Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama No i wykupisz wtedy Neymara?
0
@Crack18 To w dloni trzymales?
0
@Odesseiron I tu sie mylisz. Do brata mego kumpla - az sie troche przestraszylem
0
@Crack18 Po bieganiu Ci sie zrobilo?
1
Juz za chwile w Programie Trzecim audycja El Trojka (Studio el-muzyki), dla maniakow muzyki elektronicznej i nie tylko.
zaczyna sie od Wladyslawa Komendarka - legenda, ale nie zawsze lubie jego tworczosc.
Dalej juz lepiej, bo Daniel Bloom.
1
@Bykunn albo na nowe serwery.
To @SHIBA mial znalezc te fotke nie ja.
0
@SeeleyBooth ;) .
1
@n0MED heheh
tu cos jest @Bykunn @Janiama @Odesseiron @SHIBA @SeeleyBooth
http://www.artmarcovici.com/one-billion
https://miro.medium.com/max/2202/0*vOi4KpseU3uC6Nr4.jpg
2
@SHIBA Na bank ktos zadzwoni sprawdzi te numery.
2
@Bykunn No nie wiem, wiem tylko, ze fizycznie to juz jest problem by to przetransportowac, dlatego poprosilem o pomoc wujka, on ma autko w kombi.
0
@Odesseiron dobre .
0
@klemens100 lubie glos Bryna Ferry.
0
@SHIBA a moze znajdziesz jakies fajne foty 100 mld dolarow - czyli mniej wiecej tego, co "wypracowal" Escobar, No wiem, ze nie bedzie to latwe, tu mam 22 milardy, ale srednia ta fotka.
https://www.veteranstoday.com/wp-content/uploads/2016/09/6t56Y89-640x480.jpg
1
Wrzesien.
Ktos wrzucal Earth Wind and Fire - Semptember - super kawalek.
Ja mam inny, najbardziej melancholijny i najkrotszy o tym miesiacu, no i przy okazji jeden z ulubionych meskich wokali.
David Sylvian.
moze znacie inne utowory o tym wlasnie miesiacu?
3
@VamosRakieta Dzis juz duzo pochwal zebral, miarkujmy, bo mu woda sodowa...
:-)
0
@kkbarca A co ma w sumie mowic. Barcelona nie jest obecnie takim postrachem, chociaz i tak wiekszosc woli na nia nie trafic.
Alexis musi jakos zaistniec w nowym klubie, pokazac charakter.
0
@kibicsportu A jakie masz przeczucia co do kupujacego?
0
@kibicsportu MOze byc ryzykowne.
1
@xArabx TUtaj jeszcze mozesz sie dowiedziec ile tego bedziw w przyszlosci
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7712867#comment-7712867
0
Na ilu meczach LM zatrzyma sie licznik Leo Messiego?
0
@FC1899Barca Jest, jest. Dodatkowo ile maja zajefajnej przyrody, to tylko podziwiac.
0
@xArabx Tutaj jeszcze fajny utwor Spiders Baby z Directors Cut
1
@Barwindg Nie wiem, ale slyszalem o synie Godzilli. "Son of Godzilla"
9
@Triv44 Faktycznie. Jeden z ciekawszych uzytkownikow.
1
Do tych z dobra pamiecia. Jak sie nazywal program - chyba Discovery - w ktorym uczestniczyli przewaznie byli zolnierze, marines i tym podobni i konkurowali w roznych dyscyplicnach - zreczrnosc, sila, wytrzymalosc itd.
1
@kulek22 Cos jak to? Takeshi's Castle
1
@mekston Calkiem mozliwe, osobiscie chce finalu Monfils vs Wawrinka, ale szanse na to take se.
0
@Barca17griezz10 Mnie nawet ostatnio pogryzly w takim "Domu w Nowym Orleanie".
1
@kluivert99 Funny Games to mozna pod horror podciagnac albo The Addiction.
6
@SHIBA mega, ale brzmi jak jakas slaba druzyna z tamtej ligi.