Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Misanthrope znam ludzi, dla których "Black albumu" to już nie Metallica ;)
0
@BarcaInfo widziałeś to w szerszym kadrze i inne foty z tego spotkania?
2
@Chakalaka Już 29 lat?
Ciekawe czy dożyjemy : "mija setna rocznica wydania Czarnego Albumu"
;)
2
Ronnie O'Sullivan VS Earl Strickland
10
W koncu jest, dlugo czekalismy! Dietetyczna woda.
https://i.redd.it/aaqatsz4i8z21.jpg
@SeeleyBooth
10
Mem tak a propos tej nowej prezenerki TVP.
https://pbs.twimg.com/media/EfK1xpkXoAEpndr?format=jpg&name=900x900
5
Neil Robertson z planety Volcan. Swoja droga volkanska logika i brak emocji dobrze pasowalyby do snookera.
4
"Súčasná Barcelona už nie je rovnaká ako predtým. Samozrejme, má Messiho. Hráč ako on je vždy schopný urobiť niečo brilantné. Ale on sám proti Bayernu nebude postačujúci. Barcelony sa neobávam."
7
Gol, asysta Banegi.
https://streamable.com/mueg2s
5
karne w snookerze
4
@Mario96w mowisz, ze tak na chacie na bacznosc staje i spiewa ? No wlasnie sobie to wyobrazam :D
2
@masakrator05 no i Ronaldo sobie nie ponuci.
2
Hit and hope - to moja taktyka.
2
@Hiacynk to tez, to tez. W sumie racja, jutro sie zaczyna.
0
@dominik127pl a no wlasnie - zdziwil mnie wtedy ten ban na maksa. Nie wiem, czemu po prostu nie usuneli.
Sorry!
1
@fcbarcafan19 czyli jednak rzadowa telewizja.
7
3 dni 0 godzin 13 minut
4
@losiek100 nie wiem, na pewno jakas patriotka.
5
Ludzie czepiajacy sie TVP, szukaja tylko dziury w caly. Tak zle nie jest. :)
https://pbs.twimg.com/media/EfJRBSyUwAEMU8K?format=jpg&name=medium
2
@Hiacynk tak, a potem sport. Bede zerkal na LR.
2
To zaczynamy. Niestety obejrze max 40 min.
"He is actually still quite good ;)"
19
Niemcy maja szczescie, ze maja Rummenigge. Zabawny gosc wsrod ponurego narodu ;)
5
@TheNekro94 tu masz od wuja
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1yZzVbKKAUKJjSZFzq6xdQFXaD/ITAOE-Walter-White-Full-Rim-Breaking-Bad-Style-Alloy-Men-Myopia-Reading-Optical-Eyewear-Frames-Glasses.jpg
4
@MesQueUnClub_87 kobieta, a Ty sie wcinasz. Masakra ;)
0
@Hiacynk juz graja?
1
@justfootball nie bylem. Jestesmy tak mocno oddaleni od natury (nagosci). ze raczej zabawnie to wyglada - przynajmniej na fotach.
0
@JimMorrisonFCB w koncu jakis Trekkie ;)
0
@NeroTFP https://cdn3.whatculture.com/images/2014/06/Big-Bang-Theory-Howard-Arm-600x338.jpg
3
Kto ogladal juz Dziambora u Towarzyszki Panienki?
0
@Hiacynk to o to chodzi? skad jest
https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-4676426/Ronaldo-Maradona-dust-boots-legends-match.html?mrn_rm=rta-fallback
https://mexico.as.com/mexico/2017/07/08/album/1499478794_335796.html
@th@les @Ghotti @Lopezz80 @escarabajo @mercurial2000 @Bamboleo @ronni37