Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MESSIah16 W sumie la Rambla nie wiadomo od czego jest. Zawsze ktos bedzie narzekal, ze czegos za duzo. A to Najmana, a to polityki, , a to Fame MMA itd. Ale co mamy pisal tylko o Barcelonie i ewentualnie czasem o reprezentacji i innych klubach?
Potrzba tu rzadowych regulacji ;)
1
@Janiama Maradone moge ogladac bez konca, ale jak napisalem wyzej nie ma czegos takiego w futoblu , ze wygrywa sie w pojedynke, to tylko takie sforumlowanie, troche krzywdzace kolegow z druzyny. Moze napedzac druzyne, zajac od 3 do 5 obroncow na jakich czas, ale sam nigdy nie wygra. Kiedys zapytalem, 11 vs Messi plus jaka minialna liczba zawodnikow, by wygrac mecz?
@klemens100 odpowiedzial chyba, ze 7 czy osmiu pacholkow by starczylo.
1
@MESSIah16 "sam" fajnie brzmi, ale nie jest nic wiecej niz metafora.
0
@patricq130413 niestety nie mialem okazji sie z nim zapoznac
1
@Forza_Juve Najlepszego. Forza Torino F.C. ;)
0
@patricq130413 Zalezy, co na nim chcesz robic i jak dlugo ma pociagnac. Redmi Note 7 to fany sredniak, jesli nie oczekujesz zbyt wiele.
A tak, to tysiak na 1 z 4 rat Ajfona 11 z 64 GB ;I
1
@Xwowrak Napisanie tego postu bylo spontaniczne, czy tez miales to w grafiku, jesli jak to w ktorej kolumnie, czas wolny?
ps. szacun za wytrwalosc, bo regularnosc to jedna z najwazniejszych cech.
co do ciezkich czasow to moznaby polemizowac, czy rzeczwiscie to az taki ciezki okres w historii...
1
@kenneth99 To mile, dziekuje. (ze poswiecasz mi swoj cenny czas).
0
@kenneth99 mam, ale przeciez nie moge jej zdradzic, bo nie bylaby misja.
ps. wziales na powaznie wzmianke o zgloszeniu?
0
@kenneth99
1
@sewek1978 pewnie lubisz Konfederacje.;)
0
@Wichurek A to szkoda, ze odebrales jako czepianie. Ja bardzo lubie DT, ale sluchalbym ich jeszcze chetniej gdyby wyrzucili wokaliste.
0
@Janiama Ja juz oddalem 12 glosow na Zico, ile mozna.
0
@Danny Gaucho ale moje nieogolone nogi lubisz, tak?
0
@Danny Gaucho Myslisz, ze tego nie czytam? Do dumu, juz, w trymiga!
1
@Getek @kerouac Stefan Kisielewski.
0
@messibar Na szescie nie bedzie, czy szkoda, ze nie bedzie?
0
@messibar Ty, OitnB chyba ostatni sezon wyszedl, prawda?
1
@kerouac Bym zmienil, ale nikt nie chce pomoc i caly czas chce sie dowiedziec, jak sie rzuca ten ekran ,.czy cos.
5
Think positive! ;)
"Jeśli masz coś do powiedzenia, to nie chcą cię słuchać, a gdy już chcą cię słuchać, okazuje się, żeś zapomniał, coś miał mówić. Gdy masz wstręt do wódki, okazja gratisowego a wesołego picia nadarza ci się dzień po dniu, a gdy pragniesz się napić, okazuje się, że nie ma za co ani z kim. Gdy jesteś samotny, pies do ciebie nie przyjdzie, gdy czujesz się zmęczony i chcesz się przespać, nudziarze przyłażą jeden za drugim. Jeśli w ogóle chcesz coś w życiu zrobić, to stwierdzasz, że akurat nie ma po temu możliwości, a jeśli możliwości się otworzą, wtedy na pewno zachorujesz; po wyzdrowieniu widzisz, że nie masz już ochoty na zrobienie tego, co zamierzałeś, choć możliwości nadal są, a kiedy po pewnym czasie ochota ci powróci, okaże się, że tymczasem możliwości się ulotniły, gdy zaś z kolei możliwości wrócą - tobie wróci choroba, bo to był rak. Jeśli masz w pokerze cztery trefle z asem oraz asa kier i postanawiasz odrzucić asa kier i kupować do koloru, wtedy na pewno przyjdzie ci as pikowy, jeśli zaś przeciwnie, zdecydujesz się rezygnować z koloru i kupować do pary asów, okaże się, że szedł piąty trefl. Życie to pasjans, który nigdy nie wychodzi."
S.K.
4
@kerouac Polsat chociaz probuje.
0
@Tom0VeB Czyli innymi slowy: Nicolas Cage z wunsem.
0
@kenneth99 Musze zglosic, przykro mi.
#TwojRUchpaliKota
0
Jak nazywa sie pani prowadzaca. Odpowiedz jest w komentarzach, ale wiem, ze jestescie uczciwi.
0
Swietne wyjscie Neuera...a nie czekaj, jest gosc, o ktorym pisal dzis @Danny Gaucho
0
@Wichurek Najlespzy - ale dla Ciebie. To kwestia tylko i wylacznie gustu, To nie sa dla mnie zapchaj dziury, chociaz zdaje sobie sprawe, ze takowe tez bywaja.
Lubie po prostu smaczki, nawet w utworach sie ich doszukuje.
1
@matirix20 Monolog Janka (Janusz Gajos), fragment:
Bo stół się, kurna, kończy tu!!! A gdzie się kończy kosmos!?
8
@Danny Gaucho to mam jeszcze program PO:
PiS, Pis, Pis, pis, pis, Kaczor, Pis, Pis, Ojciec dyrektor, Pis, Pis, demokracja, Pis
0
@Wichurek No to wtedy nie słuchasz do końca koncept albumu, bo najlepiej się go słucha jako całość.
Tak jak napisałeś- jeden lubi, drugi nie
0
@Wichurek ja lubię koncept albumy , na których sa też krótsze utwory