0

@Janiama No i wykupisz wtedy Neymara?

0

@Crack18 To w dloni trzymales?

0

@Odesseiron I tu sie mylisz. Do brata mego kumpla - az sie troche przestraszylem

0

@Crack18 Po bieganiu Ci sie zrobilo?

1

Juz za chwile w Programie Trzecim audycja El Trojka (Studio el-muzyki), dla maniakow muzyki elektronicznej i nie tylko.
zaczyna sie od Wladyslawa Komendarka - legenda, ale nie zawsze lubie jego tworczosc.
Dalej juz lepiej, bo Daniel Bloom.

1

@Bykunn albo na nowe serwery.
To @SHIBA mial znalezc te fotke nie ja.

0

2

@SHIBA Na bank ktos zadzwoni sprawdzi te numery.

2

@Bykunn No nie wiem, wiem tylko, ze fizycznie to juz jest problem by to przetransportowac, dlatego poprosilem o pomoc wujka, on ma autko w kombi.

0

@Odesseiron dobre .

0

@klemens100 lubie glos Bryna Ferry.

0

@SHIBA a moze znajdziesz jakies fajne foty 100 mld dolarow - czyli mniej wiecej tego, co "wypracowal" Escobar, No wiem, ze nie bedzie to latwe, tu mam 22 milardy, ale srednia ta fotka.
https://www.veteranstoday.com/wp-content/uploads/2016/09/6t56Y89-640x480.jpg

1

Wrzesien.
Ktos wrzucal Earth Wind and Fire - Semptember - super kawalek.
Ja mam inny, najbardziej melancholijny i najkrotszy o tym miesiacu, no i przy okazji jeden z ulubionych meskich wokali.
David Sylvian.



moze znacie inne utowory o tym wlasnie miesiacu?

3

@VamosRakieta Dzis juz duzo pochwal zebral, miarkujmy, bo mu woda sodowa...
:-)

0

@kkbarca A co ma w sumie mowic. Barcelona nie jest obecnie takim postrachem, chociaz i tak wiekszosc woli na nia nie trafic.
Alexis musi jakos zaistniec w nowym klubie, pokazac charakter.

0

@kibicsportu A jakie masz przeczucia co do kupujacego?

0

@kibicsportu MOze byc ryzykowne.

1

@xArabx TUtaj jeszcze mozesz sie dowiedziec ile tego bedziw w przyszlosci
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7712867#comment-7712867

0

Na ilu meczach LM zatrzyma sie licznik Leo Messiego?

0

@FC1899Barca Jest, jest. Dodatkowo ile maja zajefajnej przyrody, to tylko podziwiac.

0

@xArabx Tutaj jeszcze fajny utwor Spiders Baby z Directors Cut


1

@Barwindg Nie wiem, ale slyszalem o synie Godzilli. "Son of Godzilla"

9

@Triv44 Faktycznie. Jeden z ciekawszych uzytkownikow.

1

Do tych z dobra pamiecia. Jak sie nazywal program - chyba Discovery - w ktorym uczestniczyli przewaznie byli zolnierze, marines i tym podobni i konkurowali w roznych dyscyplicnach - zreczrnosc, sila, wytrzymalosc itd.

1

@kulek22 Cos jak to? Takeshi's Castle


1

@mekston Calkiem mozliwe, osobiscie chce finalu Monfils vs Wawrinka, ale szanse na to take se.

0

@Barca17griezz10 Mnie nawet ostatnio pogryzly w takim "Domu w Nowym Orleanie".

1

@kluivert99 Funny Games to mozna pod horror podciagnac albo The Addiction.

6

@SHIBA mega, ale brzmi jak jakas slaba druzyna z tamtej ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?