Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX za latwe nie było, fakt
1
@Walker @KamQiX tak, siatkówka kobiet :)
0
Ktoś (@Hushovt?) polecał norweski serial "Przybysze" - całkiem dobrze się to zapowiada.
0
@KamQiX Display wielu makow nosi nazwe RETINA... teraz swita?
0
@Lamora Dobrej nocy. U mnie niedawno doszlo do tego, ze BCS, jest bliziuko BB, przy czy nie porownuje ich bo sa jednak troche inaczej zrobione i punkt ciezkosci lezy gdzies indziej.
Dla mnie rewelacje serial, jesli przebrniesz prezez pare pierwszych odcinkow.
1
@Lamora No u mnie tak samo. Narcosa pewnie tez znasz.
Omar byl mocno poturbowany, to jednak tez wplywa na czujnosc.
2
@zodiak_10 Argentynczycy podobno maja, tak jak Polacy, smykalke do kombinowania, chodzienia na skorty.
Suarez? pewnie poszedl za Messim. Urugwaj to Szwajcaria Am. Poludniowej
0
@Lamora
SPOJLER, the Wire
Masakra nie?
ps. Stanfield i ekipa byli jednak dosc sprytni, a Omar nie spodziewal sie takiego rozwiazania.
0
@KamQiX ostatnia podpowiedz. Chodzi o dyscypline sportu.
1
@Lamora no teraz widze. ;)
0
@YouShouldListenToMe Po hiszpansku, a wyglada jak po naszemu ;)
0
@KamQiX Drugie zdjecie to w sumie tylko oczywistos, to slowo, ktore brakuje w drugiej czesci rebusa jest nawet tam napisane. Kluczem jest ekran od Appla.
2
Ostatnio na imprezie slyszalem. Groove is in the heart.
0
@KamQiX Nie. Kombinowales z mac?
Dobrze kojarzysz, podpowiem, ze kluczem jest ekran.
1
Nasz ulubiony Omar (Michael K. Williams) z The Wire mial zagrac Milesa Davisa. Swietnie by pasowal. Dawno temu o tym slyszalem, ale chyba rozeszlo sie po kosciach.
0
@Socjopata Ja srednio, ale atomowy forehand. Rekordzista do dzis.
1
@adi7adi8 Dla mnie ;)
2
@Encore Kiedys go bardzo nie lubilem. Im starszy, tym bardziej szanuje. Sympatyczny gosc, swietny tenisista. NIe zmienia to faktu, ze najlepszym graczem w historii byl David Nalbandian, no i moze Marat Safin ;)
0
@Chwytliwy Nie, a co Cie sklonilo do takiej odpowiedzi?
0
Rebus sportowy.
https://www.imore.com/sites/imore.com/files/styles/larger_wm_brw/public/field/image/2015/03/macbook-table-handson-hero.JPG?itok=_n3XH9-Q
+
https://i.ytimg.com/vi/QQLwycTUITc/maxresdefault.jpg
=
1
THe Smashing Pumpkins - ostatnio widzialem taki samocho i od razu tez teledysk mi sie przypomnial.
1
@JimMorrisonFCB Dokladnie... przypadek ;)?
1
@FC1899Barca Swiat Star Trek poniekad wlanie o tym mowi, ale problemy, ktore pokonalismy tu, napotykamy gdzie indziej. Czlowiek jest drapieznikiem, rowniez w tym sensie, ze narzuca swoja wole - czy to mozna pokonac?
NIe wiem, czy starczy nam czasu, predzej pewnie bedzie wojna czlowiek plus cyborg vs czlowiek plus cyborg.
ps bardzo zlozony problem , w sumie na cala ksiazke.
3
Winda na szafot na TVP Kultura. Muzyka - Miles Davis.
0
@sebasek99 Tez sa rozne interpretacje tej skali. poziom 6,7 - boski. Czyli Q w swiecie Star Trek.
@JimMorrisonFCB
poziom 6,7 mowi Ci cos to (tenis)?
1
Gol Paco z francuskim komentarzem.
https://streamja.com/JAX3
0
@jacobFCB A to na prezent bylo?
0
@Misanthrope https://imagesvc.timeincapp.com/v3/fan/image?url=https%3A%2F%2F1428elm.com%2Ffiles%2F2015%2F09%2FCape-Fear-1.jpg&c=sc&w=736&h=485
tak jest
0
@jacobFCB Yerbe przemyciles?
0
Zagadka. Kto to?
https://temptu.com/blog/wp-content/uploads/2010/08/l_eaa63b576854078d756692aa3851733c-111.jpg