0

@Wichurek Co to jest zamknieta forma muzyczna?

0

@Wichurek A co to jest?

0

@Wichurek ja to akurat widze inaczej

0

@Wichurek Serio? Wow.

1

Uwazne sluchanie calych albumow, ma te przewage, ze czesto wylapujemy utwory, najczesicej krociotkie, ktore sa sola calego krazka.
60 sekund, a jakie niesamowite.
Down - z albumu Nola, "Pray for the Locust"


0

Wiele razy czytalismy o wyzszosci poziomu pilki klubowej nad reprezentacyjna.
Trudno sie z tym nie zgodzic.
Mimo to ciekawilby mnie mecz (niestety niemozliwy) o wszystko miedzy najlepsza druzyna klubowa a najlepszym krajem. Na przyklad Francja vs Liverpool albo jakis inny historyczny mecz np. Oczywiscie bylby tez problem z umiejsowieniem graczy , bo nie mogliby grac tu i tu - Hiszpania z Xavim i Iniesta vs Barca Pepa...

2

@Odesseiron juz wtedy pisales z niego na LR?

0

@Odesseiron tak, to jest kolejny punkt.
Nie mamy jednak odwagi na prawdziwe zmiany, pozostanie nam narzekanie oraz nadzieja, ze nie skonczy sie tak jak w Wenezueli.

9

Często jest tak, że rozliczamy partię z obietnic wyborczych.
W przypadku np PiSu (ale nie tylko) byłoby dla nas lepiej gdyby jednak po wygranej słowa zbyt często nie dotrzymywali.

1

@Persyfl nie czytam- teraz wiem, dlaczego poprzednich wypowiedzi nie zrozumiałeś

0

@michal26 szkoda. Że tak mało ludzi to przeczyta.

Myślisz. Że takie działania to indolencja, czy jednak zamierzone?

0

@Persyfl jesteś trollem?

0

@Persyfl i do not read this weird Text,
Do not wsaste time

0

@Persyfl Nie szanujesz swojego czasu. Time is money.
Nie zamierzam dyskutowac z kims, kto chce przekonac tylko siebie i w zyciu zdania nie zmieni.
Nie przeczytalem. Peace.

0

@michal26 Moze tez boimy sie zmian, radykalnych zmian. Wtedy lepiej psioczyc na rzad, niz konkretnie zacisnac pasa. MOze cecha narodowa, to narzekanie?
Jak to sie modnie nazywa, comfort zone?

1

@michal26 @NGTRX Tak, calkiem mozliwe, no chyba, ze aktorzenie przed wyborami i lament, lament.
Jak sie nazywal ten efket wolnego odczuwania skutkow?
Fajnie to wyglada, ze nagle polowa la RAmbli to sami o tym nic nie wiedzacy zwolennicy krakowskiej szkoly ekonomii.

1

@Tom0VeB Jak to sie mowi? Sami sobie zgotowalismy ten los.
Mam nadzieje, ze wielu ludzi jednak (czesto nie-glosujacy) nie jest tak przywiazana do szyldow partyjnych i chca, by Polska byla normalnym krajem, ktory daje sie bogacic obywatelowi, a ingeruje w jego zycie, tylko jesli nie ma innego wyjacia -a w zasadzie obywatel sam o to sie prosi.
Brzmi niestety jak romantyzm obecnie.

6

Czy ja widze narastajace zaszokowanie polityka PiS?
To musze tez wyrazic moje zdziwienie, ze ktos jest jeszcze tym zdziwiony.

0

@Persyfl ty naprawdę nie rozumiesz, co napisalem. Jak można porównać prawo do szczepienia?
Skoro czujesz sie zmanipulowany to już nic na to nie poradzę. Może blizek Tobir do płaskiej Ziemi niż myślisz. Sam uzywasz pokretnej logiki, a przede wszystkim w zlej woli nie chcesz zrozumiec, o czym tak naprawde piszemy. Bawisz sie przepychanke slowna, Jezli chcesz wygrac pojedynek w dyskusji to cwicz na profesjonalistach, ale przypuszczam, ze tam nie masz odwagi.
Nie moralizuje tylko odnoszę się do agitki uzytkownika, ktory zaczal dyskuje - nie pierwszej zresza. Razi to po oczach i nie mozna tego tak zostawic.

Powtorze - wolnosc jest jatnansza i najlepsza wolnosc regulacji, co chcemy przeregulowac, przewaznie zgubi sie w swojej materii i zje swoj ogon. Nie mylic wolnosci z samochowlka. Panstwo musi byc minimalne, prawo czyste, proste i jasne, Lepsza jest penalizajca niz prewencja. Oczywiscie to sa teoretyczne ramy, a droga pratyczna jest bardzo wyboista.
Przymus jest złem właśnie dlatego, że w konsekwencji wyklucza jednostkę jako myślącą i oceniającą osobę, a robi z niej jedynie narzędzie osiągania celów innego
To takie trudne?

Oszczedz juz swego i mego czasu.
ps. powtorze (slynne jeszcze raz ) dal Ciebie. jestem za szczepieniami

1

@Grzesior667 Widac od razu, ze nie lubisz MSN i ogolnie tridente.

0

@Diamondmaster Rok 2029.
Brakuje mi gry Messiego.

0

@Grzesior667 Nie najwaznijsza, ale bardzo wazna. Fakt, ze tak ogromyn apart ciezko ladnie wkomponowac.

9

W dobrym towarzystwie nie mozna przyznawac sie, ze dzieli sie niektore poglady z szalencem Korwinem.
Jednak, gdy czyta sie ostatnio la Ramble, mozna dosc do wniosku, ze wielu, nawet zatwardzialych lewicowcow ma zblizony punkt widzenia do Janusza. Oczywiscie bezwiednie i tylko dlatego, ze grzechy popelnia PiS. A to narzekanie na rodzawnictwo (przypomnienie slynnego - pamietaj rozchodzie zyj z przychodem w zgodzie), a to jednak placa miniamlna to zlo, a to ; ktos by chcial zabierac prawa wyborcze plaskoziemcom, antyszczepiokonwcom, po prostu inaczej myslacym (myslacym inaczej ;)). Tolerancja odmiennosci ma byc, ale jak przyjdzie co do czego to fajnie sie powyzywac w 50ciu na jednego (ktory nomen omen nie jest przeciez niewiniatkiem @LuisSalvano i wypominac mu chec atencji, a przeciez kazdy z nas piszacych tutaj, to mnie czy bardziej osoba, chcaca atencji. "Wszyscy artysci to prostytutki"
Przykaldow mozna mnozyc.
Mialo nie brzmiec jak apel, ale chyba tak wyszlo. Sory.


ps. Pewnie niedlugo ktos jeszcze upomni sie o Greenpeace na Wisle, tylko ze nioni nie przyjada, bo sa zajeci na oceanach swiata, a Wisla to chyba nie ocean.

0

@MikusBarca Pozdro!

2

Studio El Muzyki dzis nie na zywo, ale z mediateki.
Duzo okolmatriksowej muzyki. Kolo 18 minuty zaczyna robic sie ciekawie, bo pan redaktor Kordowicz przypomina klasyke polskiego ambientu, plyte Electronic Music Tadeusza Luczejko czyli Aquavoice. Blue, potem mamy Insomnie. Kapitalne wieczorne klimaty do rozkmnikek.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2366547,Studio-el-muzyki-10-wrzesnia-godz-2205

0

@Grzesior667 Nie no akurat Apple zawsze podkreslal, jak wazna jest dla nich i ich klientow, estetyka.

2

0

@ArterkHD Coldplay? Czesto przynudzaja. Lubie ich kawalek "whisper"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?