0

@Janiama w Niemczech nie ma zgodności, kto jest lepszym bramkarzem w topowej formie.

0

@krzychu1526 kurde chyba raz widziałem, dobry
Szczególnie jedba scena utkwila, ale nie będę spojlerowal

0

iOS 13, jakieś ciekawe funkcje i wydajność, czy tylko ciemny motyw i animotkimemoji?

0

@kris81 nie oglądałem, ale Duńczyk, to scisla czołówka aktorów

7

Można bez końca oglądać grę Romana

0

Kto zna Magic Earth Navigation Oraz genius maps od Mireo?

1

@KamQiX nie jest zły ten gboard - na pewno o wiele lepszy od poprzednich

0

@MikusBarca oni z tom Tomek?

0

@MikusBarca a ta wbudowana to od kogo?

0

Najlepsza obecnie nawigacja na smartphona to...

4

@MXFCB jakby nad tym głębiej pomyśleć, to widziałes ich kiedyś razem?

0

@Serek tak, racja. Dlatego trzeba patrzeć właśnie jak te partie podchodza do godppdarli, podatków , redzstrybucji , własności , wolności i światopogląu - wtedy okazuje się, że podzial mam głównie w światopogladzie

1

@Serek koło prawicy to nawet oni nie stali ( PO, Pis, Sld )punktem wyjścia jest oczywiście podejście do podzialu dochodu narodowego.
Pojęcia są u nas dość pomieszane.
Niestety światopogląd jest głównym kryterium podziału, dlatego uwaza się PIs za prawicę .
Zwał jak zwał - 7 przykazanie i tak jest lamane

@MesQueUnClub_87 a to swoja drogą :) - trafnie!

13

"W Polsce rządzi lewica. Dzieli się tylko na pobożną i bezbożną."

0

@JimMorrisonFCB chyba w jednym z pierwszych wywiadów, mówił coś w tym tonie, nie dosłownie oczywiście

0

@Kapitan hawk inicialy J.M.B. ?

1

@sidzej w sumie cały czas aktualne powiedzenie Cruyffa- widziałeś, by worek pieniędzy strzelał bramki?

1

Piłkarze wysłali samym sobie, czyli drużynie bardzo dziwny sygnał, po tym jak byli gotowi z prywatnych pieniędzy dołożyć się do transferu Neymera.
Być może rozejdzie się to po kościach, ale ogólnie wygląda to tak: Skład nie jest optymalny, Neymar musi przyjść. Innymi słowy jesteśmy w takim zestawieniu za słabi.
Może na niektórych podziała to motywująco, nie mam pojęcia.
Dziwne jest to, że krytyka idzie w kierunku składu, ale nie w kierunku Valverde.
Pojawiały się głosy, że chłopaki akceptują Ernesto, Bo mogą robić co chcą - To jednak znaczyłoby brak ambicji i profesjonalizmu.
Takie szukanie dziury w całym, po bardzo średnim meczu.

1

@Ghandi teraz już zawsze będziesz pisał o mnie . No i to pisanie 'Boze ' z małej litery , ale awangarda ;)

0

@Ghandi to nie są żadne dowody.
Japonia- mega dużo samobójstw , przykry kraj, które z człowieka robi robot (chociaż i to jest zbyt dużym uogólnieniem.) Korea Południowa- bardzieo katolicki kraj, bogaty, wysoko rozwinięte technologicznie i rowniez wiele samobójstw.
To są bardzo złożone tematy.

0

@olej3012 szacun, szacun. Masz z tego materiał? Gdzie to było, kiedy?

0

@Ghandi myślę, że naprawdę wierzysz w to, co piszesz.
Powodzenia

2

Motyw muzyczny, która zna chyba każdy.
"Dzieci Sancheza"


0

@Ghandi dziękuję, że chociaż przyznajesz się do populizmu :)
To jednak odważny gest.
Zlikwidowanie religii nie zlikwiduje problemów tego świata, bo jest on nazbyt złożony.
Były systemy, które odrzuciły religie, a nawet sferę duchowa człowieka, jak na tym wyszły, każdy wie.
A ktoś się daje ogłupiać to już jego strata.
Zresztą mam nadzieję, że konsekwentnie chcesz by stacje takie jak TVN czy TVP info przestały ogłupiać (nie wspominając o innych mediach)?.

0

Hunter - Killer. Utwór z dedykacją dla Suareza.


0

@Ghandi fakt, to masz dwie religie. Populistyczny ateizm i Antyvalverdyzm. ;)

1

@Ghandi Słowo 'wiara' przechodzi Tobie przez klawiaturę?

0

@SHIBA wygląda jakby sie kontakcie ładował

0

@FC1899Barca I like Valverde.

0

Skróty LM, na Premium 2?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?