nieomylności co do jedynie słusznej linii mnie zmyliła .

0

@sebasek99 Na szczerość też nie można liczyć

1

@sebasek99 tak mają lewicowi intelektualnisci - nie ważny jest temat (jest na drugim planie ) , tylko agresywna chec przekonaia do swojej racji - są bliżej nauki i mają frajdę z mobingu ciemnogródu.
Zabijając dziecko z downem, ocieramy się przecież o eugenikę.

1

@sebasek99 tłumaczysz się czy poczułeś się wywołany do tablicy? mi nie musisz Tego tłumaczyć - napisałem przecież , że to wrażenie :)

0

@karci0 no ale byłoby idealnie , samo zdrowi, podobnie myślący, blondyni ?
Zbudujmy Nowy , wspaniały świat

2

Czytając niektóre dyskusje, np. o tzw. aborcji, można odnieść wrażenie, że zwolennicy aborcji z miłą chęcią abortowaliby swoich oponentów w dyskusji.
Dobrze, że to tylko wrażenie.

1

@BarcaInfo będzie wypatrywanie, czy już się za tylnią część uda złapał ;)

0

@Bamek94 oo to muszę zobaczyć skoro tak polecasz , lsoszy od Pitbull czy Glina?

6

@Grzesior667 La rambla - Polska w pigułce , dyskusje na poziomie programu Studio Polska :)

0

@Bamek94 dobry film?

3

Aktorka Agnieszka Wagner, ale to była kiedyś szprycha.

1

@Barty nie za szybko oceniasz ?
Ja mam Ajfona, mam też Androida i Windows phone. Po prostu uważam , że to wmawianie przewagi , to uzasadnianie sobie samemu wysokiej ceny na siłę.
Do końca chyba nie przeczytałeś o czym pisałem. Nie napisałem , że to są źle telefony. Apple to inny Apple niż ten po pierwszym kryzysie .

1

@olej3012 stosunek do ceny jest w Apple po prostu zabawny .

1

@olej3012 przewagę , ale w czym? Chyba tylko stabilność?

Czasy 6s tu już trochę prehistoria ... No i miałeś porównanie tylko z jednym tekefonen

0

@Kamiloza91 jeden z ulubionych zespołów tamtej sceny. Świetne płyty, więc większość utworow ulubiona- jeśli do tego dodany zespół Mad Season - jest bajecznie.
Ostatnio wrzucałem Head Creeps .
Killer is me, Frogs.
Nieoficjalnie- to co wrzuciłeś , to najlepsza unplugged w historii

1

@olej3012 zależy na co człowiek chce narzekac.
Czy znajyziemy tańszy telefon w podobnej specyfikacji?
Czy iPhone jest innowacją?
Czy ma dziwne ograniczenia typu NFC, bluetooth.
Niedawno Apple dawał do najdroższych telefonów, najtańsza ładowarkę.
No i jaką przewagę mają jeszcze te telefony nad konkurencją? Mi przychodzi do głowy tylko to, że wolniej się starzeją.

7

@krzychu1526 ten film pokazuje wiele, jak wiele jest jeszcze nieodkryte i być może język i nauka , do której jesteś przyzwyczajony są granicami naszego świata
Arrival (nowy początek) też mi się podobał

4

1

@marcin000019 mało go chyba wv takich akcjach oglądałeś - prawie zawsze robił to, na co liczyli . W sumie ciężko uwierzyć, ale tak było

1

@marcin000019 po prostu dobor gości i tematów daje często do myślenia

1

@barcelonaLM oni tylko na takie miny Korwina wrzucają, jeśli jest zapraszamy

0

@Ratamahatta jeśli chodzi o oddanie rzeczywistości to Pitbull nie ma sobie równych . Niby podobne , ale bardzo różne seriale , w obydwu swietna muzyka

0

@Ratamahatta Glina świetny, chociaż dla mnie ustępuje jednak miejsca Pitbullowi.

0

@Lola120 trochę musisz się stresować, to wręcz niezbędne. Dasz radę

0

@Janiama kibice też byli podzieleni, co do tego czy Loew ma zostać chodziło mi o to, że my jako kibice Barcy naturalnie będziemy się skłaniać ku Matsowi. W Niemczech już nie jest to tak oczywiste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?