Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta ten czarno-biały? Na liście , jeśli tak
0
"Rób co należy" na TVP kultura
Klasyk o napięciach na tle rasowym w Nowym Yorku. Spike Lee i "Gustavo Fring" oraz paru innych wybitnych aktorów
0
@Persyfl widocznie prościej muszė Tobie wytłumaczyć (złośliwośc). - ale nie chce mi się, bo i po co- zdania w życiu nie zmienisz , stawiam dom .
Nie zalapales - trudno .
Przynajmniej potwierdziles jedno z moich przypuszczeń, zgadniesz które?
Nie Chełpie się niezroumieniem - nadinterpretacja z Twojej strony.
0
@Persyfl nie zajrzyliscie nie ma tu co owijać w bawelne, ale to wina nadawcy , tak po prostu jest .
Skoro słowo pretensjonalnosc tobie wiele tłumaczy , to zazdroszczę takich zdolności .
Fajnie zboczyles z tematu .
0
@Persyfl przede wszystkim to nie zajarzyliscie , o czym tak naprawdę pisałem . No ale , można się uprzec, że to moja wina.
Ps Pretensjonalne ? Chyba coś pokrecies.
0
@Persyfl tak, najwidoczniej. Może nieomylności co do jedynie słusznej linii mnie zmyliła .
0
@sebasek99 Na szczerość też nie można liczyć
1
@sebasek99 tak mają lewicowi intelektualnisci - nie ważny jest temat (jest na drugim planie ) , tylko agresywna chec przekonaia do swojej racji - są bliżej nauki i mają frajdę z mobingu ciemnogródu.
Zabijając dziecko z downem, ocieramy się przecież o eugenikę.
1
@sebasek99 tłumaczysz się czy poczułeś się wywołany do tablicy? mi nie musisz Tego tłumaczyć - napisałem przecież , że to wrażenie :)
0
@karci0 no ale byłoby idealnie , samo zdrowi, podobnie myślący, blondyni ?
Zbudujmy Nowy , wspaniały świat
2
Czytając niektóre dyskusje, np. o tzw. aborcji, można odnieść wrażenie, że zwolennicy aborcji z miłą chęcią abortowaliby swoich oponentów w dyskusji.
Dobrze, że to tylko wrażenie.
1
@BarcaInfo będzie wypatrywanie, czy już się za tylnią część uda złapał ;)
0
@Bamek94 oo to muszę zobaczyć skoro tak polecasz , lsoszy od Pitbull czy Glina?
6
@Grzesior667 La rambla - Polska w pigułce , dyskusje na poziomie programu Studio Polska :)
0
@Bamek94 dobry film?
3
Aktorka Agnieszka Wagner, ale to była kiedyś szprycha.
1
@Barty nie za szybko oceniasz ?
Ja mam Ajfona, mam też Androida i Windows phone. Po prostu uważam , że to wmawianie przewagi , to uzasadnianie sobie samemu wysokiej ceny na siłę.
Do końca chyba nie przeczytałeś o czym pisałem. Nie napisałem , że to są źle telefony. Apple to inny Apple niż ten po pierwszym kryzysie .
1
@olej3012 stosunek do ceny jest w Apple po prostu zabawny .
1
@olej3012 przewagę , ale w czym? Chyba tylko stabilność?
Czasy 6s tu już trochę prehistoria ... No i miałeś porównanie tylko z jednym tekefonen
0
@Kamiloza91 jeden z ulubionych zespołów tamtej sceny. Świetne płyty, więc większość utworow ulubiona- jeśli do tego dodany zespół Mad Season - jest bajecznie.
Ostatnio wrzucałem Head Creeps .
Killer is me, Frogs.
Nieoficjalnie- to co wrzuciłeś , to najlepsza unplugged w historii
1
@olej3012 zależy na co człowiek chce narzekac.
Czy znajyziemy tańszy telefon w podobnej specyfikacji?
Czy iPhone jest innowacją?
Czy ma dziwne ograniczenia typu NFC, bluetooth.
Niedawno Apple dawał do najdroższych telefonów, najtańsza ładowarkę.
No i jaką przewagę mają jeszcze te telefony nad konkurencją? Mi przychodzi do głowy tylko to, że wolniej się starzeją.
7
@krzychu1526 ten film pokazuje wiele, jak wiele jest jeszcze nieodkryte i być może język i nauka , do której jesteś przyzwyczajony są granicami naszego świata
Arrival (nowy początek) też mi się podobał
4
Wyciekły makiety kolejnych Ajfonów.
https://m.joemonster.org/filmy/99820/Wyciekly_makiety_kolejnych_iPhone_ow
1
@marcin000019 mało go chyba wv takich akcjach oglądałeś - prawie zawsze robił to, na co liczyli . W sumie ciężko uwierzyć, ale tak było
1
@marcin000019 po prostu dobor gości i tematów daje często do myślenia
1
@barcelonaLM oni tylko na takie miny Korwina wrzucają, jeśli jest zapraszamy
0
@Ratamahatta jeśli chodzi o oddanie rzeczywistości to Pitbull nie ma sobie równych . Niby podobne , ale bardzo różne seriale , w obydwu swietna muzyka
0
@Ratamahatta Glina świetny, chociaż dla mnie ustępuje jednak miejsca Pitbullowi.
0
@Lola120 trochę musisz się stresować, to wręcz niezbędne. Dasz radę
0
@Janiama kibice też byli podzieleni, co do tego czy Loew ma zostać chodziło mi o to, że my jako kibice Barcy naturalnie będziemy się skłaniać ku Matsowi. W Niemczech już nie jest to tak oczywiste.