2

Muriel ale pacjent jeju

1

Thiago Silva to zawsze ma jakies skurcze.

1

N(iemozliwe)yemar nie istnieje. Ale pech Atalanty.

1

@Chakalaka dzieki sprawde se.

1

Czym w ogole gre OSa, co to za kij, jakiej marki i ile kosztuje?

6

Neymar mogl bardziej z postepowa rotajca udrzac, moze by trafil. W druigm frejmie moze byc roznie.

5

Neymar ale celownik rozregulowany. Ale oprocz tego fajnie sie go po prostu oglada.

9

tak dawno nie ogladalem PSG, ze mi sie wydaje, ze zaraz po przerwie wejda Javier Pastore i Thiago Motta.

0

niewykorzystane sytuacje sie

1

@Hiacynk dobry wieczor

0

szybki jeszcze jest

2

@Hiacynk @Slazmi @Hiacynk nie, dopiero wrocilem i wlaczylem to i to.

0

@Borneo i pewnie przyjemny człowiek?

1

@Chakalaka Go Jimmy

0

@BarcaInfo glod gry i nie trzymal sie za to miejsce.. uff.

0

Ładowanie...:) .

0

@losiek100 Ogorkowa czuje juz oddech na piersiach tzn plecach.

1

@Bobo25 tak, ma biust :)

7

@justfootball Norweg , brat Romorena

0

@Szicek10 a jakie to?

24

Dziś jadłem śniadanie ala Messi.
Toasty z dulce de leche i do tego ciepłej yerby łyk. To znaczy zamiast toastów był chleb razowy, zamiast dulce - miód, a zamiast yerby - kawa zbożowa.
Mimo wszystko czułem się przez moment jak koza.

25

Przychodzi Romario do Cruyffa.

1

@Chakalaka dzieje sie.
Shut Up 'n Play Yer Guitar


0

@SeeleyBooth woda morska gazowana - ujemne kalorie

5

Taki feeling MS czy Europy przez ten jeden mecz.

2

@Chakalaka jeden z najwiekszych muzykow w ogole.

1

@Filip_10 W jakim stanie jest bateria? Czesto ona powoduje spowolnienie systemu.

3

Mark Knopfler konczy 71 lat.

45 niezapomnianych sekund



13 minut probowal dodzwonic sie do Elvisa.

3

@Misanthrope Load akurat bardzo lubię

2

@Hiacynk nie znam się, ale oglądam i jestem za OSa.
Robertson zyskał sympatię , za live Long and Prosper , ale go już nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?