Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dwa wcielenia.
Alice in CHains, Head Creeps
Mad Season, River of Deceit
A tu coś na deser przed śniadaniem
Chris Cornell - Seasons (Studio Jam)
2
@Grzesior667 Mariola o kocim spojrzeniu.
13
@kerouac prawie dobrze napisałeś.
Neuer to taki przykład bufona.
1
Gruby jak cegła, głupi jak but.
Thick as a Brick
3
@Odesseiron No właśnie Ci powiem, że nie wiem. Chyba mem;)
4
@Gomess https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/19695149/
2
@Bykunn ja też na Lewice - oni najlepiej dysponują naszymi pieniędzmi
2
@VamosRakieta hehh - odgales moje myśli , klasyk babcia
2
@Serek ja na POPiS - super partia.
0
Wchodzi Coutinho
1
Gdzie można obejrzeć mecz i o której, kto gra?
3
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy.
Alexis de Tocqueville, ponad 150 lat temu.
0
To jak tam będzie się pisało?
"Pozdrowienia z Cafe Bernnabeu dla Cafe Bernabeu"
0
@Danny Gaucho cos w tym Jest
0
@Danny Gaucho ciekawie w sumie, że mimo upływającego czasu ciągle jest uważany za najlepszego. A takich sporów o to jak w piłce nożnej. Może koszykówka też wolniej nie rozwija
0
@Encore tak, grająca legenda. Jestem dużym fanem Nalbandiana- bardzo podobał mi się ten mecz
1
Swietny mecz. Duzo sily, duzo techniki, dobre temp. Hiszpan musial sie niezle napocic, by pokonac Argentynczyka.
0
@Jackazz A ok. Dzieki.
0
@klemens100 fajny, no.
1
Przypominaliscie WTC. Przy okazji skojarzyla mi sie, historia ze legendarnym australijskim plywakiem Ian "shark skin" Thorpem, ktory mial zaplanowana wizyte w wiezach na ten feralny dzien. Odmowil. Piszce z pamieci, mam nadziej, ze nie pokrcilem.
Tutaj legenaryn juz pojedynkek.
Phelps vs Thorpe vs van den Hoogenband - Men's Freestyle 200m at Athens 2004
0
@JimMorrisonFCB hehe. no nie mozna tego sluchac NIe-glosno.
5
Film "Rejs" przewidzial pewne wydarzenia na LR.
"Ma pan bilet?
– A pan ma?
– A skąd mam mieć.
– No. To wchodzimy."
1
@JimMorrisonFCB Until nie znalem, ale ladne.
Money for Nothin - jeden z moich ulubionych intro wszechczasow - zawsze glosniki na maksa - kilka sekund, a jakie potezne.
0
@daniel32778 no jak gdzie, spojrz wyzej.
2
Ulubione utwory Stinga lub/i the Police?
Proponuje te
Fragile
All this Time
Leaving Las Vegas
0
@Qlewer no co ja poradze, ze natura czy Bozia mnie takiego...
29
@PatrychoO chyba podczas ostatniego meczu Barcy mowili, jak mocno przekrecane sa nazwiska w Hiszpanii. Zgroza gnoza.
Hazard wymawia sie Peszko.
0
Nie wiem, czy sa badania na temat wplywu internetu, mediow spolecznosciowych na nasze mozgi.
Pytanie - czesto piszemy, ze cos nas na LR zmeczylo, nie mozemy juz o czyms czytac, mamy dac sobie na wstrzymanie, klocimy sie, itd. Czy poirytowanie pewnymi kwestiamy jest poitrytowaniem wirtualnym, czy to po prostu taka gra i nie bierzecie tego do siebie zamykacie kompa/ komorke i zapominacie o sprawie.
Czy internet to czesc rzeczywistosci, czy te zbiory na sibie na chodza, czy panuje jednak totalnie rozdzielenie na swiat rzeczywisty i mniej(nie)rzeczywisty?
jak to widzicie?
0
@sebasek99 Pragna dobra ogolu.
1
@LuisSalvano Chyba jestes ekspertem od tematow okoloNeymarowych. Zalozmy, ze wroci, to kontretnie na cos liczysz, jestes prawie pewnien, czy masz po prostu nadzieje, ze to czy tamto sie zmieni.
Inaczej zapytam - czy Neymar jest dla Ciebie gwarantem czy nadzieja?