1

@KamQiX za latwe nie było, fakt

1

@Walker @KamQiX tak, siatkówka kobiet :)

0

Ktoś (@Hushovt?) polecał norweski serial "Przybysze" - całkiem dobrze się to zapowiada.

0

@KamQiX Display wielu makow nosi nazwe RETINA... teraz swita?

0

@Lamora Dobrej nocy. U mnie niedawno doszlo do tego, ze BCS, jest bliziuko BB, przy czy nie porownuje ich bo sa jednak troche inaczej zrobione i punkt ciezkosci lezy gdzies indziej.
Dla mnie rewelacje serial, jesli przebrniesz prezez pare pierwszych odcinkow.

1

@Lamora No u mnie tak samo. Narcosa pewnie tez znasz.
Omar byl mocno poturbowany, to jednak tez wplywa na czujnosc.

2

@zodiak_10 Argentynczycy podobno maja, tak jak Polacy, smykalke do kombinowania, chodzienia na skorty.
Suarez? pewnie poszedl za Messim. Urugwaj to Szwajcaria Am. Poludniowej

0

@Lamora
SPOJLER, the Wire
Masakra nie?

ps. Stanfield i ekipa byli jednak dosc sprytni, a Omar nie spodziewal sie takiego rozwiazania.

0

@KamQiX ostatnia podpowiedz. Chodzi o dyscypline sportu.

1

@Lamora no teraz widze. ;)

0

@YouShouldListenToMe Po hiszpansku, a wyglada jak po naszemu ;)

0

@KamQiX Drugie zdjecie to w sumie tylko oczywistos, to slowo, ktore brakuje w drugiej czesci rebusa jest nawet tam napisane. Kluczem jest ekran od Appla.

2

Ostatnio na imprezie slyszalem. Groove is in the heart.


0

@KamQiX Nie. Kombinowales z mac?
Dobrze kojarzysz, podpowiem, ze kluczem jest ekran.

1

Nasz ulubiony Omar (Michael K. Williams) z The Wire mial zagrac Milesa Davisa. Swietnie by pasowal. Dawno temu o tym slyszalem, ale chyba rozeszlo sie po kosciach.

0

@Socjopata Ja srednio, ale atomowy forehand. Rekordzista do dzis.

1

@adi7adi8 Dla mnie ;)

2

@Encore Kiedys go bardzo nie lubilem. Im starszy, tym bardziej szanuje. Sympatyczny gosc, swietny tenisista. NIe zmienia to faktu, ze najlepszym graczem w historii byl David Nalbandian, no i moze Marat Safin ;)

0

@Chwytliwy Nie, a co Cie sklonilo do takiej odpowiedzi?

1

THe Smashing Pumpkins - ostatnio widzialem taki samocho i od razu tez teledysk mi sie przypomnial.


1

@JimMorrisonFCB Dokladnie... przypadek ;)?

1

@FC1899Barca Swiat Star Trek poniekad wlanie o tym mowi, ale problemy, ktore pokonalismy tu, napotykamy gdzie indziej. Czlowiek jest drapieznikiem, rowniez w tym sensie, ze narzuca swoja wole - czy to mozna pokonac?
NIe wiem, czy starczy nam czasu, predzej pewnie bedzie wojna czlowiek plus cyborg vs czlowiek plus cyborg.

ps bardzo zlozony problem , w sumie na cala ksiazke.

3

Winda na szafot na TVP Kultura. Muzyka - Miles Davis.

0

@sebasek99 Tez sa rozne interpretacje tej skali. poziom 6,7 - boski. Czyli Q w swiecie Star Trek.
@JimMorrisonFCB
poziom 6,7 mowi Ci cos to (tenis)?

1

Gol Paco z francuskim komentarzem.
https://streamja.com/JAX3

0

@jacobFCB A to na prezent bylo?

0

@jacobFCB Yerbe przemyciles?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?