0

@kerouac Tez nie.
Ok, dam podpowiedz, ktora na poczatku moze konfudowac.
Douglas.
@darek60

0

@darek60 Nie o to mi chodzilo. Porobuj dalej.

0

Zagadka.
Co to za ksiazka / film?
"42".

0

@Criss18Barca Pan Stopa - klasyk. Te jego cukiereczki, klopsiki, nadalopodobne, nie zamykanie glowiki rakiety na czas, nogi z pierszego seta itd, itp.
Wyranie Rafy jednak nie lubi oraz buraczanego towarzystwa na 22 tysiecznym stadionie.

1

Vamos Rafa, a nie czekaj... Zdjecie przedziwne troche jak fake.
https://pbs.twimg.com/media/EEAzRurW4AAXwtA?format=jpg&name=medium

0

@Danny Gaucho Po zimniutkim Guinnessie, ktory przez 20 sekund wyglada jak kakao, tak.

0

@Danny Gaucho Xavi do nas, Valverde do nas.

0

Czyli co, szukamy trenera z DNO reprezentacji Polski?

1

Phili Collins i Legia. UWAGA, wrazliwi religijnie, moga poczuc sie lekko dotknieci, chociaz nie wyciagalbym daleko idacych wnioskow.
https://pbs.twimg.com/media/EEBhNaOW4AAZmwW?format=jpg&name=900x900

2

@ViscaBarca123 Trzeba tez dodac, ze Pep zrobil ze Sterl....

1

@dontripe Frank Zappa, Kapitan Wolowe Serce oraz Matki Inwencji. Dla scislosci. Album Bongo Fury. Ostra jazda z duza dawka bluesa. Fajny, smieszny tekst.
"Good Night Austin Texas wherever you are"

0

Better Call Pep Guardiola. Wskazowka od mistrza.
https://streamable.com/3jm3j

6

Gol dla Niemcow, no no.
https://streamja.com/jzrl

0

@Katalończyk 99 nie bierz tego tak na serio Katalonczyku.

0

@Janiama plus dodatni, ma sie rozumiec.

1

Wymiana na linii J. Brzeczek --- E. Valverde, czyli slynna "zmiana" o 360 stopni?

0

@kokodzambo13 A skad te daleko idaca wnioski. Sam sobie taka interpretacje stworzyles. bo z mojej wypowiedzi to nie wynika.

0

@Colon No czekam, az ktos napisze octowe...

0

@PatrickoBarca @ArterkHD @BigDaglas cebulka, papryka, chilii - brzmi zdrowo, jestescie vege ?

0

Najlepsze "czipsy" to...

0

Mialby ktos dzialajacy filmik z seri Watt Zapp Eurosporto dotyczacy US Open 2019? na ich stronie mi to nie dziala.
Naprawde smieszen akcje i swietne momenty byly uchwycone, Monfils chyba z 5 razy.

2

@Odesseiron Tenis piekny. Jedna z najbardziej zlozonych dyscyplin sportu, ale rozumiem niechec, bo nie kazdemu moze sie podobac. Mi sie tez nie wszytko podoba.

1

@Socjopata Dosyc konkretnie.

1

Jesli @Socjopata ) sie zgodzi. Jest kandydat, ktory kocha siebie chyba tak samo, a moze i badziej niz Oliver G.
US Open 2019.


tu lepsza wersja https://www.thesun.co.uk/sport/tennis/9803400/tennis-fan-feliciano-lopez-us-open/

ps. to tylko jedna z wielu takich scen F.L.

0

@Koors
SPOJLER Lost
To jest wyciag ze sceniariusza 7go odcinka drugiego Sezonu, pt. The other 48 days. Anna Lucia, Mr Eko i ta ekipa , pokazanie innej grupy na wyspie, nie pamietasz? Dla mnie jeden z lepszych odcinkow.

0

@Janiama Liczylem na lepsze pozycje Hagi i Ludrupa

0

@goldenboy Brawo kolego. Taka pamiec, google?

0

@Danny Gaucho Niestety tak???
niestety nie oczywiscie ;)
@adambądkowski93 rowniez niestety nie
@wierzbin1 nie

0

@Danny Gaucho Niestety .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?