Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ulubiony pilkarz?
Niby oczywistosc, ale mimo to jestem ciekaw odpowiedzi.
1
@macio_944 Teraz przydalby sie ten mem gostka w czrewonej kurtce, z twarza Nosacza, odwaracajacego glowe.
F. Bulsara? nieeeee
F. Mercury? oo taaak
3
Dziś wieczorem klasyk (TVP Kultura). Nowa fala kina francuskiego. "Windą na szafot" z muzyką Milesa Davisa.
A trochę wcześniej "Prawo Bronxu" z de Niro.
4
szkoda Monfilsa
0
@mekston raczej tak
1
Panowie, zamykamy dach.
1
@creative7 Fajne wrazenie robi Milky Oolong, japonska Sencha albo jakas czarna typu Keemun, Darjeeling.
Pu-Erh poleca @Commando i ja, ale jest specyficzna - troche zalatuje mokra piwnica.
1
Pobudka Monfils. Taka szansa moze sie dlugo nie powtorzyc.
0
@JimMorrisonFCB Tak jest.
0
@Szalik Nie .
0
@Kredon nie .
0
Ładowanie ...
0
@aspider dobrze Ci sie kojarzy, troche starsza od Szwajcarki.
0
Kto to, kto to?
https://www.wtatennis.com/sites/default/files/styles/highlight_news_mobile_1_33_1_2x/public/0127811404506500.jpg
0
@JimMorrisonFCB Mega.
0
@Bernard777 To za latwe by bylo.
0
@JimMorrisonFCB Naciag mu poszedl. Myslalem, ze Monfils go minie, byla szansa.
0
@JimMorrisonFCB Komentatora, zapomnialem nazwiska.
0
"Zamknac rakiete na czas" ; "nadalopodobny." ;)
4
@BartqRKO To byl killer.
2
@JimMorrisonFCB Jest dobrze, jest dobrze. Byleby sie nie podpali, tak jak ja.
0
Zdecydowanie wygral Piotr Fronczewski, nie dziwi to, bo to aktor pokroju Dustina Hoffmana czy nawet Pacino.
Dziwi natomiast brak glosu na Majchrzaka, no moze dlatego, ze zle zapisalem jego nazwisko.
https://www.strawpoll.me/18587984/r
1
@norbi77 o co chodzi? Łyl Smys się nie starzeje?
1
@busquets5 jak Ci smakuje - polecam wtedy wodę 90+ stopni
0
@JimMorrisonFCB tak
3
Ktoś pytał o biografie poza sportowe.
Godna polecenia jest : Beksińscy, portret podwójny.
3
@AV0CAD0 nie. To tylko kwestia estetyki, upodobań, lekkiego, przyjemnego zapachu. Ja bardzo lubię. Mozna pić nawet z wazonu, ale głupio to wygląda.
1
@Commando Colon super, reszta tez daje rade.
0
@volume4443 Nie kupuj zadnego sprzetu, Kup sobie Rosamonte, moze beda mieli cos na probe. wsyp do naczynia, mniej wiecje polowe lub 2/3, zalej to woda, 70 - 80 stopni, poczekaj minute lub dwie , przecedz sitkiem i zobaczysz czy to twoj smak. Mozesz tez zalac wod 100 stopni, by zobaczyc jak inny jest smak.
Nie przeplacaj, czyli na poczatek kupno tylko suszu - raczej znajdziesz w sklepiku z herbatami. Nie zasmakuje? Przeslej mi lub @ViscaBarca123
ps. a jesli kasa sie nie liczy, to ktos Ci tu doradzi, jaki zestaw kupic, ja tez moge
5
Niepopularna opinia.
Dlaczego Zlatan jest najbardziej przecenianym zawodnikiem nowej ery?
https://www.fourfourtwo.com/features/zlatan-ibrahimovic-most-overrated-player-man-utd-psg-milan-juventus-barcelona-sweden-unpopular-opinion