Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i ten filmik jest z narratorem. Fajnie.
0
@Kajtek77 No CI powiem, ze Elvis, the Beatles oraz Greatfull Dead tez mieli psychodelicznych fanow.
0
@Kajtek77 Moglo sie dziac.
0
@Janiama Ciekaw jestem jakby sie zestarzal. Maradona niestety srednio.
0
@Martwy Suareza.
https://4.bp.blogspot.com/-91fjLH7tBhE/XJiGPsQKFsI/AAAAAAADdt8/aq1rPZgMAcwrRA65Lk9RCYZLPY-Wdo5dgCLcBGAs/s1600/queen-maradona-backstage-photos-5.jpg
3
Slabo widze, Freddie Mercury w koszulce, czyjej? Obok Diego ;)
https://i.pinimg.com/originals/93/68/1a/93681aa7c52ff82528976c0d4cfa7279.jpg
http://bucket1.glanacion.com/anexos/fotos/71/2802871.jpg
1
@kubix05 Ten kto czyta do konca, wie wiecej :)
2
Krążymy wokół Freddiego. Jego kumpel z zespołu zapisał się w historii kina pisząc muszę do kultowego Mad Maxa z Melem Gibsonem.
Świetnie oddana atmosfera postapokaliptycznej grozy oraz walki o benzynę i wodę.
0
@kubix05 a Twój?
0
@Aaron10 szacun! Gdy bedzue z już w Buenos to koniecznie odwiedź operę Colon
0
@Kubsoleon nowa tv
1
@kubix05 a Winters tale
Innuendo
fc Barcelona
Kind of macic
I ten w którym na końcu szepcze - i still love you (lekko kiczowaty, ale jednak chwyta za serce)
1
Już o 21 debiut reżyserski Roberta. Roberta De Niro.
Pochodzący z rodziny włoskich emigrantów 9-letni Calogero Anello (Francis Capra) godzinami przesiaduje na schodach swego domu, obserwując Sonny'ego (Chazz Palminteri), szefa miejscowej mafii. Pewnego dnia chłopak jest świadkiem morderstwa. Wiedząc, że sprawcą zbrodni jest znajomy mafioso, nie zdradza prawdy policji. Gdy dowiaduje się o tym Sonny, życie młodego bohatera filmu "Prawo Bronksu" zmienia się. Wdzięczny gangster stopniowo wprowadza chłopaka w swoje podejrzane interesy.
3
"Dziwnie zaczyna mi się ta wyprawa. Myślałem o tej ścianie wielokrotnie. Pierwszy raz zobaczyłem ją na fotografii i Szymona Wdowiaka, która była planem wyprawy chyba właśnie na Lhotse 1974 r. Zdjęcie to pokazało się w druku w formie kalendarza. Patrzyłem na nie jak na ładny obrazek z ładną formacją ściany, ale tak odległą od rzeczywistości – możliwości, że mogłem ją odbierać tylko jako… ładny obrazek.”
Trzy i pół kilometrowa pionowa ściana została określona przez Reinholda Messnera „problemem XXI wieku”. Do dzisiaj uważana jest przez wielu za najtrudniejszą w Himalajach.
Jerzy Kukuczka, fragment dziennika
1
@NGTRX @Janiama w sumie ciężki temat. Młody jest, ale jednak zawodowiec. Może by tak dziecięcą pensje mu dać :)
0
Najlepsza obudowa na tel jakiej używaliście? Czy może ktoś nie używa takiej ochrony, a może tylko szkło?
4
@sebasek99 Genialna scena.
5
@kerouac W szoku jestem, bo on zawsze taki uprzejmy, dzien dobry mowil. Mozna sie pomylic w ocenie ludzi.
Jednak ci egzotyczni to nic nie warci.
1
@GoLem Hehe. Jescze kacze :)
1
@GoLem daj linka, prosze
0
@Khardan NO jak to nie :)
4
@Hosh no ja tak mialem ostatnio, dlatego poszedlem pod budke z piwem i tam piwa mi tez nie sprzedali. Zagadalem takiego profesora, by mi ten trunek kupil, ale sie okazalo, ze dwoch meneli przeglosowalo go, by lepiej kupil browca im niz mi..
1
Sondaze daja Konfederacji kolo 30 %, a i tak do Sejmu nie wejda...Przekret za przekretem.
https://www.strawpoll.me/18595361/r
"...zawija w te sreberka"
0
@sebasek99 No to moze LGBT samo nie wie, ze jest organizacja czy ideologia, zglebi to i bedzie mialo coming out.
Moze spor jest po prostu o slowo i jego znaczenia.
3
@KamQiX najśmieszniejsze w naszym kraju jest chyba to, że najlepsze rządy sprawowała postkomunistyczna lewica czyli SLD.. oczywiście czy to była tylko jej zasługa to inny temat.
0
Najlepszy portret miasta w historii?
Recenzja The Wire - Prawo Ulicy
"W swoim dotychczasowym życiu obejrzałem wiele seriali. Kilka z nich zapadło mi w pamięci szczególnie: Cudowne lata, Twin Peaks, Przystanek Alaska, Przyjaciele, Z Archiwum X, Rodzina Soprano, Dr House, Świat glin (The Shield) – by wymienić kilka z nich. Często zastanawiałem się, który z nich jest najlepszy. Dziś już znam odpowiedź – żaden z powyższych. Najlepszy, bezkonkurencyjny i jedyny w swoim
rodzaju jest The Wire (Prawo ulicy)."
https://www.google.de/amp/s/staruszek.wordpress.com/2014/01/20/the-wire/amp/
0
@sebasek99 to zależy, jak na to patrzeć- spór o to toczy się cały czas.
Problem, że mamy obecnie Mase kłamstwa, manipulacji, drogi na skróty - kiedyś też tak było, als internet zrobił z tego przemysl masowy.
2
@sebasek99 dlatego wspierajmy homoseksualistow, nie potępiajmy ichy szczególnie, gdy czują się inni, nie z tej Ziemi, wyobcowani, ale jednocześnie patrzy krytycznym okiem na wszystkie duże organizacje i ideologie, które pod pozorem czegoś mogą chcąc coś innego - obojętnie czy to kościół czy LGBT czy coś innego
0
@Kozinho. Kto?
0
@Kuczek kiedyś już chyba było i wyszło - Messi, Ronaldinho, Iniesta