Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jah Wobble i jego meksykański dub
0
@krzychu1526 R9 - fenomen
0
@Kettger Czyli ok 4 Megabajty na sek?
0
Pochwalcie sie, jakie macie predkosci internetu domowego.
1
Filip z "Rodziny Zastępczej" pyta:
To jak będzie znowu z tą Konfederacją, niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził?
0
@andrzpol eeee? Co Pan wypisuje?
13
"W związku z tym, że od lipca rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadził program 500+ również na pierwsze dziecko - bez kryterium dochodowego - postanowiłem przyjrzeć się całemu temu programowi - co udało się nim osiągnąć od momentu, kiedy się rozpoczął. Okazuje się, że matematyka nie zostawia suchej nitki na tym programie socjalnym i jest on niczym innym jak zwykłą próbą kupienia sobie głosów wyborczych. Była też modelowa historia gdzie, bohaterami była Ania i Jaś a po drugiej stronie Jessica i Bryan. Poruszyłem też temat ulg podatkowych i nawiązałem do wyzwania, jakie w KonteStacji rozpoczął Marek Zemsta wraz z Marcinem Hugo Kosińskim - czyli „Oddaję 500 Plus Challenge".
https://www.kontestacja.com/dlaczego-500-to-kiepski-pomysl-i-dlaczego-jestem-zwolennikiem-ulg-podatkowych,5679
1
@czółkovsky świat według bundych i Two and a half men
2
Zasłyszane.
"Bułgarki to nie moje kanony estetyczne, bo niewiele różnią się od Bułgarów".
1
@kamilo0066 Monfils musisz
1
@macio_944 nie powinno być "duraczą"?
0
@zodiak_10 they go crazy for...
0
@mekston to może Chociaż Monfils w finale?
1
@sebasek99 hehe, muszę więcej tego obejrzeć.
0
@Mathew86 ostro tam łoił gorzałe, super rola
0
@Cvzx idealne .
0
Aktorzy, ankieta.
http://www.strawpoll.me/18587984
0
@Drzakubs Wiesz, zalezy jak to przedstawisz. Ja sie nie balem, ale i ksiadz byl spoko.
Zreszta z diablow to polecam tylko Piszczalke.
2
Uwaga SPOJLER "Sensu Zycia" oraz zycia w ogole. Niecenzuralne slownictwo i byc moze ostre obrazki ;)
Oto sens zycia:
5
@Drzakubs To mi przykro, ze jakich klecha sprawil, ze sie bales. W takim razie zawsze bedziesz negatywnie ocenial jednostki w kosciele, mimo iz zdarzaja sie wyjatki i nie kazdy ksiadz to polityk.
1
Zagadka Pythonow. Znajdz rybke.
1
@SHIBA Jest i on, Ponury Żniwiarz.
0
@Drzakubs Ja wiem, czy troche nie na wyrost to slowo? Jakos z tych indoktrynowanych, to jednak wiekszoc ma sie calkiem dobrze, co widac np po Tobie i wielu innyh uzytkownikach.
Wiem, co masz na mysli - bo oprocz religii katolickeij, ktora wydaje sie czyms naturalnym w naszym kraju, jak zima po jesieni, wszytko inne jest juz troche inne.
0
@sebasek99 No juz traca myszka, fakt.
0
@Drzakubs O jak na Korwina to dobry ksiadz ;)
4
@sebasek99 Korona i krzyz razem? Niezbyt dobry pomysl.
Ale skoro mowimy o mlodziezy to mozna i tak.
5
Najwiecej goli w PE/LM od roku 1955. Ciekawy animowany wykres oraz pare mniej znanych klubow. Miejsca od 1do 25 oraz najlepszy klub jesli chodzi o gole w danym roku.
Real - dominacja.
@Odesseiron dla Ciebie spojrze w prawy gorny rog na rok 82.
0
Jak tam po zlocie uzytkownikow *premium*? Skromnie pytam, bo mam tylko zwykla subskrybcje.
0
@mekston No wlasnie. I gdzie ten final Wawrinka vs Monflis?
0
Na telefon, dla fanow BVB.
https://i.redd.it/yyiho52gsfk31.jpg
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/czacid/made_this_borussia_dortmund_phone_background_let/